Posts by EdynohE

Ben sevdim bu öneriyi. Çokta güzel olur. Arındırma falan sıkıntı olursa 100den sonra gelsin mesela bu eşyalar, arındırma değeri daha yükseliyor seviye aldıkça. 140 bosunu zor kesiyorum zaten anca dengeler bunlar. Güzelde heyecan olur

Snape ilk basta sizin duyuruda da parsomen yazıyordu sonradan degistirdiniz sanırım.

son durum nedir handisine gore hazırlıgımızı yapalım?

• Demirhane'de %10 Hammadde Düşürme Şansı

Sayın Snape , önceki etkinliklerde hammaddenin ve parşomenin birlikte geldiği etkinlikler mevcuttu.Şirketten bunun sadece hammadde için mi geçerli olduğunu yoksa parşomen için de geçerli olduğunu öğrenebilir misiniz ?Çünkü biriken bir çok itemimiz var ve eritememek çok büyük bir külfet.

Evet bu konu netleşirse çok güzel olur. Diğer İngiltere forumunda sanırım

• 10% more forge resources / scroll drop

Bu şekilde paylaşıldı. Scroll parşömen, forge resourceste malefiz diye hatırlıyorum. Yanılıyor muyum?

Hammadde + Parşomen

Gladiatus Tr takımına sorun başlığında cevapladı bunu Snape lider

Senin mesaj benimkinin içeriğine kurban gitti sadece. Sıkıntı olabilecek bir şey olduğunu bile düşünmüyorum hala. Yine de bu mesajlarımızda silinecek gibi geliyor bana.

Bir şeylerin üstünü bu şekilde kapatmak daha çok tepkiye neden olur bence.

Halbuki ilk mesajlar silinmese kim ne diyecekti ki? Yeraltına giripte şikayeti olmayan birine ben denk gelmedim henüz (memnun olan varsa yazsın lütfen).

• Demirhane'de %10 Hammadde Düşürme Şansı

Sayın Snape , önceki etkinliklerde hammaddenin ve parşomenin birlikte geldiği etkinlikler mevcuttu.Şirketten bunun sadece hammadde için mi geçerli olduğunu yoksa parşomen için de geçerli olduğunu öğrenebilir misiniz ?Çünkü biriken bir çok itemimiz var ve eritememek çok büyük bir külfet.

Evet bu konu netleşirse çok güzel olur. Diğer İngiltere forumunda sanırım

• 10% more forge resources / scroll drop

Bu şekilde paylaşıldı. Scroll parşömen, forge resourceste malefiz diye hatırlıyorum. Yanılıyor muyum?

Hades Roma mitolojisinde değil. Pluton olabilir onun yerine belki

Böyle bir başlık lazım bence bize... Yoksa bu kadar güzel(!) raporları nerede saklayacağız?

Görüldüğü üzere fazladan 200 küsür hasar ve 12k zırhın hiç bir önemi yok.

G24CUx.png