Posts by ARES.

Kesinlikle katiliyorum.Yer altinda ve kesif bolgelerinde yukseltme acmadan olmuyor artik.Sesimizi duyacak olsalar ben sonuna kadar varim da kimsenin oyuncuyu dinledigi yok ki.Anlamayana davul zurna az.

Demirhanelerdeki yazi tura seklindeki sans faktoru ne zaman gercekten yuzdelere bagli olacak ? Meraktan soruyorum. Altin malefiz atmadan item basamaz olduk sirketin para kazanma metodu bu mu ? Ayni olay arenalarda da gecerli ne dizersek dizelim ortada bir yazi tura donuyor cok daha gucsuz biri 5 savastan 3 unu kazanabiliyor.

yuzde yuz katiliyorum.Malefiz tamam iyi hos da bu olayin daha dogrusu fiyaskonun telafisi icin yeterli birsey olmamakla beraber telafiyle uzaktan yakindan alakasi yok.O bonuslar 3-5 malefizden cok daha degerli insanlar aylarca bunu bekleyip birikim yaptilar.Bu arada hakaret yada herhangi bir kotu soz icermemesine ragmen ekibin hic bir sorun yokmus gibi bir kac postumu sorun olarak gorup kaldirmasi da ilginc.Benim ve bir kac arkadasin postlarina gelene kadar bu fiyaskonun telafisine odaklanilsaydi cok daha iyi bir sonuc alinirdi diye dusunuyorum.

Yukarda arkadasin da dedigi gibi ilk defa yapilmiyor ki bu.Bu zamana kadar Turkiye saatiyle basladi tum etkinlikler bu niye Alman saatiyle basliyor.Oyleyse de onceden bilgilendirilmemiz gerekmez miydi ?

Kostümler çıkarılıyor

15.08.2019 - 23:59

Günlük hayat geri dönüyor ve Romalılar şölen kıyafetlerini bir sonraki bayrama kadar dolaba kaldırıyor.

Kostum Festivali gelmesi gerekirken kostum festivalinden cikiyormusuz gibi bu mesaj geldi bir bug mi soz konusu acaba ?

Sadece sirk degil arenadaki sonuclar da resmen yazi tura misali yuzde 50 lik bir sans sistemine donusturuldu.200-250 hasar fazlayla zirhtan binlerce fark olmasina ragmen saldirirken tereddut eder olduk.Bir gun icerisinde o kadar sacma sapan rapor goruyorum ki.Bu oyunda egitim zaten anlamini yitirmisti,sanirim itemler de artik cari kagit ustunde guclu gostermeye yaramaktan fazla birsey yapmiyor zira o guc farkini arena savas sonuclarinda hic bir sekilde goremiyoruz.

normalde anormal bir durum ama gladiatus kurallarına göre normal bir durum.

Nasıl yeneceğimizi çözersem açıklarım ama seviye farkı her zaman söylediğim gibi item ve eğitim farkıdır. Eğitim o seviyede de giderilmiyor hem +100 ün kasması ile 90 seviyelerin kasması bir değil.

Halen bunu oyunculara diretiyorlar adaletsiz bir savaş bu nasıl anlatabiliriz.

113 seviyeyim 123 seviye ile kapışmam adaletli bir durum mu ?

her gün 5 kere saldırıyor tabiri caizse eziyor. Ama gladiatus halen bir şey yapamadı bu duruma. Ancak adaletsiz durum olarak malefiz suistimaline el atabildiler buraya da bakın kaç yıldır tık yok ya tık.

+sonsuz.

Konu acilali baya olmus ama anlasilan degisen hicbirsey yok.s32 kolay yeraltindan.Raporlar da asagi yukari bu sekilde hepsini koyamadim simdi.Bu kadar fark varken nasil bu kadar yenilgi alabiliyoruz yazi turada bile zor bir ihtimalken ki ciddi sekilde itemlerimizin egitimlerimizin bir onemi olmadigini dusunmeye basladim

Arkadaslar merhaba.Merak ettigim bir husus var.Zor yer altini yakutsuz seferberlik kullanmadan bitirebilen var mi yada yakut harcamadan 18 hakkimizla zor yer alti bitirebilmek mumkun mu ? Uzun denemelerim sonucunda bana oyun zor yer altinda yakut harcatacak sekilde bir sisteme sahip ve yeri gelince rakipleri de buna gore abarti guclu cikariyor gibi geldi.