A co sądzicie o pomyśle automatycznych paczek?
Na RG byłoby kilka możliwości do wybrania np. 2040000, więc paczka na 2mln + vat, a po wybraniu takiej opcji automatycznie pojawiała by się w plecaku paczka na 2mln?
Mi zdarza się siedzieć po nocach, a nie zawsze jest ktoś kto może zrobić paczkę, a licytować wszystkich aukcji, żeby schować kasę nie należy do moich ulubionych rzeczy.
Wiadoma sprawa, że istnieją dobówki, ale nie w każdej gildii, a i ich ilość jest ograniczona.