Fort Zagrasha ( JAK? )

 • Witam, mam pytanie, czy istnieje jakiś aktualny poradnik na Fort Zagrasha ( 78lv loch ) ?


  Dochodząc do niego uprzednio bijąc obstawę jego ledwo dotykam - Z przykładowych 13k życia zostawiam mu finalnie 11-12k..


  Gram z najemnikami klon medyk ( 1377 uzdrawiania, 25% krytycznego uzdrawiania )


  3A + 1B


  Summita - 359 dmg / 574 władanie bronią

  Summita - 333 dmg / 524 władanie bronią

  Topornik - 349 dmg / 496 władanie bronią

  Wilk szablozębny ( BLOKER ) - 307 dmg/ 448 władanie bronią/ 510 zręczność + 33% szansy na zablokowanie ciosu


  Każdy z 3A ma pomiędzy 14-17% szansy na krytyczne trafienie ( Szansa na normalnie trafienie podczas walki to +60% )


  Wydaje mi się, że jest nieźle - Frankstein pada w NX, a tego Zagrasha nie mogę za bardzo dotknąć.


  JAK go pokonać? ?(?(

 • Ale jeśli on bił Zagrasha tym co jest na ss'ach w prawym rogu ( Gdzie ma poniżej tego 80 lv swojej postaci ) to to musiało być jeszcze przed jakimiś zmianami. Średnio wartości ataku to 350 ( u mnie też - jeden tylko ciut odstaje ) Średnia wartości władania bronią to 520 ( U mnie też - nawet jeden ma prawie 580 ). I nie jestem w stanie go dotknąć. Chyba, że ubrany był tam w same antoniusy/gaiusy i mam rozumiem, że cała tajemnica tkwi w tym, żeby zrobić na najemnikach 30% + krytycznego trafienia przy tych obrażeniach i to jedyny sposób

 • U Zagrasha bije się obstawę aż do samego bossa i anuluje lochy. I tak w kółko. Dla mnie to jeden z najcięższych bossów. Wszystkich innych lałam na minimalnym poziomie. Do tego wróciłam później by tylko było odnotowane w statystykach. Nie warto zmieniać całego eq tylko po to, by go pokonać.

 • Satysfakcja jest najważniejsza, przecież to tylko gra :D Oprócz Zagrasha jeszcze Papa Sasama jest ciężki z tego co widzę w NX. No, ale najwyżej będę próbował uzbroić się jakoś w antoniusy/gaiusy i może Zagrasha koło 80 lv zbije. W każdym razie dzięki za odpowiedzi i można temat zamknąć :)