GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

• Villa medici'nin logunu sadece kurucunun görebilmesi çok saçma bence. Nasıl ittifak marketi,depo loglarını tüm ittifak üyeleri görüntüleyebilyiorsa villa medicini kimin kullandığının logunu da tüm ittifak üyeleri görüntüleyebilsin. İttifak marketi - depo - kütüphane vs. gibi binalarda rütbeye göre kısıtlama yapılabiliyor. Villa medici bomboş. Bence bir güncelleme geliştirme yapılmalı. Villa medici kırmızı çizgimiz :)

• Casva ayini etkinliği uzun zamandır yok sanırım hatırlayan varsa anlatabilir mi nasıl bir etkinlik olduğunu

ekstra acılan keşif bölgesi ,

nasıl diğer ekstralarda ünvan hasar taşı , puanlar ve altın veriyorsa buda aynı sekilde.

eski oyuncularda ünvan halihazırda mevcut diye hatırlıyorum.

• Sayin yöneticiler,dun gece attigim bi mesaj kontrol altina alindi ama hala silme yada izin verme eyleminde bulunmadiniz. Mesajimda il32 de bi oyuncunun banlandigini yazdim. Bunun disinda nick veya isim kullanmadim. Sansure sebep nedir??

• 100 levelde hermitten yer altı dünyasına giricem ama 3 tane kostüm var . 100 level zindanı da kolay orta zor olarak çıkıyor sanırım bu 3 kostümden hangisini almalyıım? 100 keşif seferi 100 eşya düşme vereni mi bu kostüm kolay orta zor hangisinden elde edilir acaba çok soru sordum ama :)) bide bu zindanlar öyle kolay mı normal 102 103 mersener dizdiğimizde yapabilir miyiz

• 100 levelde hermitten yer altı dünyasına giricem ama 3 tane kostüm var . 100 level zindanı da kolay orta zor olarak çıkıyor sanırım bu 3 kostümden hangisini almalyıım? 100 keşif seferi 100 eşya düşme vereni mi bu kostüm kolay orta zor hangisinden elde edilir acaba çok soru sordum ama :)) bide bu zindanlar öyle kolay mı normal 102 103 mersener dizdiğimizde yapabilir miyiz

ilki keşif kostumu ( Ekstra keşif seferi ilavesi ve hızlandırılmış keşif süresi )

ikincisi zindan kostumü ( Ekstra zindan seferi ilavesi ve hızlandırılmış zindan bekleme süresi )

üçüncüsü arena kostumu. ( il hızına baglı olarak saldırı süresi kısaltma )

bir yer altı kostumunu almadan diğerini almaya hak kazanamazsın. üstte yazdıgım sekilde sırasıyla alma hakkın açılır. İlk ikisi yüzde 100 item atar keşif arena farketmeksizin , 3 cüsü arena saldırısında altını katlar vuruş puanına göre.

Mersener dizilimi için varsa ilinde aktif oyuncu veya pro arenada leveline yakın Maks 10 level fark olacak sekilde en fazla vuruş yediğin rakibinin sirkine bakarak dizilim yapabilirsin. Her levelde farklı itemler acılıp item dizilimi değişeceği için sürekli rakiplerini takip ederek dizebilirsin.

• özellikler ilk 3 madde genel manada, yukarıda bahsettiğim sekilde.

elde edebilmen içinde yukarıda yazdıgım gibi; ilk önce kolayı almalısın sonrasında orta kostumu alma hakkın olur.

Orta kostumü almadan zor kostumu alamazsın. yeni acılan keşif bölgesi gibi ilk 3 ünü yenmeden patrona saldıramazsın. Bu da aynı sistem.

• yöneticilerin yaptğı tek şey : Haftalık Notlarım arasına aldım üst birimlere ileteceğim diyip yıllardır aynı hataları görüyoruz. Bence haftalık notlarınız arasına bir istifada ekleyin. Yöneticilerin biri Metin2 de GM biri İkariam forumunda admin haaa bide Root diye bir Süper Modumuz var seçildiği günden bu yana kendisini gören yok muhtemlen bir yöneticinin multi hesabıdır. Allah herkese sabır versin.

• Merhaba sizlere bir şey sormak istiyorum +100 level sirk dizilimi hakkında

Şimdi sirkte - zindanda millet kendini dikkat çek yapıyor bu tamam.

bazıları

3 sammit hasar

1 kılıç kurt iyileştirme koyuyor

Bazıları kendini yine dikkati çek

3 sammit ama birisi dikkati çek yapıyor. bu dikkati çek yaptığında da hiç blok vs yok yani nasıl tank anlamadım hasarcıdan farkı yok

1 kılıç kurt yine iyileştirme bunu açıklar mısınız rica etsem

• Claudius  FastFooD 19 Nisandan beri girmeyen bir Smodmuz var biri bu hesabın bir başka yöneticiye ait olmadğını kanıtlasın. Yada işini yapmayacaksa neden böyle bir yöneticinin seçildiğini açıklasın. Harbiden yönetimde kim sorumlu kim kimin hesabı belli değil artık.