Kiedy w końcu serwer s25 zostanie przeniesiony na serwery EN, abyś mogli korzystać z aren ???
Co za problem przenieść nas na serwer EN bez łączenia z innymi serwerami .
Przenoszą martwe serwery, a jeden z najaktywniejszy mają w tyłku....
Tak prezentuje się czołówka w 7dniowym:
