Jak były problemy na s42 to napisałeś ticketa czy teraz masz ból tyłka, że ktos dostał a ty nie ??
Jak nie zdążyliście uzbierać kostiumu, to wasz problem, przecież teraz co chwile jest event/festiwal więc możecie poczekać...
Kiedyś festiwal był raz na rok i nikt nie narzekał![]()




