GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

 • ben nicin banladınız diyorum yoneticimiz log kayıtları gizlidir diyor. aynı dili konusamıyoruz.

  bana su saatlerde su kadar online oldun ve sure sektirmeden saldırı attın veya su kisiler sana saldırdı canın sıfırlandı xp almaya devaam ettin gibi bir sebep gosterecek ben de acıklamamı yazacagım. yok boyle bir ban.

 • sen oyunda iken bende oyunda idim sürekli.sürekli konuşuyor idik.sana yazdığımda cevap almadığımda olmadı.onun

  harici discord da konuşuyoduk.gerekirse hepsini incelesinler,dc kayıtlarınıda atarım sorun değil

  r0lrP7.png
  baba 6611-9371428c-ca56-4139-8b9e-9001bad9a388-gif

 • sen oyunda iken bende oyunda idim sürekli.sürekli konuşuyor idik.sana yazdığımda cevap almadığımda olmadı.onun

  harici discord da konuşuyoduk.gerekirse hepsini incelesinler,dc kayıtlarınıda atarım sorun değil

  oyunda oldugum sureden dolayı ban yemem mumkun degil zaten. arena sirk normal kesif saldırılarımdan anlarlar. bot olsa uc bes saniye farkla gecikmeli sekilde saldırılarını atar. benim 2,5 yıllık hesabımda boyle bir duzen bulamazlar. etkinlikte de 400 kusur saldırı attım onda bile cok dikkat etmeme ragmen arada cok sure kaybettigim oldu. dun sabah arkadasın evine gittim interneti cok kotuydu etkinlik kesifleri yenilenirken bile uc bes saniye kaybediyordum

 • Etkinlik boyunca ara ara oyuna girdim ve her attığım mesaja anında karşılık aldım. Sırf birileri hoşnut olsun diye haksız yere ceza vermeyin lütfen. Oynadığı saatler belli, mesajlar ortada. Karşılaştırmalı incelenirse ortaya çıkacaktır. Herhalde 5 dk'da bir keşif atması için bot kuran adam başında beklemez pc'nin :)

 • 13:55 te ticket actım cevap 14:31 de geldi. 36 dakika yani. ben 7 dakika sonra cevap yazdım ve hala cevap bekliyorum. bu arada hesabıma yapılan saldırılar giden paralar benim dustugum durum, bunların hesabını nasıl verecek yonetici arkadaslar. duzgunce karsılıklı anlasabilecegimiz bir yer olsa da sebebini sorabilsem neden banlandıgımın :cursing:

 • Yav bu nemesis ittifagında da ne kadar botcu var hepsi böyle galiba.

  Nemesis ittifagı senin laf atamayacagın kadar temiz bir ittifak. botun ihtimali bile bir oyuncuyu kapının onune koyuyor. siz once kendinize bakın beyefendi. ticket ac veya lideriniz ticket acsın Cesur ittifagında bottan banlanan kac kisi olmustur diye 10 kişiden az ise o zaman ben sizden ozur dileyeyim.

 • Reddewil banlandiginda hic tereddut etmeden botcu hukmunu kesin veren sendin,kesinlikle suni ispatlayin bunu ispatlayin muhabbeti yapma,bizim adimiza özur metni hazirlayanlar artik ustunuze duseni yapmanizi bekliyorum. Orjinal olup hazir metinler yerine yeni biseyler yazmaniz tercihimdir.
  ve lutfen kendinize musluman olmayin,nomercinin yazdiklarinin asagi yukari aynisini/hepsini reddewilde bana yazdi, ama ne fayda.

 • İttifağımın adını zikrederken bir durun düşünüp öyle konuşun.Kaç tane bottan kapanan hesap var ittifağımda? yada daha basit sorayım kaç hesap bottan kapanıp ittifağımda duruyor?


  Bot kullanımı oyuncunun çizdiği yoldur ve ittifağımda bu yolu çizene yer yoktur bunu sağır sultan duydu.

  Forumda Bottan banlanan kapatılsın denmiş gece gece güldüm.

  Bottan daha ağır suç Hesap çalıp ittifak dağıtmaktır.Bana eski defterleri açtırtmayın ama doğru o sizlerin arkadaşıydı değil mi?


  Nomerci aklanacak buna inanıyorum ve başımın üstünde yeri.Bu kadar güvendiğimi bile tutmadım ittafağımda sonuç gelene kadar.Varın gerisini düşünün.

  OraNZP.pngzGyLV9.png

 • FastFooD  Claudius

  merhaba

  sgo muzum banlama gerekcesini sizlerden birisinin onaylamıs olması lazım. haksız yere ban atıp diger oyuncular tarafından bot ile itham edilmemi nasıl telafı edeceksiniz?

  peki bunu yazarken kendi yaptiklarin hic mi aklina gelmedi?!!

  Mesele senin ya da reddewilin bot kullanmis olmasi degil,sizin davranis sekliniz,haddini bilmezliginiz. Cok emek vermissindir hesabin icin,cok para harcamissindir eminim ama zerre uzulmedim,insallah hic acilmaz hesabin.

 • Bakin gunlerce tartisilabilecek bi mevzu ve kesinlikle öyle bi niyetim yok ama senin liderlik ettigin ittifakin uyeleri baska ittifaklar ve kisiler hakkinda cok rahat yorumlarda bulunabilir mi,yazdiklarindan baska anlam cikaramadim.

 • hesabım acılınca sizlerin suratlarını gormek istiyorum ^^


  o zaman sizler "neden bot olan birisinin hesabını geri acıyorsunuz" diye yonetime kızacaksınız.


  ben haklı olmamın getirdigi guc ile buraya yazıyorum ve takımın en ust duzel 2 yoneticisi olan FastFooD ve Claudius u buraya etiketliyorum.


  en kısa surede bu hesap acılacak ve sizler yine yazdıklarınızla kalacaksınız :D


  kufurler eden arkadas kusura bakma hevesin kursagında kalacak

 • Yalnız dikkatini çekerim ben küfürden ban fln yemedim, senin iddiaların bunlar. Ama üzerine alınıyorsan o senin istekliliğinden ne diyim seviyorsun demek ki 😂