Posts by doctorblaze

Emin ol siz 3ünüz değil sizden başkaları okusun diye yazıyorum. Siz anlamazsınız da, anlasanız da bi hayra dokunmaz o yüzden okumayın bile :)

Gerçek hera35 1876da bir ic savaşta hayatını kaybetti.

Onun yerine rus ajan falconia heralus otusbesian geçti.

Daha sonra yönetime sızıp kendini banlayan falconia heralus hazin ve hain bir suikastle claudiusu öldürdü ve face of yönetimiyle onun yerine geçti.

ve sayin admin beklenildigi uzere olaya el atti ve gerekeni yapti.
    Arkadasim goruldugu uzere olayi cok ciddiye almiyosun ama su anda itham altindasin ve iddia sahibi arkadas gerçekten cok ciddi bu konuda. Forumda olaya müdahil olabildigine gore ticket gerekmeksizin mudahale edip daha yerinde bi aciklama yapabilirsin. Ki su anda mevzu hakkinda yorum yapan ya da konuyu okuyan her hesap bu olaya dahildir,hepimizden ayri ayri ticket acmamizida beklemeyin. Resimdeki kisiler oyunda operatör pozisyonundami ve iddia edildigi gibi bu kişi oyunda ve forumda aktif hesap sahibi mi. Claudius

Kesinlikle cevap gelmicek

Ya arkadaş bu oyunda yaş sınırı mı yok? 15 yaşında çocuk zekasını bile gösteremeyen kişiler türemiş yok karargah da karargah siz botcusunuz da bilmem ne. 2 ittifağın birleşimisiniz iki ayrı yöneticiniz de banlandı. Biri çok söylendiğiniz bottan. Diğeri işin aslını astarını bilmiyoruz ama yöneticileri kandırmaktan. Siz daha neyin temizliğinden dem vuruyorsunuz. Size gelen her lafta bu kesin karargahtan diyip 3 4 tane yeni yetiştirilmiş eleman toplaşıp bize saldırmaya çalışıyorsunuz. Biri 1 aylık diğerleri bikaç aylık oyuncu. Hepsini geçtim bütün verilen cevaplar "yok öyle bişey" "sen kendine bak" "nöronlar mı yetmiyor" belli ki ilkokuldan yeni çıkılmış seviye yerlerde geziyor. Bak bura eskiden de pisti ama birilerinin kirli çıkıları ortaya çıkınca hatta kanıtlanınca sesi soluğu kesildi sizinle işte şu zaman görüşcez demekten başka bişey çıkmadı ağzından. Onun yerini birileri almış eksikliğini hissettirmiyorlar. Babanızın oğlunu savunur gibi savunmayı bırakın bot kullanan abinizi. Bizim ittifağı yaftalayıp, kendinizden olanı yapmaz o diye örtbas etmek de güzel taktik. Ben malum arkadaşın botla ilgili kanıtlanırsa hesabı silerim gibi bir şey dediğini hatırlıyorum. Daha önce de dediğim gibi gökten işaret lazım heralde artık kanıtı kabul etmesi için. "omurgalı davranış" dediğiniz sözünde durmasını da kapsar. Arkadaşın gereğini yapmasını bekliyoruz bakalım gerçekten de öyle miymiş

Yöneticiler nasıl bir bot incelemesi yapıyor gerçekten anlamış değilim. Aylardır botla mücadele eden, yöneticilerin bile yapmaya üşendiği birtakım denetlemeleri elinden geldiğince yapmaya çalışan bir hesabı haksız yere başkalarinın iftiralarıyla bannlıyorsunuz. O da yetmiyor sanki ev kredisine kefil olmuş gibi masum oyuncunun hakkını savunan bir hesabı da bannlıyorsunuz.

Hazır herkesi haksız yere bannlıyorken benim hesabı da bannlayın bari. Bu şartlar altında, bu yöneticilerle oyun oynamanın bir anlamı yok...

Claudius  Dionysos

Lütfen banlar mısınız bakın kendisi de istekli, hayra vesile olursunuz sanal dünyadan çıkıp biraz gerçek dünyaya döner belki.Hem bikaç gündür hiç olmadığı kadar temiz il32

Aylardır mücadele ediyormuş kendince denetleme yapıyormuş. Kim oluyormuş da bunları yapıyormuş ona oyle bi yetki veren mi oldu? Tabi sistemin nasıl işlediğini iyi bilen denetlemesini de iyi yapar. Yok öyle kimse kullanmasın bir ben kullanayım. Banlar iftiralara göre değil incelemelere göre veriliyor bilmeyen arkadaşlara duyurulur.

Uzun zamandır yokum, geri dönüp bi bakıyorum ama değişen hiç bir şey yok sanki herkesin derdi Cesur ittifağı olmuş. Ya arkadaş ittifak içinden laf taşıyanı mı dersin, ittifağı çekemeyip tp dışı saldırılarına aylardır devam edeni mi dersin, önceden ittifakta bulunup az ya da çok fayda da görmüş insanların yine dönüp dolaşıp yediği kaba küfretmesi mi dersin. Bireysel problemleriniz olan oyuncular olmuştur ama yönetim kadrosundan biri olarak soruyorum, ittifakça ya da yönetimce bizden fayda görmeyip üstüne zarar göreniniz var mı neden sürekli bizim ittifak itham altında bırakılıyor, Uğur özellikle sana yakıştıramadım 60 kişilik ittifak için 2 3 adam dışında bi işe yaramaz ittifak nasıl bir söylem? Gerçekten bu kadar kötülüğümüzü gördüysen keşke gelip söyleseydin bana oyuna döner çeki düzen bile verirdim ama sorunun aslında öyle olmadığını ben de biliyorum. Benim de kişisel problemim olan şahıslar var az çok bilir çoğu kişi onlar da zaten ak koyun kara koyun misali ortaya çıktı, botu ölümüne gömen arkadaşlar şimdi modlar da yanlışlık yapar moduna büründüler. Hak yerini bulunca ağırlığını kaldıramadı o taraftan kimse. E biz biliyorduk ama bunu. Benim nickimle dalga geçmeye çalışıp hakaret edenler ahlak bekçisi kesildiler. Hera tahminimce bottan ban yiyen şahsı savunmaya çalışırken ban yedi ona da yazık oldu. Şimdi gel gelelim ban konusunda temizliği ile övünen ittifağın saygı değer üyelerine, gerçekten hesaplarınızı silecek misiniz, yoksa bir yanlışlık oldu aslında biz yapmadık deyip 3 maymunu oynamaya mı karar vericeksiniz? Hodri meydan eskiden yeniye bütün yazılanlara bütün forum da şahit görelim ne kadar yürekli olduğunuzu ya da ben bir özüre de tavım. Her zaman haklı olduğumuzu sizin de anlamanız benim için yeterli bir sonuç olur.

Yalnız dikkatini çekerim ben küfürden ban fln yemedim, senin iddiaların bunlar. Ama üzerine alınıyorsan o senin istekliliğinden ne diyim seviyorsun demek ki 😂

Yaklaş kameraya yaklaş :D

Kamera olayı sana değildi ama belli ki sen de üzerine alınmak istemişsin, o zaman sana da olsun bizim gönlümüz geniş.Bu heralde 50. savaş fln dikkate alıp geri bile dönmüyorum sana, küçük figüran kendi çapında eğlensin sanki bize ne zararı olabilir :) amacın için sarfettiğin çaba takdire şayan yalnız kamera olayını fazla hatırlatma abilerin bozulmasın sonra ;) günlerce saldırıp 1 rapor atmadığımı kayıtlardan takip edebilirsin günlük en az 2 rapor paylaşıyordum, sen de günlük 2 kere tokatla o zaman ben de sana bana göstermeniz gereken saygıyı göstereyim :)

Hayır gülmiyim gülmiyim diyorum ama kendimi tutamıyorum alıyor beni bir gülme 😂😂

FZjkfJ.jpg

0'dan 135'e bütün oyunculara selam olsun bu benden 27 seviye yüksek bir kullanıcıyı belki de 10uncuya yenişim :D Evet en iyileri benim bunu en iyi yağmamı bol bol yiyen bilir :D

Hahahaha aynen çok güzel item diziyor :) il 32 ye item dizmeyi öğretmiş birde :) Sağolsun 1 luci 1 anton basmayı bilmiyorduk biz :) :)

Bilgisiyle kibirlenmek cahilliğin ta kendisidir. James Taylor

Meydanı boş bırakınca birbirinize sallamaya mı başladınız :D :D

Arındırma yaparken saldırmayı sevenler diğer raporları unutmuşlar galiba :D

MVO7Xu.png

6Y4zh0.png

Korkulcak bişey yok ya alt tarafı 1-2 günde bir yağma yapıyorum o kadar acımasız değilim paraları saklamaya gerek yok bu kadar :D :D

Nemesis ile gerekli görülen düzenlemeler yapıldıktan sonra kaldırılan mesajımı tekrar paylaşıyorum.

içten yanmalı motorlar yüksek devirlerde çok hızlı çalıştığı zaman yeteri kadar oksijen alamadığı için yakıt tam olarak verimli yanmaz ve bir miktar yakıt doğrudan egzozdan atık gazla beraber atmosfere atılır. Bu da doğal olarak verimi düşürür. Burdan insanlar için bir benzetme kurarsak mesela hızlı düşünürken ve yazarken verimli olabilecek düşünceler tam olgunlaşmadığı için doğrudan atık gazlar gibi gereksiz düşüncelere/hakaretlere katılır. Böylece ana fikir verilemezken ortaya koyduğun şeyler komik ve saçma olur :) ben de hızlı düşünürüm ancak hızlı yazmam düşüncemin olgunlaşmasını beklerim ki vereceğim mesaj tam olarak yerini bulsun diye :D Aradaki fark şu ben mizah yaparım ince görürüm herkes okur o mesajı ama bazıları doğrudan hakaret eder mizah yaptığını zanneder 10 dk içinde mesajı kaldırılır :)

ayrıca tartıştığım kişilerin başlığına kişisel alana saygımdan ötürü yazmam, her başlığa hakaretler yazarak görüntü kirliliği-bilgi kirliliği yaratmak istemem. :)

Kaldırılmayan mesajlara selam olsun o zaman.Nasıl mizah ana fikir verilebilmiş mi?

E napalım bizim kafa içten yanmalı motor gibi çalışmıyor ki, ancak böyle denkleşebiliyoruz.O değil de Nomerci denemelerini bıraktı böyle sıkıcı oluyor bekliyorum günde en az 5 defa eksik bırakmasın :)

:D :D :D üstün mizahınızla aldığınız takdirlerle size başarılar.Düşünmeden değil mesajlar hızlı düşünebilmek o kadar da zor bişey değil daha önce hiç yapamadıysan yapabilenler de var dünyada bil diye söyledim :D işine gelene hakaret işine gelene mizahtır o direkt değildir iyi bak :D

bu arada savaş raporlarımı çaktırmadan takip eder gibi bütün mesajlarımı çekip buraya atmana gerek yok ordan da cevap verebilirsin beklerim, zaten pek çıkmıyorsun ama olsun :D

Fazla söze gerek yok arkadaş baya bozulmuş bana artık nickini bile değiştirmiş oyundaki tek görevi ben olmuşum, öğrenmeniz gereken çok şey var derken nickinizi de benden öğrenin dememiştim ya abartmışsınız :D

MmHgpv.png

doctorblaze savaşmanıza saldırmanıza bir şey demiyorum ki :)

Gücünüzü Arena da gösterin. Modlar da az dinlensin.Tartışmanın da bir adabı vardır.Olayın ben o noktasındayım.

Doğru diyorsun abla o adabı öğrenmesi gerekenler bizim tarafta değil ama, demeye çalıştığım savaş değildi zaten nick, yazılanlar :D

Tebrik ederim Nomerci

Başlığa her girdiğimde birilerini reportlamak zorunda kalıyorum bu başlıkta. Nemesis moda iş çıkıyor

Gençler eğleniyor baksana.Birde karşısındakine hakaret etmemeyi öğrense güzel olucak.Boşu boşuna Modlar kamp kurdu buraya X/

Özellikle galileo çok saygılı davranıyor abla napalım biz de karşı taraftan aldığımız saygı ölçüsünde davranmaya çalışıyoruz..

`Yok yok bu seferki mesajım sondu`:D

Gerçekten inanamıyorum bazılarının neyin kafasını yaşadığına :D

3. seviye tanrı kutsamaları açıp 154 seviyede 129 seviye adama yenildiği halde 2 rapor koyup bunla mutlu olan övünen arkadaşları görüyorum gerçekten çok başarılısınız tebrik ediyorum.Tamam şimdi çıkardığınız beyni de yerine koyun bundan sonra öyle saldırılarınıza ve oyununuza devam edersiniz :D daha ne yaparlar, ne yaparlar da daha komik duruma düşerler dedikçe beni daha fazla şaşırtıyosunuz tebrikler büyük başarı için :D

gp8oql.png

kardeşim ben de inanamıyorum seni yenmek için tanrı açmasını bir kenara bırak, bir de kılıcını çıkartıp görünmeyen bir silah kulllanmış resmen (cinlerle falan mı çalışıyor acaba?) . Bu oyun bugu falan mı? Silah görünmüyor ama savaşta işliyor mu acaba anlamadım bir şey :(

`ya da neyse 1 tane daha atayım son olur`

...

...

...

:D