Czech sekce

• Zdar počítá se vůbec s českou sekcí? V čem zase je problém, že my tu nemáme naši komunitu? I např. v bitefightu ji mají.

To víš. z nášeho týmu zbylo jen torzo, co se občas cukne na starém forů, nevím, jestli se tu rozhodnou vůbec ukázat. Kdyžtak to tu zaspamujem slovákům :)

Im dead inside

Im a sad boi

• Projel sem všechny URL, a české fórum vypadá že není ani vytvořeno,, třeba 180 patří pro rusko, 190 pro slováky apod, 10 je inter, 20 myslím jsou arabové apod, ale český nikde :D

• Bohužel, měli si založit zde účty. Můžete dohledat, kdo tak učinil a kdo se na to vydlábl.

---------------------------------Mi.Lek--------------------------------

Server 10 CZ ------- Honour: 330.000.000 ----- level: 167

• České fórum nemá samostatnú sekciu, ale spadá pod international. Toto rozhodnutie bolo zrejme kvôli nízkej aktivite, kde namiesto neho bol samostatne zaradený iný jazyk. Ja vás v každom prípade vítam "u nás" :)

Rufus_podpis.png

• a české forům se ani nevyjádřilo, nice *dies*

Im dead inside

Im a sad boi

• Přátelé,

snažíme se to vyřešit, mějte trpělivost. Na začátku tu bylo a zřejmě nás přesunuli. Píšu si s BA Tradem, je to v jeho kompetenci. Zatím zálohujeme z našeho fora co jde. Pokud máte velký zájem o některé téma na našem starém foru, napište mě nebo BA Trade na email nebo sem osobní zprávou. Děkuji

Muaddib

• Rozhodně by bylo fajn přesunout FAQ.

Update hry (a některé další věci ze sekce novinky na starém fóru).

• Ano, já o ni zcela určitě stojím. Chápu, že ty ne a stačí ti sekce jiné. Tudíž vůbec do "českých vláken" nemusíš přispívat. ;)

• Bohužel i já nejsem znalec cizích jazyků, takže se taky teprve snažím nějak orientovat.

• Njn co se dá dělat, tak díky bohu aspoň za tuto jazykovou variantu. Kdyby ani tato zde nebyla musel bych asi navštěvovat naše horní sousedy Poláky. :)

Samozřejmě pokud se někdy rozjede i cz tak budu jedině rád.:thumbup:

• Vydrzte mladez, uvedomte si, ze clenovia timu sa tomuto celemu venuju v ramci svojho volneho casu - a toho nebyva prave vela.

Tato zmena si pochopitelne vyzaduje dost vela prace a casu.

Pocitam, ze na rozbehu sekie pracuju..

Dinosaur

Too long on duty

• Rádi bychom vám sdělili, že na rozběhnutí CZ sekce pracujeme, ale bohužel tomu tak není. Samozřejmě bychom za ni byli velice rádi, určitě by to bylo jednodušší jak pro nás jako tým, tak i pro CZ komunitu, ale zatím se budeme muset spokojit se sekcí International. Takovou jsme dostali informaci, hotovou, že budeme mít takto společnou komunitu s dalšími a to je vše. Samozřejmě když bude ta možnost, rádi na CZ sekci pracovat budeme a zajistíme její zřízení.

• Přidělení sekci bylo jistě rozděleno dle aktivity na jednotlivých forech...

stačí se podívat na staré CZ forum, které bylo zcela mrtvé poslední dobou, pokud se chtěl hráč dozvědět o novinkách ze hry musel sledovat nejlépe DE forum, kde byly vždy novinky vyvěšené v předstihu... Na CZ foru nebyl kolikrát ani zmíňka o chystaném eventu apod.

Za mě tedy žádná škoda, že nebude CZ sekce