Posts by Trade

    Rádi bychom vám sdělili, že na rozběhnutí CZ sekce pracujeme, ale bohužel tomu tak není. Samozřejmě bychom za ni byli velice rádi, určitě by to bylo jednodušší jak pro nás jako tým, tak i pro CZ komunitu, ale zatím se budeme muset spokojit se sekcí International. Takovou jsme dostali informaci, hotovou, že budeme mít takto společnou komunitu s dalšími a to je vše. Samozřejmě když bude ta možnost, rádi na CZ sekci pracovat budeme a zajistíme její zřízení.

    Kdybych měl k dispozici takové informace a mohl je sdělit, určitě bych tak učinil. Ale opravdu nevím, proč se takto rozhodli, třeba už jen v horní části nezbylo místo pro další komunity, tak vše hodili pod jednu sekci :). O tom ale můžeme jen spekulovat, přišlo oznámení o tom, že budeme mít takto společnou sekci, bez sdělení důvodu. Možná si někteří všimli, že v poslední době přidávám různé novinky o eventech a dalších, budu v tom pokračovat i nadále a jen ty informace, které budou k dispozici ke zveřejnění. Samozřejmě se může stát, že nějaká komunita získá informace dříve než jiná a mezitím si informace třeba o eventech či akcích naleznete tam.

    To bohužel nevím, podrobnější informace, proč se tak ti výše rozhodli nemám, jen jsme dostali informaci, že naše komunita bude společná a nebudeme mít vlastní. Samozřejmě vše bude fungovat jako doposud, soutěže, členové, zveřejnění případných novinek atd. Akorát se bude muset z původního fóra zazálohovat vše důležité, protože se data nepřenáší, což je škoda, jelikož na fóru jsou cenné informace, třeba už i pro nováčky, kteří by chtěli začít hrát, zde je vše od znova.

    Bohužel česká sekce zde nebude, alespoň zatím ne, jestli se to změní do budoucna, to nevím. Jiná komunita před tou naši dostala přednost a my se budeme muset uspokojit se sekci INTERNATIONAL, pod kterou je CZ komunita zahrnuta.