Posts by Boco

Jeden taky den raz urcite opat pride - terminy su volene takticky.. ;-)

BTW: Mam niekolko 3E a 10E hernych kuponov, ktore nemam kde pouzit - pokial by mal niekto zaujem a platba bankovym prevodom nie je problem, moze sa ozvat..

Tiez sa mi tie hodnosti pacili, dal som si na ich preklade zalezat.. myslim, ze spominali, ze by sa k tomu mohli vratit, momomentalne to asi nie je priorita..

Boco

Myslel som si, ze spojenie stihnu este minuly rok - ale zjavne boli ine priority.

Nikto z nas - a ani CoMa CryoBunny - s tym nic neurobi.

Ale samozrejme, nech sa paci, ked si myslite, ze tim nekona dostatocne, mozete sa slobodne realizovat.

Odporucam zvolit cestu tiketu cez portal podpory.

Boco

Ahoj,

tesi ma kazdy pekny napad, ale takto to nefunguje.

Pri urcitom pocte preukazatelne zapojenych mozu byt cenou kupony na rubiny, urcite nie herne predmety.

A sutaz musi byt sutazou, kazdy hrac musi mat garantovanu rovnaku sancu na vyhru - cize urcite ina forma..

Nedavno sme skusali sutaz formou odpovedi na otazky tu na fore - a otvorene, ucast bola menej nez uboha.

Preto som ohladom akehokolvek dalsieho sutazenia velmi skepticky.

Boco

Zdravim vazeni,

k tomu len poznamenam, ze z podsvetie nie je povinne a da z neho aj odist - a to je az na jednu vynimku zadarmo..

Snaha o dokoncenie za kazdu cenu moze znamenat aj naklady.

Boco

Snad to niekedy dorobia, pisal som im o tom minimalne 3 roky dozadu..

To presuvanie medzi balikmi a inventarom + nasledne do obchodov je ciste psycho.

Ale zjavne to nie je priorita.

Boco

Ak si niekto mysli, ze je tato debata niecim prinosna, moze pokracovat mimo forum.

Pravidla su jednoduche, mal by ich pochopit aj pomerne simplexny jedinec.

Bolo by fajn uvedomit si jednu vec - tato hra je relikt z minulosti, nikto nepredpokladal, ze bude fungovat takto dlho.

Pri vzniku nikto neuvazoval o nejakych zrychlenych serveroch ani o spolocnych arenach, nehovoriac o vyrobe predmetov a predaji zlatych nastrojov za miliony.

Zasadne nedostatky na urovni kodu nikto roky neriesi - myslite si, ze sa to teraz zmeni?

Preto by som sa nad tym zbytocne dalej nezamyslal - je to hra, ma vas v prvom rade bavit..

Veru, nedavno by nieco take urobil len raz - podobne individua sme velmi rychlo dostali mimo hru.

Statistika nepusti, iste percento zakomplexovanych smradov, ktori sa bavia tym, ze inym kazia hru, tu skratka je.

A aj ich vyplakavanie kvoli prilis limitujucim pravidlam nas priviedlo k dnesnemu stavu.

Nemyslim, ze by do buducnosti niekto uvazoval o nejakom obmedzeni utokov s ohladom na rozdiel urovni.

Zostava nebrat to prilis tragicky a cvicit IQ, aby liecenie bolo efektivnejsie.