Posts by PaRazZziT
-
-
-
Více informací bylo že 20.tého, ale něco se změnilo aspoň teda já jsem to že bude sleva četl ve čtyřech ruzných jazycích, a teď to každej reuploaduje, že 21.

-
Just now, for this moment

HERA35 -
-
-
I just only want coffee
My daily struggle before my entering to underworld
lamue -
Nope, come on now, with my coffe

Sorky -
-
nope,
Agone ? -
-
Dokonce:D
-
-
Projel sem všechny URL, a české fórum vypadá že není ani vytvořeno,, třeba 180 patří pro rusko, 190 pro slováky apod, 10 je inter, 20 myslím jsou arabové apod, ale český nikde
