Jak ulepszyć mojego gladiatora, co zmienić?

  • Ja nie pisze o statach bo proste ze trzeba mieć władanie i zręczność jak najwyżej ;)


    Pisze ze na tak niskim lvlu ubierasz sie w coś co da dużo obrażeń i najlepiej z krytykiem ;) efekt wygranych murowany ;)

    TOP 1 ŚWIATA W ZDOBYTYM ZŁOCIE :!::!::evil:8)


    NICK : EGZEKUT0R

    Server : s35

    Link do rankingu : Ranking ogólny

  • Przede wszystkim zacznij się pakować, dołącz do jakiejś sensownej gildii bądź też zacznij rozwijać własną. No i według mnie władanie>zręczność>inteligencja>charyzma, tamtą ostatnią bym sobie odpuścił na Twoim miejscu chwilowo ;)

    Jeśli chodzi o przedmioty, to ja bym się zaczął zaopatrywać w luciusy dla siebie i antoniusy/gaiusy dla najemników, pamiętając przy tym by innymi wymaksować sobie staty.

    Powodzenia!

  • Emmm... Jest napisane? Lucius Niebieski pierścień delikatności na przykład? Możesz ich poszukać w domu aukcyjnym (wpisz po prostu frazę "delikatności", na obu da się znaleźć), czasem ktoś na rynku sprzedaje lub możesz wykuć po prostu (również zdarza się, że i poleci coś takiego na wyprawie/w lochach, ale tutaj trzeba liczyć na farta)

    Powodzenia!

  • Witam, nie wiedziałem gdzie dany temat umieścić, gdyż chyba nie ma przydzielonych działów jeszcze na tym forum :/

    To jest dobry temat na to.. Nie trzeba nowego pisać.


    Do rzeczy, wróciłem do gry 2 dni temu. Rozpocząłem swoją przygodę na serwerze 37 x5 speed. Obecnie mam 20 lvl (idzie w góre) i co robić? Zasuwać dalej z poziomem czy przystanąć na którymś lvlu? Średnio mi się widzi wymienianie co rusz ekwipunku na najmusach, a chciałbym wykonywać odpowiednie lochy do poziomu. Do tego dochodzą wyprawy no bo właśnie, staty staram się nadrabiać jak tylko mogę, ale przeciwnicy są dość mocni. Jakieś sugestie? Czy po prostu katować wyprawy, aż lvl sam się wbije i nie zwracać uwagi? Co do statystyk to widzę, że trochę się pozmieniało. Obecnie ide w inta, zreczność i wb. Po drodze gdzieś tam dopiero charka. Czy opłaca się robić na mniejszych poziomach % na bloka i kryta? Czy jednak za dużo zabawy z tym i nie warto zawracać sobie głowy?


    Centurion odpalony, pieczęć Apolla także. Dajcie sugestię bo czytałem parę tematów, że warto gnać z lvlem bo później to wszystko się zwróci, ale no jednak statystyki będą jakie będą i na wyprawach może być ciężko :/.


    //Bodzio1992

  • Ja tam widzę dwie opcje:


    Mniej popularną

    1) Jak kiedyś, handlujesz arenka lochy bez wyprawek i maksujesz sobie statystyki ale nie okłamujmy się taka gra jest co najmniej nudna na serwerach x5


    Bardziej popularna przez prędkość serwera

    2) Lecisz w level i nic więcej, skupiasz się na broni aby ta była fioletowa a od 90+ kiedy zwolnisz z levelami możesz zacząć się bawić w kucie lucków i wymienianie ekwipunku najemników na te gaiusy/antoniusy czy co tam chcesz.

    Od 100 masz podziemia - jeżeli byś chciał aż tak nadgonić ze statystykami to robisz trudny parę dni w tygodniu i mniej popularna opcja zwraca Ci się w tydzień/dwa.


    Co do statystyk to aktualnie wygląda to jakoś tak zr>wb>int>ch>sila>bf


    Blok & kryt, będziesz tak często zmieniać eq że możesz nie dać rady - ale jak dasz rade to się przyda oczywiście

  • Postać wygląda całkiem w porządku, trzeba tylko podbić inteligencje w taką okolicę jak charyzmę.


    Siedzenie na samych lochach już zdecydowanie się nie opłaca, natomiast opłaca się zbierać kasę i trenować w takie eventy jaki na przykład będzie teraz 31.07 że trening jest tańszy -20%.


    Również pod koniec października będzie taka okazja gdyż będzie event hallowenowy w trakcie którego jest do zdobycia kostium który daje -20% do treningu, ale tutaj już szczegóły poznasz w swoim czasie jak dołączysz do jakiejś porządnej gildii. ;)