Posts by Garneilus

Sayın Nemesis peki bu şirket ile bağlantısı olan kimse yok mu yıllardır gerek bizim gerek diğer ülkelerin forumlarında gördüğüm kadarıyla öneriler alınıp iletiliyor fakat küçük çaplı iyileştirmelerden başka(hammadde deposu ve hammaddeleri depola seçeneği gibi) büyük isteklerin hiçbiri gerçekleşmiyor.Şirketin karar veren kademesinin artık oyunculara herhangi bir açıklama yapması gerekli değil mi şu istekleriniz üzerinde çalışacağız gibisinden.

Ve bir diğer sorum kişisel olarak iletişime geçebileceğimiz bir adres var mıdır isteklerimizle alakalı üst makamlara

Merhabalar güncel olarak illerin çevrimiçi oyuncu sayılarına baktığımda çoğu ilin 10 barajını geçemediğini hatta bazı illerde çevrimiçi oyuncular olmadığını gördüm.Kendi oynadığım ilde kasa yapacak insan bulmakta bile sıkıntı çekiyorum bazen.Bu illerin birleşimi konusu artık istekten çok zaruri bir ihtiyaç haline gelmedi mi ? Bütün x1 illeri kendi içerisinde x2 illeri kendi içerisinde x5 illeri kendi içerisinde falan bir sunucuya aktarma işlemi gerçekten zorlu bir süreç mi ? Hem marketlerin aktif kullanımı hem de rekabet açısından artı bir değer olarak görüyorum.Gameforge bu konuyla ilgili neden hiçbir açıklamada bulunmuyor çoğu ülkenin forumlarında da istekler aynı şekilde gözüküyor.

İl birleşimi uzun vadede olmayacaksa bile:

-İllerde hammadde marketinin açılması.

-İllerde kasa sisteminin otomatik bir bot aracılığı ile halledilebilmesi.(Kişisel altın deposu sistemi vb.)

-Hammadde marketine rakip bir sistem olarak müzayedeye turuncu ve nadiren de olsa kırmızı eşyaların düşmesinin ayarlanıp eritme yolu ile hammadde ediniminin kolaylaştırılması gibi sistemler uygulanabilir diye düşünüyorum.

Gameforge'un bazı başka oyunlarında server değişimi için bizdeki yakut gibi oyunun kendi para birimiyle imkan sağlanıyor.Bizim çoğu ilimiz hayalet ile dönüşmüş ve çoğu insan il 32 gibi çevrimiçi oyuncu sayısı yüksek illere geçiş yapmak istiyor.Böyle bir sistem eklemeleri ya da en azından server birleşimleri yapmaları için bir çalışma olmayacak mı oyun yavaş yavaş ölüyor artık kasa yapamadıkları için biten serverlar var.Bu yönde bir çalışma olacak mı Claudius