[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • Ez valamiért az s23 varázsa valakinek túl hosszú a nyelve ott biztosan..... nekem is folyamat töri befele a 78%+-s kovácsokat 6-ból 3-4-t minimum mindig... 3 hete indítottam 6db tiber infenrot mondjuk 84% esélyre 4-t betört elég vicces és nem csak ezt még rengeteg mindent arról nem beszélve hogy folyamat 70-80% pirosra 30 narancsa mindiig narancs lett s23 kivételével minden más szerveren kicsit nagyon is furán érzékel mindent a rendszer... milyen érdekes szinte csak s23-n vannak 1%-s fegyverek más szervernek miért nem sikerül..

    Az S23 esetében nálam például az összes fegyó betört!
    Az Event alatt 67% minimumtól indultam és mindent összevetve 90%-ban törtek.

    Egyrészt ezt már leírtuk, hogy ez még csalásnak is enyhe megfogalmazás, mivel a megtört cuccok 70%-a rosszabb minőségű lesz vagy elveszik. Lásd pokolkő, almandin nagy része egyszerűen eltűnik.
    Pedig, ha valaki életszerűen értene a kovácsoláshoz akkor tudja, hogy a valóságban a visszaolvasztás kb. 10%.

    Úgyhogy, aki ezt így leprogramozta és kiközölte, hogy mi hány százalék és milyen arányban törik a valóságban az mutatja, hogy a bevétel iránti hajsza és a tisztesség messze nem ismerik egymást nála.

    Nagyon egyszerű a dolog.

    Nézz szét a szeródon kinek mik sikerültek eddig.

    Utánna nézd meg a többi szervert akár speed akár normál szerót.

  • Én a sikert nem sajnalom senkitől

    Ha van nyersije, nyomja hatha sikerül

    Én továbbra is csak a csatamotorban hiszek :D

    Nem is arról van szó hogy sajnáljuk. :)

    Csatamotort meg tudjuk hogy rossz mindig leírod. :D

    Attól hogy elég sűrűn győzök tudom hogy csak a csatamotor miatt de azt ne várd el hogy nem foglak támadni ezmiatt. :)

  • Akkor én is mondok okosságokat, mint te:


    Szétnéztem a szervereken és azt látom ,hogy az 5-szörös sebességű szerveren sok jó cucc van, ami a matematikai valószínűségszámítás alapjait figyelembe véve azt jelenti, hogy neked 5-ször ennyi idő múlva lesznek olyan cuccaid, ha hasonlóak lesznek a kovácsolási sikereid.


    Így, ha majd letelik az ötször annyi idő és nincs olyan cuccod mint nekik akkor már érdemes lesz foglalkozni a kérdéssel.


    Hogy félreértés ne essék, nem bántásból írtam. Annak idején S1-en kezdtem és még mindig ott van a karakterem, ami igencsak komoly borsot tört sok emberke orra alá, ám átvándoroltam annak idején az ötszörös sebességű szerverre, mert úgy gondoltam, hogy az idő előre haladtával jóval jobbak lesznek ott a feltételek, de csak a gyorsaság miatt.


    Mindenki eldöntheti, hogy jól döntöttem vagy sem!

  • Már falra mászok az 5× sebesség dumától komolyan...

    Aki évek óta próbál 1-10%on kovácsolni és nem jön be neki?

    Vagy lásd S27ről is írtak hogy ott sem sikerül...

    Akkor most jöttök a szerencsével vagy mi van?

    Hagyjuk már a mellébeszélést.


    Meg ha annyira matematikázol:

    matematikailag hogy aránylik a 98% siker -2 % sikertelenség és a bukás , az 1 % siker vs 99 % sikertelenség sikeréhez !?


    [mod='Dirnon']Dupla post, összevontam[/mod]

  • Hát ez ez marha érdekes dolgok de s23-n minden lehetséges a kiváló szerver beállítotságnak köszönhetően.....meg ilyen háttérel amik nekik van és úgye a rengeteg csalás amivel már nem foglalkozik senki kész csoda hogy atyát ki kitiltották pedig lehetne még ott jó pár ember után nézni 1-1 jó event közben.


    Mondjuk az hogy 1%-ra beadja a cuccok az egyáltalán nem függ hogy milyen sebességű a szerver csak érdekes hogy az összes ilyen fegyver szinte csak s23-n van hiába próbálkozik vele mindenki más szerveren is.


    [mod='Dirnon']Dupla post, összevontam[/mod]

  • Sziasztok


    Szerintem teljesen mindegy milyen szerveren játszik az ember.. Nem tudhatjuk, hogy hány próbálkozásból adja be 1%-ra, lehet elsőre, lehet 10. alkalomra vagy 100. alakalommal indította el, van a játéknak egy szerencsefaktora amit be kell látnunk hogy legtöbbünket el kerül..

    egy 3 és fél éves speed szerver, ami 5x sebességű felér 15évnyi normál szerveren töltött aktív játékkal. Tehát hiába játszanak három és fél éve több lesz a nyersijük, maleffjuk, mint akik a játék megjelenése óta játszanak az s1-s2 összevont szerverén..

    Amennyi ember annyi félét hallott az s23ról. Nyilván hogy vannak akik csalnak, vannak akik csak oda vannak építve a játékba és 24órából 24 órát nyomják, és lehet az is igaz amit sokan mondtak már, hogy van aki segít ott pár játékost GF által, ezért sikerülnek a kovácsolások.

    De, ha jobban megnézzük ha magyar szervereken nem is de ott a lengyel szervereken szintén sok embernek beadja 1%-ra de lehet hogy 0-ra is :D

    Bár igen a normál szerverek óriási hátrányban vannak, de ahogy többen mondták lehet választani szerver és szerver között.

    Bár azzal is egyet értek, hogy szét kellene már szedni a normál szervereket a speed szerverektől, amit két éve már megígértek, de tudjuk nem lesz belőle semmi sem:D

    Így teszik tönkre a játékot:D

    De a biztonság kedvéért indítottam 6db fegyvert 1%-ra hátha szerencsém lesz:D

  • Sziasztok:!:


    Szerintem ez a kovácsolás ügy nem szervezhet köthető. Én egy 4X speed szerveren játszom és a csapattársaimnak mindig nagyobb szerencséjük van mint nekem. De így is meg lehet oldani, kicsit több nyersi de legalább nem unalmas a játék és vannak kihívások. Mondjuk most a kosztüm event alatt nagyon megvoltam elégedve, lehet fordult a "szerencse-kocka". :)


    Viszont lehetne egy kérdésem hozzátok? Nincsen még Seba tekercs a szerverünkön és ezért fordulok hozzátok. Tippek? Kinek mi vált be? :/
    Tudom lassan küldi event és ilyenkor lent kell nyomatni ezerrel aztán vagy ki olvad vagy nem. De vannak más módszerek is?


    Ezt a képet például véletlen találtam az interneten (Ursus tekercs a tükörkép ellen).

    Előre is köszönöm a válaszokat.
    Szép napot:!:

  • És még büszke is vagy rá :D na pont miattad és a hozzád hasonlók miatt nem lesz ez jobb :)

    És egyáltalán nem bánom, hogy jössz, főleg, hogy miattad egyre közelebb kerülök az eredmény pontos top1hez, illetve még jól is adsz :)))

    Egyébként meg nem miattad írom a csatamotort. 4maxos karim van 3szerveren full piros top cuccokban. Mindenhol ez a helyzet. Nekem ez csak egy játék, tőlem erőlködhetsz, ha ettől lesz teljes a napod. Leirom a motort ha kell minden nap 50x,hátha egyszer eljut az illetékesekhez is. XD

    Edited 2 times, last by tomisch ().

  • A tükörképet azért jó ütni mert nem vesz le sok életet alvilágba úgye ha cseréled a fegyvered ezáltal nem kell sok italt vagy villát használnod valamint ha ki kapsz úgyan úgy kaphatsz tekercset

  • Emberek virustol halnak meg naponta ti meg a gladi miatt sirtok, is this real life? xD :'((

    Kapcsold ki a tv-t minden baromságot elhiszel... nézz körbe magad körül hány fertőzőtt van vagy mennyivel talákoztál te már? gondolom valahol a 0 körül van..... meghalt 200k ember és? nézd meg 1 nap hányan halnak meg éhezésbe vagy influenzába és hasonlók


    [mod='Dirnon'] Off - Figyelmeztetve[/mod]

  • Valaki már a tudomásomra adta hogy az S2es karidat azt átvetted mástól.

    Ugy hogy lehet maxos a karid meg stb...

    Én 0ról húztam fel a karimat és ennyi.


    Nandi az meg hogy kik halnak meg a vírusba vagy mittudjam én annak nem ebbe a topicba van a helye..

    Itt a játékról szeretnék olvasni nem arról amit a TV nyomat meg a sok közösségi oldal...

    Menj osztogass kesztyűt fertőtlenítő vagy vásárolj 50kg lisztet csak ne kelljen itt is ezt olvasnom...


    [mod='Dirnon'] Off - Figyelmeztetve[/mod]

  • Ezaz, h valakik szavait iszod



    Ezt a mondatot megjegyeztem S23ról amikor rólam írtál véleményt. :)

    Meg akkor írtad azt is hogy most jól kiszúrsz Fricska és barátaival az eventnél.. :)

    És lám az eventet túlnyomta egy kiskari. :)

    De lehet hogy pusztán véletlen egybeesés volt.. :)



    Vagy itt is félre informáltak? :D


    [mod='Dirnon'] Off - Figyelmeztetve[/mod]

  • Várj másolom a levél egy részletét:


    "meg hogy nagyképű mit ugrálsz ,és hogy más szerók nagyjainak vagy bábjuk,és amit ők mondanak azt szajkózod."




    De ezt is csak kitalálta valaki igaz?


    [mod='Dirnon'] Off - Figyelmeztetve[/mod]