Játékos kérdez, Játékos válaszol

  • Én még nem adtam el

    De a 2-3millas árat tartja szerintem

    A narancsot 450k-ert viszik pár perc alatt

    Durva! Jó lenne nekem is eladni néha párat és mást venni helyette. Van nagyon sok narancs és piros is. #szerverösszevonást

  • Ez #szerverösszevonás-os hastag adja. Szerintem kezdésnek ezzel el lehetne indítani egy "mozgalmat" ennek kapcsán.

    Minden komment végén menjen a:

    #szerverösszevonás

    Prometheus
    Provincia-25

    NTv7KGw.jpg

  • sztem itt az ideje hogy a jatek mellett azert elkezdjük igazan tisztelni egymast, es összetartani!!!!

    Nem vagy a szívem csücske,de most eléggé korrektet sikerült írnod! Az összetartással vagy inkább összefogással mire gondolsz pontosan, mert már Mi is páran feszegettük ezt a kérdést, pl. Mi lenne, ha Minden szerver (akár nemzetközi szinten is) október 1.-étől mondjuk elküldené a karaktereit vakációra, akkor lehet, hogy a GF is észbekapna, hogy változtatni kell vagy mehetünk sörözni és horgászni?

    Nem jo,csak 30 napig lehet vakaciozni,probaltam :D

  • Egyébként ha szerverösszevonás nem is lesz...az is előrehaladás lenne vagy szerintem jó ötlet ha lenne provinciák közötti közös piac meg lehetne provinciák között egyesületi háborúzni is, ha már az arénát meg a CT-t megtudták oldani így.

    Lenne itt fórumon egy külön erre létrehozott téma, ahol az árakat meglehetne beszélni.

    Prometheus
    Provincia-25

    NTv7KGw.jpg

  • Épp ezért mondtam, hogy lenne fórumon egy felület ahol meglehetne beszélni egységes árakat. Másrészről meg kereslet kínálat...ha nagyon drágának találsz egy tárgyat úgy sem fogod megvenni, tehát az eladó kénytelen lesz lentebb vinni...

    Szóval szerintem a kijelentésed nem állja meg a helyét. Vagány lenne ha lenne egy globális piac. Én is speed szerveren játszok, de a piac aktivitása a béka feneke alatt van.

    Prometheus
    Provincia-25

    NTv7KGw.jpg

  • Ok

    S23 30milla egy arany malef

    Biztos benne lesznek a kicsi csávók, h 10be árulják, hogy ninimum 2db elmenjen egy honapban 😂😂😂😂😂😂😂 szeretem az ötleteket, ha van értelmük 🤟

  • Egyébként ha szerverösszevonás nem is lesz...az is előrehaladás lenne vagy szerintem jó ötlet ha lenne provinciák közötti közös piac meg lehetne provinciák között egyesületi háborúzni is, ha már az arénát meg a CT-t megtudták oldani így.

    Lenne itt fórumon egy külön erre létrehozott téma, ahol az árakat meglehetne beszélni.

    Sziasztok.


    Nem sokáig bírtam hogy ne írjak semmit.

    Ez hogy ha szerverösszevonás nem lesz azért jó lenne a proviciák közti piac....

    Mivan???

    Ha a közös piacot megtudnák csinálni akkor még mindig előrébb való a szerverösszevonás vagy a csatamotor javítása!!

    És ahogy Tomisch leírta ebből csak vita volna semmi több.

    Ezzel nem tartanánk itt a játékosokat hanem még előbb itthagynák a játékot.

    Ez neked illetve pár játékosnak biztos jó lenne de az nem érdekel.

    Olyan dolgot kell keresni ami mindenkinek a hasznára válik és nincs belölle vita.

    Ez pedig a szerverösszevonás!!!

  • Ha már csak a csatamotort javitanák már akkor többszörösére növekedne a játékosok száma(rengetegen ez miatt hagyták abba a játékot)

    Esélyt persze kell hagyni a kisebb játékosoknak is de nem olyan formában hogy 5/4szer megnyeri a csatát..Erre az lenne a megoldás hogy a rabolható arany mennyisége változna annak tekintetében hogy a 2 fél között mekkora a szintkülönbség.. Nyilván ha egy 140es támad egy 130asat akkor minimális lenne a rabolható összeg.. forditott esetben pedig akár 2xese is lehetne a jelenleginek mivel -10böl megnyerte a csatát, DE ennek a müködéséhez elengedhetetlen rendbetenni a motort. Ez megoldás lenne a +10-15böl kapott támadások okozta panaszokra.

    Provinciák közötti csatákat ligákra bontani mint ahogyan a normál arénákban vannak(pl 100-109) Ezzel olyan problémák lennének megoldva mint pl kis szinten magas alapokkal rendelkezö gladiátorok 20-25szinttel magasabb ellenfeleket kapnak proviban ami felszerelés tekintetében nonsense.

    Eltörölni a szintenként kapott +2% blokkolási értéket(CT-ben okozza a legnagyobb gondot) a magasabb szintü gladiátorok egyébként is elönyben vannak a magasabb gyakorolható alapok, és felszerelések miatt

    A szerver összevonásokról annyit hogy lehetnének 2xes és 5xes szerverek mondjuk 4-4. 2xes 2xest, 5xes 5xest támadhatna kizárólag.. ezzel meglenne oldva egy elég régóta vitatott téma

  • Az van kérlek szépen, hogy ha a szerver összevonásra semmi esély nem volna akkor legyen legalább egy alternatív megoldás. Csupán ennek kapcsán ötletek, ha "ló" nincs jó lenne a "szamár" is. Remélem sikerült megértened és nem kötsz bele ebbe is.:)

    Prometheus
    Provincia-25

    NTv7KGw.jpg

  • Ezt a provinciás liga dolgot már énis felhoztam az ötleteknél ,elég régen ,persze a nagy ágyúk ,akik ,csak -10,15ben gondolkoznak mind lehurrogtak. Ez van , elég rég már énis leütök ,elég sokat ,főleg azok ellen ,akik ,amikor még nagyobbak voltak folyamatosan rám jártak. De viszont annyi a különbség ,hogy én ctben akár +15öt is fel ütök ,és nyerek is .... Sajnos arénéban ez már nem kivitelezhető a cuccok adta különbség miatt .. :)

  • Hát ha szerverösszevonás nem lesz akkor nem kell a prov piac se. 🤣

    Értem én hogy neked nagyon jól jönne ez de a játékos létszám folyamatosan csökken.

    Ha lesz is prov piac akkor majd idővel csak te árulsz majd rajta. 😀

  • Miért is jönne nekem jól? Nem élek arany malefekkel mint ezek szerint ahogy te gondolod, csupán jó lenne ha tudnék nyersiket venni piacon, nem pedig nekem kéne összeolvasztgatni őket több kevesebb sikerrel. Annyiért venném, amennyiért árulnák...még mindig nem értem mire célzol azzal, hogy kifejezetten nekem jól jönne.

    Kicsit ezt a tipikus magyar rosszindulatot érzem benned..:thumbdown:

    Prometheus
    Provincia-25

    NTv7KGw.jpg

  • Én úgy vettem le a kommentedből hogy nagy szükség lenne rá csak nem értem hogy minek ez ha játékos sincs.


    Más országokba is kérik a szerverfúziót de itt csak a prov piac megy. 😀

    Nem baj játékos nincs meg folyamat köszönnek el a játéktól de nekünk jó lesz a prov piac is.