Posts by DarthNandious

    Elnezve a KIBESZELES topicot eszembe jutott egy remek film,amit pont tegnap neztem meg:


    12 duhos ember(1957)-igen regi film,fekete-feher...de a mondanivaloja ma is nagyon igaz az emberekre.Masfel ora az egesz ajanlom mindenkinek,mert pont ezt csinaljuk itt is a forumon/jatekban...ossze vagyunk zarva par 100-an,mindenki a maga igazat hajtogatja,kozben elmegy a reszletek mellett.A film is pont ezt mutatja meg,es az hogy imdb minden idok legjobb 5. filmje,abbol arra lehet kovetkeztetni,hogy nem egy rossz elmeny az a masfel oracska. :)

    Koszonom hogy velemenyt mondtal errol!

    Latod neked is jol jott hogy bovebben megfogalmazd a gondjaid ugy kb mindenrol ami szoba jott.Illetve hasznos infokat is mondtal pl. beszelgetes mas jatekokrol.Ezt igy jo tudni ha legkozelebb egy peldat szeretnek felhozni hogy mas jatekban hogy mukodik a rendszer.

    Termeszetesen tenyleg jo lenne ha itt mindenrol beszelgethetnenk szabalyokat betartva,es olyasmirol ami nem kotodik mas topicokhoz.Tehat jatek otleteket OTLETEKBE,jatekrol tapasztaltakat a KIBESZELESbe,es stb. topicokba irjunk ezutan is.Egy uj foumozo szamara tenyleg rossz lehet amikor belenez a jatekos kerdez/jatekos valaszolba es azt latja hogy egymast provokaljak segites helyett az emberek.Szerintem provokalas nelkul is meglehet beszelni a dolgokat.

    Egyebkent a "liszt elfogyott" szerintem jo poen,es mivel magam is szeretek poenkodni,ugy gondolom elferne itt,mert minden viccnek lehet komoly hattere is,pl ennek is,es igy lehet mar errol is beszelni.Tegnap voltam vasarolni,par dolog nalunk is ki volt fogyva,de azert meg nem veszes a helyzet :D

    Elvileg lehet barmilyen temaban topicot nyitni.Utoljara ezt mondtak nekem amikor felhoztam a verses topic temat.Oszinten szolva meg mindig tobb ertelme van mint a bena szamolasos topicoknak.De meg egy barkopazos topic is erdekesebb.Szerintem amig kulturaltan beszelgetunk addig nem lehet gond.Igy is lehet kozolni egymassal azt amit egyebkent egy sima "anyazassal" megoldanal.De azert itt megse legyen ez,azert megis tartsuk be a szabalyzatot.

    De egyebkent is pont azert hoztam ezt letre hogy ne kelljen a GO-knak mas temaknal tiltogatni az embereket offolasert meg ilyenekert.Tehat ha mindenki ide ir akkor az nekik is jo.Igy a tobbi topic tenyleg megmaradhat annak ami.Bar mondjuk a KIBESZELES topicot nem tudom hogy lehet offolni/spammelni egy mosolygos emojival.Ez a keretlen uzenet is annyira tag fogalom.Regen a spammeles meg az volt amikor 66x leirtad ugyanazt sok embernek,pl egy reklam.Es ha mar reklam,akkor kerdeznem en,hogy egy off topicban lehet-e mas jatekokrol beszelgetni?(mas topicban lattam ezt cenzuraztak).A szamolos topic is egy jatek,ami nem gladi,akkor ez most ellentmondas,ha nem szabad beszelni,nem?

    Sziasztok!


    Ide irjatok barkivel,barmivel,akarkivel,akarmivel bajotok van,vagy csak siman kiengednetek a gozt,persze tragar szavak nelkul.Azert hoztam letre ezt a topicot,hogy ne mas topicot offoljunk.Ide irhattok mindent ami belefer,ne fogjatok vissza magatokat.De akkor tenyleg az legyen hogy mashol NE legyen ilyesmi.Ugy gondolom sok duhos jatekosra rafer ez. :)

    Az jutott eszembe hogy nagy segitseg lenne,ha pl. a magusnal lehetne targyakat fejleszteni narancs szinure,es azokat akar pirosra is.Igy a magas szintueknek lehetne mire kolteni az aranyat.Pirositani a targyakat,majd azokat olvasztani hogy tobb piros nyersanyag legyen.Es ez tenyleg nem nagy fejlesztes lenne a jatekon,viszont annal hasznosabb,hisz simabban letudna mindenki kovacsolni lilaban targyakat es azokat fejleszteni.Kis szintueknek is megerne akik nem kapnak expedicion nari es piri targyakat.Kicsit beindulna a piac is ez altal,hisz kis szintu szinezne,majd olvasztana es a nyersanyagokat eladna piacon,persze nekik nagy a kockazat hogy sok arany elmegy magusra,de akkor is jol jarna ezzel mindenki,foleg a magas szintuek.

    Ez remek otlet amit Thor mond.Valamit tenyleg kezdenei lehetne a boltokkal meg az aukcioval is,mert magas szinten teljesen felesleges szinte.Kiskarival de jo volt lesni az aukciot vajon tulnyomnak,nem,meglesz-e a cucc stb.

    Korábban jeleztem én is, hogy teljesen felesleges ez a kazamatás event, illetve a 150% tp-s is, mivel a saját szervereden alig, vagy egyáltalán nem tudsz ütni senkit! A válasz az volt, nem minden event jó mindenkinek, lehet, hogy ez az event pont másoknak jó! Na köszi! ;)
    Kérdem én, akkor akik 120 felett vannak, addig kapcsolják ki a netet? :) Vagy menjenek vakációra, mert nekik felesleges ez a két event??? :)

    Addig lehet elni a valosagban kicsit :D


    De amugy belegondolva tenyleg tok felesleges ez az event.Elsore gondoltam talan kicsiknek kedvezhet a 150% bonusz...de hat mar kis szinten is az arena vegere ersz gyorsan.Hisz ott is keves a jatekos. :))

    Ketlem hogy maradtak fejlesztok aki foglalkoznanak a jatek jovojevel ugy komolyabban.Szoval nagy otletek megvalositasat szerintem hiaba varjuk,pedig sok minden jo lenne,csak nincs ki.

    Elkepzelesem szerint van par ember aki ellenorzi a jatek futasat,de kozben mas munkaja van.Ha valami sulyosabb hiba fellep azt javitjak es kb ennyi.Lehetseges azert az is hogy valami keszulget,de sajna tenyleg nem tudunk semmi infot,es rossz hogy nem jon visszajelzes.Meg jo hogy a havi eventeket megosztjak elore,ez nem rossz es jo otlet.

    Tegnap eszembe jutott egy regi gladis ismerosom aki szinte naponta irt valami frappans verset,szinte mindet lejegyeztem. Ha jol emlekszem volt egy ilyen topic is ahova paran verseket irtak,pl. egyesuleti leirasokba,vagy profil leirasokba valot rendelesre stb.

    Jo magam nem vagyok jo versirasban,de biztos vannak akik igen,lehetne ujra nyitni ilyen topicot,vagy akar ide irni a kibeszelobe,az elobbihez hasonlo uzenetek helyett.


    Meg is osztanam regi baratom,Rabolandusz egyik ilyen kis verset,talan valaki ismeri ot:


    Tehenet lát bika koma,

    futásának ez az oka.

    Kerítés van épp szemben,

    hogyan mondjam el ezt szebben?


    Valami ott nagyot reccsent,

    a vére is széjjel freccsent!

    Szaladni már nem volt oka,

    herélt lett a bika koma:((

    Eleg megbizhato forrasbol(nevet nem mondanak,de s2-on jott az info olyan valakitol akinek van jocskan tapasztalata a jatekban,es korabbi elmeletei is beigazolodni latszottak) olyasmit hallottam,hogy elofordulhat hogy a jegyeket,illetve a jelentett uzeneteket,hibakat stb. lehetseges hogy robot,az az mesterseges intelligencia kezeli,es ezert kell ennyit varni.Azert nem kerdeskent vetem fel a gokhoz intezett kerdesek topicban,mert az erdekelne hogy ti milyen valasozkat kaptok a jegyekre?Elofordult hogy sablon szoveget kaptatok?


    Mas jatekokban hallottam hogy van ilyen rendszer.Vajon gladiban is mukodik ilyesmi?

    Dontsd mar el hogy szerencsefaktor vagy sem,evekig szerencsefaktoroztal,most akkor kiderul hogy megsem?

    Erdekes hogy ahanyan vagytok annyi felet mondtok.Oszinten fogalmam sincs mikor koltottem utoljara a jatekra igazi penzt.Van olyan szerver ahol soha semmit.De ugy osszessegeben se nem hiszem hogy meghaladtam 12 ev alatt az 60 eurot.(ami egy mai AAA jatek teljes ara).Ehhez kepest latom vannak akik renesen koltenek a jatekra es nincsenek elorebb,nem erosebbek.Szerintem maga a jatekba mar annyi mindentol fugg hogy mikor nyersz mikor nem,hogy nem csoda hogy ilyen teljesen veletlenszeru furcsasagok tortennek.Nameg az emberi agy is ugy mukodik hogy csak a rosszat veszi eszre.Egyszeru pelda erre az hogy:hiaba teszel 10 jo dolgot egy nap ha teszel 1 rosszat.Mindenki a rosszra fog csak emlekezni.Rengeteg konkret ilyen esetet tudnak mondani,de hat senki sem emlekezne ra,mert a memoria szelektiv.

    Az igazi az lenne ha konkret statisztikat keszitenetek errol.Valaki egyszer el is kezdte,nem tudom mi lett a vege.Marmint rendesen kepekkel bizonyitva.Nem igy emlekezetbol irogatni.

    Az egesszel az a baj hogy az embereknek az egekben vannak az elvarasaik egy 13 eves jatekkal szemben,hogy az tokletes legyen,raadasul egy ilyen noname jatekkiadotol varjak ezt.


    E kozben a ****** kiadta a ***** felujitott valtozatat,amit ugy reklamoztak be hogy nagy felujitas lesz,teljesen megszepul az egesz....most meg az emberek nem gyozik visszakerni a penzuket,mert nagy atveres lett a dologbol.


    Pedig a ****** peldaul az nem egy huszadrangu bongeszos jatek...szoval ha az ilyen nagy jatek kiadok/fejlesztok hazudnak,es hamisan reklamozzak a jatekjukat,raadasul tele van hibakkal,es meg penzt is kernek erte,akkor miert varjak el egyesek hogy a gladiaus tokeletes legyen?Kicsit tajekozodni kellene hogyan mukodik a jatekipar,es milyen mas jatekok leteznek gladiatuson kivul,ha mar jatszunk es elvarasaink vannak.

    Na ezt hol a viharba irja hogy nem szabad mas jatekrol itt beszelni???


    Szoval akkor a hóvihar jatekkiado kiadta az emberek vs orkos RTS jatekat felujitva.


    Es ennek a folytatasa, az emberek vs orkos jatek vilaga,ami egy mmo sem kis cim,foleg hogy tobb mint 10 eve meg mindig sokan jatszanak vele.



    Kérjük, más játékokról beszélgess más játékok fórumain. Köszönjük! - Potroha