BAN YEDİM

• Selamlar kolay gelsin.

Oyundan herhangi bir şekilde kimseye Küfür etmedim bana argo kullanan bir kişiye yine aynı şekilde karşılık verdim ve bunun sonucunda 10 gün ban yedim sorgu yok sual yok senelerce bu oyunu oynadım ve sürekli kural olarak 1 gün atılır sorgusuz sualsiz direk 10 gün ban atmak nedir ? Bana bunu biri açıklayabilirmi lütfen oyuna 91 level bi oyuncu 10 gün boyunca oyuna girmemesi ne demek biliyormusunuz çok şey hergün aktif birşekilde oyuna giriyorum ve oyuna sürekli para yatırıyorum karşılığında aldığım şey nedir ? düşünmeden atılan ban lütfen sizden rica ediyorum zaten bu sunucuda bazı klanlara yardım edildiğini düşünüyorum bot sistemi kullanıp şikayet ettiğim küfür edildiğinde oyuncunun hala aktif olması lütfen araştırılmasını ve bana en kısa sürede dönüş yapılmasını istiyorum teşekkür ederim iyi oyunlar.

Sunucum:53

Oyuncu Adı:kLasiC

Hayat Birgün Oda Bugün.

Edited 2 times, last by kLasiC ().

• Dostum Destek mesajına tam 3 kere mail attım desteğin mesajıma mesaj verdiği yok ilgilenmiyolar geç dönüyolar ben 10 gün boyunca neden sebepsiz yere ban yiyeyim ? Rica ediyorum arkadaşlara söylermisin mail destek mesajlarına baksınlar

Nemesis mesajımı okuyormusun kardeşim ? destek ekibine bir sürü mesaj attım hala dönüş yok lütfen rica ediyorum mesajlara baksınlar adamlar bildiğin ilgilenmiyor ya oyuna bir ton para yatıran insanlar var nedir bu ilgisizlik ?

Merhaba kLasiC

Lütfen yeni bir bilet açın, "Ne tür bir sorunuz var" sorusunda "Oyun"u seçin

ve "Hangi sunucuda oynuyorsunuz" sorusunda sorununuzun oluştuğu sunucuyu seçin,

böylece biletiniz açılabilir. İlgili operatörler tarafından kontrol edilir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler

Kardeşim bu adamlar dalgamı geçiyor benimle Ticket attığım sunucu 53 yok orda yazmıyor bile cevap hakkı bile doğmadan attığım mesajı kilitledi direk nasıl bi destekdir bu allah aşkına ya

Kime ne anlatıyorumki al birini vur ötekini destekten farkı yok buranında oynanmaz bu oyun parama yazık zamanıma yazık .

Hayat Birgün Oda Bugün.

• Kime ne anlatıyorumki al birini vur ötekini destekten farkı yok buranında oynanmaz bu oyun parama yazık zamanıma yazık .

Oyunu geliştirecek ekip yok, yönetim yok.

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• Devlet dairesine döndü burası iyice demiştim birkaç hafta önce, forum moderatörlerine ne zaman iş düşüyor? Kimsenin kalmadığı çöplüğe dönen forumda ceza yiyince mi ? Yesek ne olur? Oyunla ilgili sıkıntımız oluyor onda da muhatap yok. Ne ala ne ala

• Foruma yazdık destek ekibine yönlendirdi oraya itiraz hakkımı yaptım 12 gün ban için adamlar bana sınırsız ban attı resmen şaka gibi oyunda hile kullanmadım haksızlık yapmadım oto saldırı yapmadım adam bana SINIRSIZ BAN attı ya :D sinirden gülüyorum şaka gibi püh yazıklar olsun verdiğim emeğe verdiğim paraya yemin ederim buradaki oyun desteğine bakan ekip kimse oyunda bazı kullanıcılara yardım ediyor ve bu kişiyle uğraşacağım Tüketici haklarına başvuruda bulunacağım bakalım ne olacak orada göreceğiz yatırdığım paranın kat ve kat fazlasını tazminatla nasıl alıyorum izleyin şimdi hepsi belgelendi elimde yazıklar olsun

Adamlara 12 gün ban için İtiraz başvurusu yaptım adam bana SINIRSIZ BAN attı sınırsız :D şaka gibi bak şimdi nasıl uğraşılır iyi izleyin bütün mahkeme celp dilekçelerini buraya atıcam

Hayat Birgün Oda Bugün.