Destek Sistemine Kayıt ve Ticket Açma Kılavuzu.

 • Merhaba,  Bildirim , Teknik Soru ve Ceza İtirazlarınız vb. yardım alabileceğiniz Ticket sistemine giriş nasıl olur?  Ticket sistemine giriş  İlk önce sayfayı ziyaret edip , karşımıza gelen ' kaydol ' butonuna tıklıyıp kaydoluruz.
  j6JMLm.png

  Tekrar Kaydol butonuna basarak onaylıyoruz.
  Q2X5Ay.png

  Hesap İsimi ve Oyuna Kayıtlı E-postamızı girerek herhangi bir şifre belirliyoruz. ( Kaybetmeyiniz ) Ardından Kaydol diyip kaydımızı onaylıyoruz.

  k6rQkq.png

  Kaydımızın onaylandığına dair bir uyarı geliyor , e-postamıza onay kodu gönderildiği belirtilir. *E-postamıza giriş yapıp onaylamamız gerekir*  Gelen e-posta da ' Hesabı Etkinleştir ' linkine basarak kaydımızı tamamlarız.

  nlPd2N.png  Ticket sistemine tekrar girip , ' Başlangıç ' bölümünden kaydolduğumuz e-posta ve şifremiz ile giriş yaparız.

  4zmA87.png

  Giriş yaptıktan sonra üst sekmelerde , ' Destek Birimleriyle İletişime Geçin 'i seçeriz.

  3z85j9.png  Ardından Oyun/Forum Bölümünü seçerek;  *Hangi Dünyada Oynadığımızı  *Hesap İsmini  *E-posta adresini  *Konu başlığını seçerek Ticketimizi doldurup ilgili makamlara ulaştırırız.  BzXn6L.png  Ve Ticketımız yöneticilere ulaşmış olur...  Cevap aldığımız da e-postamıza gelen uyarı ile 3. Sekmede Bildirim Geçmişini kontrol ederek Cevaplanan ticketlarımızı kontrol edebiliriz.

  Q2X5Yj.png  Yeni E-posta ekleme;  Farklı dünyalarda farklı e-postalara sahipsek tekrar ticket sistemine üye olmamız gerekmez. Başlangıç Sekmesinden 'E-posta Adreslerini Yönet' butonuna tıklarız.  vPzGnA.png  Gelen bölümde ; 'E-posta Adresi Ekle' butonuna tıklayıp yeni e-postamızı gireriz ve yukarıda anlatılanın aynı biçimde diğer e-posta adresimizi de onaylarız.  qvq0Mq.png  Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar;  *** Seçtiğiniz Dünyada , E-posta adresi o hesap ismine kayıtlı değil ise ticketiniz dikkate alınmaz.  ** Dünya belirtilmeden gönderdiğiniz ticketlar dikkate alınmaz. Bildirim yapacağınız dünyayı seçmeniz gerekir.  * Ticket sistemi üzerinden yöneticiler ile kuracağınız dialog tüm oyun hesaplarınızı alakadar eder , hakaret vb. durumlarda tüm oyun hesaplarınız etkilenir.  E-posta güvenliğiniz tamamen size aittir , güvenliğiniz için ücretli e-posta uzantıları yada gmail uzantılı e-postalarını tavsiye ederiz.  İyi Oyunlar Dileriz.  GladiatusTR Destek Ekibi.