Posts by Conqueror

Autrefois il y avait un jeu GameForge qui s'appelait 'Tanoth'.

Je vois que ce jeu n'existe plus aujourd'hui. Qu'en est-il advenu ?

Est-ce que GameForge l'a abandonné du fait qu'il nécessitait la technologie obsolète 'Flash' ou pour manque de joueurs/intérêt ?

Qu'est-il advenu des joueurs et de leurs 'Gemmes' ?

Bazi insanlar eziklik duygusu içinde olmasalardi, karsiligi sadece sahte makam ve rutbe ugruna soyut tanrilar edinip onlara tapinip, kölelik etmezlerdi.

Güç denilen sey, zayif insanlarin kurdugu fantazma olmustur hep. Kendi benliklerini, kendi ezikliklerini gizlemek için zulüm eder, diger insanlari ezmeye çalisirlar. (Babasindan dayak yiyen çocugun, baska canlilara zarar vermeye kalkismasi gibi).

Adalet arayan varsa bilsin ki GameForge diyarinda böyle bir kavram yok.

Merhaba,

Öneri ve isteklerinizi haftalık raporumda üstlerime ileteceğim.

Keyifli oyunlar.

Insanlari kandirmayi birakalim artik, hiçbir bilgi üst mercilere ulasmiyor. Sizin N+1 vereceginiz raporun ne degeri var ? Yapisal olarak gerekli kisilere ulasmanin imkani yok, moderatör ya da operatör olmak bu gerçegi degistirmez.

Les événements sont identiques à tous les serveurs et tous les pays,

Il y a de forte chance que ceux-ci soit déclenchés à partir d'un panel externe, en sélectionnant simplement le type, le jour et la durée de l'événement à partir de dropdown listes.

Pas besoin de rentrer dans le code-source.

C'est probablement une des raisons pour laquelle les mêmes événements tournent en boucles.

Une partie des suggestions demandées ne nécessitent pas d'effort d'implémentation. Pas besoin d'être développeur pour changer une variable ou un argument dans une fonction.

Ils ne peuvent pas donner accès au code-source à des personnes tiers, et n'ont pas grand chose à gagner à assigner des ressources pour ce jeu.

La seule stratégie marketing est d'ouvrir des nouveaux serveurs, de faire des happy-days et de fusionner des serveurs morts pour en relancer des nouveaux.

Tous changements ou modifications demande ressources, humaines et matériels (développeurs, analystes, environnement de développement, environnement de test, déploiement, maintenance, ...).

Vu l'état actuel et l'avenir du jeu, la rentabilité de gaspiller des ressources et de l'énergie pour ce jeu est nulle. (pas rentable).

Ouvrir un nouveau serveur ne demande aucun effort, faire une fusion en demande très peu (des serveurs sont libérés donc ça reste rentable).

Déclencher des événements préalablement codés et testés ne demande pas d'effort non plus (c'est le seul atout qui permet de garder sa clientèle).

Ce jeu est mort, il n'y aura plus aucune mise à jour InGame

Triste réalité

Yanlis bilgi

Merhaba,

Bulunduğunuz İl'de lig sıralamasında 1. sırada olduğunuz zaman, pot altınını almak için saldıran rakibiniz 5 den fazla saldırı atamaz.Sadece bu durum için geçerlidir 5 den fazla saldırı engeli.

Keyifli oyunlar.

Dogru bilgi:

7. Bilmeniz Gerekenler

Kaldırılan Kurallar ;

• Saldırı İhlali

Ayni ilde, istediginiz kisiye istediginiz sebeple günde 5 kez arenadan ve 5 kez sirkten saldirabilirsiniz, 5ten sonra oyun sizi otomatik olarak o gün için o kisiye saldirmanizi kisitlar. Gece saat 00.00'da sayaç sifirlanir.

Birincilik ile, pot ile, bilmem ne ile alakasi yok. Isterse 180 seviye 10 seviye birine sürekli saldirsin, fark etmez.

Pro arenalar için detayli ve dogru bilgi KSS tarafindan verilmistir. Saldiri sayisi sinirsizdir, fakat 5inci saldiridan sonra rakip sizden birsey götürmez.

Şimdi birsey söylicem ama bana geri ters tepicek ama yinede söylicem şimdi sen burda sordun demi smod da yanlışta olsa cevap verdi ama su varki hatasız kul olmaz mesela şöyle düşün eğitimleri fullemeye karar verdin ve fulledin ve karakterine güvenerekten karizmadan bastın mesela diyelim 113 levelsin ve karizman full olduğu için geldi sana 120 level adam saldırdı ve yendi ve senin emeğin yine gitti bu yüzden smodu suçlamana gerek yok

Sordugum soru bu:

Sirkte kendimi pasif konuma alsam, pasif durumunda iken alabilecegim maglubiyetler 'ard arda kazanma' skorumu etkiler mi ? Yoksa pasif oldugum için skor tekrar aktif olasiya kadar donuk mu kalir ?

Kendi bildigin paylasan ve gayet normal olan cevaplar bunlar:

(biliyorum/bildigim kadari ile) ekleri sahsi düsünceyi temsil etmekte. Bilgi dogru olsa da, yanlis olsa da fark etmez.

Ben art arda galibiyeti sen saldırıp yenince oluyor diye biliyorum

İl içi saldırılarda ve senin yaptığın saldırılarda geçerli o sayaç bildiğim kadarıyla

Problem yaratan mesaj bu:

Bir öncesinde dogru olani belirtmis olmama ragmen, çok emin bir sekilde, yanlis bir bilgi verilmekte ve beni düzeltmekte.

Merhaba,

Galibiyet serileri için savunma yapılan savaşlar geçerli değildir.Sadece sizin yaptığınız saldırılar hesaplanır.Saldırı yapmadığınız sürece galibiyet seriniz bozulmaz.

Keyifli oyunlar.

Bilginin kaynagini sordugumda ise:

Bu bilginin herhangi bir kaynagi var mi ?

Test edilip mi sonuca varildi ? Yoksa script'e ulasilip oradan mi bakildi ?

Alinan cevap bu:

Forumda sorduğunuz sorularda kesin bilgi sahibi olduğum zaman cevap yazarım.

Herkes yanlis yapabilir, yanlis bilebilir. Bunda problem yok. Buradaki problem, yanlis bilgi veren kisinin yönetim kadrosunda bulunmasi ve daha yüksek bir kredibilite tasimasi. Senin, benim söyleyecegimiz bir yana, kadrodan birinin verecegi bilgi daha agir basar herkesin gözünde.

Ve burada yanlis bilgi veriliyor, yanlis bir ifade ile bu bilgi veriliyor. Yanlista israr ediliyor. Ve bu kisi bunu ilk kez yapmiyor. Birçok kez tartismaya açik oyun hakkinda bilgiler paylasildi.

Biliyorsa söylesin, bilmiyorsa bilmiyorum desin, emin degilse test etsin, bilen birine sorsun. Ben burada görevini kötüye kullanma ve kullanici aldatmaya yönelik hareket görüyorum.

Yönetimin verdigi bilgide hata/yanlis payi bu kadar rahat olmamali.

KSS verdigin örnegin konuyla zerre alakasi yok, farkindamisin bilmem.

Merhaba,

Bahsi geçen olay test edildi, ve dogru sonuç su:

Görevlerde bulunan ard arda galibiyet sayaci HEM yapilan HEM DE alinan saldirilar için geçerlidir. (IN/OUT)

Burada yine Moderatörün görevini ve rutbesini kötüye kullanma, oyunculara yanlis bilgi verme, yanlis yönlendirme ve yanlislikta israr etme vardir.

Verilen yanlis bilgiden yola çiksaydim, 3 aylik yenilmezlik emegim çöpe gidecekti. Bunun sorumlulugunu kim üstlenecekti ? Yazik yazik ...

Gereken islemler yapilacaktir,

Iyi oyunlar

Tamamen dedüksiyon yani, hiçbir test ya da kod kaynakli degil verilen cevap.

Panteon baska, görev sayaci baska. Hani ard arda galibiyeti 2500e çikarmamis olsam tamam deyip geçerim, ama aldigim saldirilarda kazanma durumunda bu sayacin yükseldigini kendi gözümle gördüm.

Ve sirf emin olmak için su an tekrar beklemeye aldim, saldiri bekliyorum. Nemesis in bu forumda bir çok kez oyun hakkinda yanlis veya kanitsiz bilgi verdigine sahit oldum. (ki moderatör rutbesi hiçbir sekilde oyun mekanizmasi hakkinda bilgi sahibi olmasina izin vermiyor).

Ha, ben yanlis isem, bir daha foruma adimimi atmam. Ama hakli isem kendisini gerekli mercilere sikayet etmekten kendimi alikoymam.

Merhaba,

Galibiyet serileri için savunma yapılan savaşlar geçerli değildir.Sadece sizin yaptığınız saldırılar hesaplanır.Saldırı yapmadığınız sürece galibiyet seriniz bozulmaz.

Keyifli oyunlar.

Bu bilginin herhangi bir kaynagi var mi ?

Test edilip mi sonuca varildi ? Yoksa script'e ulasilip oradan mi bakildi ?