Rejestracja na s1

  • Witam,


    Miałem 2 konta na serwerze 1 (oznaczone jako dzielenie konta bo były one z połączeń różnych serwrów). Oba usunąłem (czas usunięcia kont był dzis około 9 rano). Chciałbym dziś założyć sobie na serwerze 1 nowe konto ale nie mam takiej możliwości.


    Czy jeszcze muszę odczekać czy rejestracja na s1 nie jest już możliwa?


    Pozdrawiam,

    Edited once, last by Natan10 ().

  • Założysz nowe konto na dowolnej prowincji ale z nowego adresu e-mail. Taka pozytywna zmiana po wprowadzeniu lobby.

    "I don't say I'm the best, I just don't think there's anyone better than me." Jose Mourinho ^^<3