Witam,
Miałem 2 konta na serwerze 1 (oznaczone jako dzielenie konta bo były one z połączeń różnych serwrów). Oba usunąłem (czas usunięcia kont był dzis około 9 rano). Chciałbym dziś założyć sobie na serwerze 1 nowe konto ale nie mam takiej możliwości.
Czy jeszcze muszę odczekać czy rejestracja na s1 nie jest już możliwa?
Pozdrawiam,