czo :<
Kto napisze nastepnego posta?
-
-
-
Kogo jak kogo, ale mnie to chyba nawet najstarsi górale by się tu nie spodziewali, no nie Bodzio1992 ?

-
-
Co się nie dzieje, ale mimo wszystko Strasznik. robi już niespodziankę..
Coś na sentymenty się zebrało czy jak?

-
-
nie Bodzio1992
-
-
-
-
-
A dziś wpadnę Was odwiedzić i już powracam do stałego kontaktu

Bodzio1992 Ciebie coś mało na discordzie
-
-
-
Nie