jak zaczynałam/łem grę....

  • a ja z drugirj stronuy pamietam omercie :0 polowałem, na smoki jak one na mnie. w sercu zawsze marcin de best tatarek rip yoda amaka

    ja to typ z tawerny no i fela asia tez ja kocham platonicznie , ja tu 8000 znakow z pozdrowieniami mogłbym popełnić

    \

    nie kofam modkow bo mnie banuja:D



    Gercio, znasz Regulamin Forum a nadal brzydko piszesz. Nie rób tak więcej

    Bodzio1992

    :evil:

  • Gerald nie odbiegaj za bardzo od tematu, dobrze?


    Od siebie, jak ja zaczynałem grać w gladka to nie było inteligencji

    Żeby sobie przypomnieć czego jeszcze nie było potrzebuję kilku ludzi XD

    GA Gladiatus.uk

    International servers


    GA Gladiatus.se


    GA Gladiatus.pl


    SMod Gladiatus


  • Czekało się na wyprawy 10-20-30minut i dopiero później okazywało się, czy wygrałeś czy nie. Na arenie były tylko 3 rundy i każda z nich była opisowa. Zadania wybierało się względem trudności (też chyba 3 bły do wyboru), ale że byłem wtedy mały to nie ogarniałem jak się je robi xd

  • Obowiązywała zasada PUSH i przesyłanie,np. 100kk złota między postaciami było równoznaczne z banem, obecnie możesz kupić XXX złota na allegro i to jest legalne... nie wiem w jaką stronę zmierza ta gra, ale chyba coś poszło nie tak.

  • w gladka miałem jakieś konta pozakładane w 2007 roku, bo od 2006 za dzieciaka wszędzie się rejestrowałem na grach GF, nie kojarzę w ogóle żeby były wtedy lochy i w ogóle, ale gra była tak okropnie popularna, że ciężko mi dzieciakowi być na jakimś sensownym miejscu, także jak 2 lata później GF wydali klon gladiatusa pod nazwą Katsuro to tam się przeniosłem, w katsuro nikt nie grał, bo to był upośledzony brat gladiatusa i dzięki temu mogłem być przywódcą najmocniejszego klanu na s1 i prowadziłem wojny xD


    obecnie sobie pykam w gladiatusa, bo to chyba ostatnia w miarę chociaż żywa gra przeglądarkowa, gdzie nie buduje się całego miasta

  • Jak zaczynałem grę...

    w 2009/2010 to Gladiatus przeżywał swoje złote lata. Mnóstwo aktywnych graczy i rywalizacja na tak wielu płaszczyznach, że do dzisiaj uważam, że był to idealny model gry. Choćby rywalizacja kto z niższym lvlem ubije bosa w lochach, piękne czasy, czerwonych przedmiotów na postaciach, handlowania i trzymania się 1 lub 2 lvl'a :) Po zmianach w 2011 roku zaczął się stopniowy odpływ graczy i skierowanie gry na drogę P2W i klimatów losowości bliskich LOTTO. Przed tymi "wspaniałymi" aktualizacjami istniała też dodatkowa arena, której nazwy już nie pamiętam ale uwzględniała ilość wygranych stoczonych walk z rzędu z ostatniej godziny i za TOP 1 dostawało się dodatkowe złoto. Rywalizacja istniała na tak wielu poziomach, że jest to zrozumiałe, dlaczego tak liczne grono graczy należało do grupy no-life.


    W ostatnich latach wchodziłem na kilkanaście minut, aby zobaczyć i spróbować nowej wizji i niestety dla osób takich jak ja, dla których zwykłe levelowanie to nie jest esencja tej gry, co sprawia, że nudzisz się i nie widzisz większych wyzwań oprócz bycia najlepszym na serwerze.


    Odwiedzam forum z nadzieją, że natknę się kiedyś na informację: "Otwieramy Classic Server" ale podejrzewam, że skoro przez tyle lat nikt nigdy nie urzeczywistnił tego pomysłu, którego tak wiele osób się domagało, to i do końca żywota tej "klikanki" się to zapewne nie zmieni. Szkoda bo obecnie pozostaje tylko... PRAY FOR GAMEFORGE.