Nem értem miért kell ennyit siránkozni egy játék miatt
Egyesek túl komolyan veszik ezt
Én főleg a társaság miatt nyomom ezt a játékot
Játszottam több szerveren és tapasztalatom szerint az x5 a leg időkímélőbb
egy óra alatt se elnyomom azt a 36 pontot aztán végzem a dolgaimat ,5 óra alatt megint fullon van az megint 1 óra, közben megy a terefere a falon ,viccelődünk, versenyeket szervezgetünk stb...
Az előnye hogy bármikor felléphetsz ha van 5 -10 perced (mig a buszt várod, fogorvosi rendelőben, munkahelyről ha olyan a beosztásod és unatkozol stb...) mert kevesebb mint 1 perc a várakozási idő
Szóval hidd el ördögi valószínűbb hogy több időt pazarolsz el te az életedből ha még van időd ilyen listázásokra is ![]()
Tisztában vagyok vele hogy nem fair 2 különböző gyorsaságú szervert össze boronálni a provincia harcok által de ez van
Át lehet regisztrálni bármikor és sokan meg is tették
Ebben a rohanó világban a régi szerverek már túl lassúak és csak idő kérdése mikor jösztök rá hogy az csak egy haláltusa
És ha már ennyirre szerettek minket Messi jelmondatával zárnám eszmefuttatásom
A HH mi vagyunk!
ps: további jó játékot kívánok mindenkinek