Posts by csakiro

    Nem értem miért kell ennyit siránkozni egy játék miatt

    Egyesek túl komolyan veszik ezt

    Én főleg a társaság miatt nyomom ezt a játékot

    Játszottam több szerveren és tapasztalatom szerint az x5 a leg időkímélőbb

    egy óra alatt se elnyomom azt a 36 pontot aztán végzem a dolgaimat ,5 óra alatt megint fullon van az megint 1 óra, közben megy a terefere a falon ,viccelődünk, versenyeket szervezgetünk stb...

    Az előnye hogy bármikor felléphetsz ha van 5 -10 perced (mig a buszt várod, fogorvosi rendelőben, munkahelyről ha olyan a beosztásod és unatkozol stb...) mert kevesebb mint 1 perc a várakozási idő

    Szóval hidd el ördögi valószínűbb hogy több időt pazarolsz el te az életedből ha még van időd ilyen listázásokra is ;)

    Tisztában vagyok vele hogy nem fair 2 különböző gyorsaságú szervert össze boronálni a provincia harcok által de ez van

    Át lehet regisztrálni bármikor és sokan meg is tették

    Ebben a rohanó világban a régi szerverek már túl lassúak és csak idő kérdése mikor jösztök rá hogy az csak egy haláltusa

    És ha már ennyirre szerettek minket Messi jelmondatával zárnám eszmefuttatásom


    A HH mi vagyunk!


    ps: további jó játékot kívánok mindenkinek

    Trax_01


    Provinciában akár 50x is betámadhat ugyanaz a karakter de csak az első 5 támadás után rabolhat tőled

    Az 5ik után már csak a bónuszt adja de az már a te karakteredet nem érinti mert nem vesztesz se aranyat , nem kopnak a cuccaid se

    Sajnos egy bizonyos szinten túl már nincs nagy választék és aki DP 3 nyom akár több mint 2000 támadást is összehozhat arénákként



    Áthelyeztem.
    Thalvith