Posts by Snape

  Merhaba Gladyatörler


  Etkinlik zamanları ( Özellikle Malefiz etkinliklerinde ) bazı oyuncuların, etkinliği suistimal ederek onlarca karakter yarattığını ve bu karakterler ile kendilerine haksız kazanç elde etme gafletine düştüğünü gözlemliyoruz. Tabiki gerekli yaptırımları yapmaktan da geri kalmıyoruz. Lakin siz değerli oyuncularımıza bu konu hakkında bilgilendirme yapma gereği duyduk.


  Haksız yada oyunun normal seyri dışında elde ettiğiniz bu "farka" el konulmakta ve bazı durumlarda evdeki pirinçten de olmanıza sebep olmaktadır.


  Bu gün itibariyle (sadece malefiz etkinliği değil ) etkinliklerin suistimal edilmesi ve haksız kazanç sağlama denemeleri için yaptırımları biraz daha sertleştirmeye karar verdik.


  Olası bir etkinlik suistimali durumunda yarattığınız tüm ekstra karakterler süresiz, haksız yolla elde edilen tüm gelirin, malefizlerin yönetime iadesi, suistimalin niteliği ve tekrarı göz önüne alınarak ana karakteriniz ise 5 gün ile süresiz arasında (5 gün ve süresiz dahil) uzaklaştırma alacaktır.


  Tüm oyuncularımızın temiz ve adil bir oyun oynaması dileğiyle.


  Saygılarımızla


  GladiatusTR Takımınız

  19 Mayıs 1919 tarihi, Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihindeki dönüm noktalarından biridir. Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı tarih olan 19 Mayıs aynı zamanda “Gençlik ve Spor Bayramı” olarak kutlanmaktadır. Atatürk Millî Mücadele sıralarında Türk milletini ileri götürecek olanların ve köhnemiş fikirlere karşı gelecek olanların genç fikirler olduğunu görmüştü. Bu nedenle de “gençlik” kavramı Atatürk için ayrı bir önem taşımaktadır. Atatürk gençlerden sık sık bahsederken, yaş sınırı dışında fikri olarak gençliği yani, fikirde yeniliği ifade etmiştir. O’nun şu sözü çok anlamlıdır:“Genç fikirli demek, doğruyu gören ve anlayan gerçek fikirli demektir.”  XMnby6.png


  Bu günün anlam ve önemini unutmamak dileğiyle herkesin bayramı kutlu olsun.  GladiatusTR Takımınız


  Merhabalar,


  Bir takım ayarlamalar nedeniyle sunucu bakımı 23.05.2019 tarihine ertelenmiştir.


  Bilginize

  Merhaba Gladyatörler!


  22.05. 25.05.2019 Tarihleri arasında aşağıdaki bonuslardan faydalanacaksınız,  22.05.2019


  • %10 Parşömen Şansı
  • %10 Hammadde Şansı


  25.05.2019


  • Simyacı, Silah Üreticisi, Zırh Üreticisi ve Pazar Yerinde Altın Harcamalarında -%20 İndirim.
  • Arena'da +%150 Tecrübe Puanı


  Etkinliğin Keyfini Çıkarın!

  GladiatusTR Takımınız

  Merhaba Gladyatörler!  13.05.2019 Tarihinde başlayacak ve tüm gün boyunca sürecek Mutlu Saatler uygulaması yapacağız

  bu saat süresinde tüm yakut alımlarında %30 daha fazla yakut almış olacaksınız!


  wysiwyg image


  Daha fazla yakut sahibi olma şansını kaçırmayın,

  yakutlarınızı anlaşmalara, centrioya, eşyalara... canınız neye isterse ona harcayınız!

  En iyi dileklerimizle,


  GladiatusTR Takımınız

  Evlatları uğrunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, onlara karşı sonsuz sevgi ve şefkat ile birlikte harmanladıkları derin bir vefa duygusu taşıyan tüm kıymetli annelerimizin GladiatusTR Takımı Olarak Anneler Gününü kutlarız.


  k9qNR7.jpg


  GladiatusTR Takımınız

  2018-08-20 14:12 Tarihinde ve saatinde onaylandı. Lakin onaylanan her öneri için Ürün Müdürü direkt uygulansın diye bir talimat vermez, sadece planları arasına alır ve takvime / güncelleme programlarına / + ve - lere baktıktan sonra bunu ileri bir tarihte uygun görürse güncellemelere sıkıştırılması için geliştirici ekibe aktarır. Geliştirici ekibin elinde hangi güncelleme listesi varsa ona göre güncelleme yapılır.


  Ve emin olun bu güncelleme henüz gelmediyse siz oyuncuların bildiği gibi şirketinde bildiği şeyler vardır. Güncellemeler gelmeden önce toplantılar yapıldığını daha önce söylemiştim. Toplantıdan çıkan kararlarda çok önemlidir. Her bir güncellemenin oyun için + ve - kısmı düşünülür, oyuna entegresinin kolay olup olmadığı düşünülür, ekstra bir bug / hata çıkarabilme ihtimali düşünülür. Oyuna entegre edilirse sorunsuz çalışıp çalışmayacağı, oyunun başka işlevini bozup bozmayacağı düşünülür, tartışılır. Bu saydıklarımın daha fazlası elbette vardır, ben sadece bunları dile getiriyorum.


  Hali hazırda 22 İlimiz var. Aslında 38 değil. ( Daha önceki il birleşimi nedeniyle )


  Bir çok ülke de 15 - 16 il var. Romanya'da ise 19 il var. Diğer ülkelere karşı Türkiye çok az bir farkla önce. Romanya ile arasında 3 il fark var sadece.


  Şirket Gladiatus için yılda 4 kez yeni il açar, bu bilindik bir durum. Buna her oyuncunun alışması lazım öncelikle.


  Şirket serverlardaki oyuncu yoğunluğuna göre il birleşimi yapar / yapmaz. Türkiye ile birlikte Romanya Dünya'daki en çok oyuncuya sahip ülkelerdir.

  Nomerci hala cevap vermediler ama bu durum başıma ilk kez gelmiyor benim daha öncede geldi buna çözüm bulmaları gerekir böyle olmaz

  Bu tür sorunlarla ilgilenen kişi benim.


  Şirketten geri dönüş almadığım sürece ticket'a dönüş yapamadığım gibi, şirket onay vermezse bir tanzim söz konusu olmaz ( Genellikle Onay Vermez )