Zdravim. Mam docela dilema ... O tabulce, ktera napovi kam na jakem levelu jit a co je otevrene vim a sleduji ji nicmene nevim co delat na levelu 98...
Bud muzu zustat v Africe a chodit expedice jako chodim ted a nebo druha moznost jit do Germanie, kde pouziji oblek abych videl +2 vypravy takze muzu jit vypravu pro level 100, ale zase na druhou stranu budu mit jen bludiste pro level 80
Takze vlastne vubec nevim jak se na tomto levelu chovat. Vse si planuji dopredu, ale nad timhle premyslim uz asi mesic. Radil jsem se i s lidmi co se mnou hraji a kazdy tvrdi neco jineho, tak bych rad slysel nazor i mimo nas serveru. Nemam staty ani zbroj na to abych v Germanii daval bosse vypravy, ale maximalne 1-2 mobku v dane lokalite.
Dekuji