Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!
No ja sommtiez počul že sa stym chváli
detto. pekne vianoce
Aezakmi se chlubil pred mesicem, ze zna osobne admina, tak kdo vi jak to vsechno je Nadavali me pritelkyni a diteti a ban nemaji takze ja nad tim premyslet ani radeji nebudu jak to je kdyz jsem jim ani neodepisoval cele dny a najednou ban.
ale prdlajs.. to su svine niekto si nas pekne podal
Vazne ? Ja taky ... si delaji prdel ne ?
vejmi, dostal som ban za vulgaritu, do 26.12. 21:42... cez event... :DD
martin-malatinec8
No ja sommtiez počul že sa stym chváli