Posts by flamasterek

to teraz dodatki wchodza w ,,gre,, a po cholere ci wiedziec ile dokladnie skladnikow z czego dostaniesz , to tylko gra, jak to piszecie :) i co to znaczy legalny dodatek do gladiutusa ?:D bo zaciekawilo mnie to zdanie, kto to zatwierdzil , ze dodatek GCA jest legalny a inne nie ?:D

Panowie i Panie, jak usuwacie posty, to napiszcie chociaż za co bo nie mam pojęcia o co wam chodzi;(

Wspomniałem o sprzedaży botów i złocie(zapomniałem o tym, że można zakupić również czerwone składniki i zwoje) i teraz nie wiem czy administracja zamiata sprawę pod dywan czy to zwykły zbieg okoliczności...

Za to że napisałeś o botach, mój też usunęli. Tutaj nie banują botów, zgłaszałem po kilkanaście razy kilku innych graczy i wysyłałem nawet niezbite dowody i olali sprawę. :P

ciekawe jakie dowody im dales? znajac zycie wyplakales sie w tickecie, zadnego screna nie dales na dowod :) a 1 screnem komus bota nie udowodnisz,skoro mowisz o dowodach, rob screny sekwencji, tego gf by nie mogl podwarzyc ;]

nie wiesz o co chodzi, to chodzi o 10 euro gucio :) ja ci moge wytlumaczyc dlaczego usuneli twoj tepy post, po 1 to jest zly dzial na takie informacje , po 2 wyzywales w nim moja osobe, jak chcesz mozemy na privku pogadac przy ,,kawce,, zobaczymy kto kogo bardziej zirytuje ty grajku ty :) po 3 takie sprawy sie zalatwia na ircu nie na forum , takze pozdrowienia ,,!,, pszoleczko a po 4 napisz o co tobie chodzi pszczolko , balans brytani czy krotsze topienie ? bo watpie ze boli cie fakt ze ktos kreci marne pieniadze z tej gry :) chodzi oczywiscie o twoj poscik pszczolko, moze to ty robisz ten miodek na tych sprawach ;xx

ciekawa mnie takie ataki od grajkow ktozi ojejku nie lubia mojej osoby > https://zapodaj.net/1c2d772f89cc9.png.html

malo mnie bola takie ataki grajkow, ale to jest bug, gdy ktos ma gca, moze sobie atakowac dowolna ilosc razy dana osobe na arenie provinciarum, gf cos o tym wie? czy mi napisza ze gosciu trudny hades robil i tyle razy mnie wylosowal ?:D malo ludzi na szczescie zna ten ,,bug,, ale gdyby kazdy poznal jak to sie robi, to moja skromna osoba z 50+ atakow dzinnie miala by ich z 100+ takze , co teraz, prosze o rekompensate , gdyz iz poniewaz gracze uzywaja ,,bugu,, do atakowania mojej osoby, co za tym idzie DAWAC ELIKSIRY I NAPOJE do uszlachetniania ;] nie moja wina ze ktos madry znalazl bug gry?

ps, nie, nie atakowalem ja jego marnej osoby, tylko on moja, takze nie mogl mi oddawac atako z raportow, POWODZENIA w nic nie robieniu ;]

ciekawy pomysl gucio, ale sami sobie odpowiedzieliscie kochani, pomyslow nowych nie ma co dawac, skoro lochow w Brytani nie ma, czy porzadnego BALANSU BRYTANI ;] wy sie wysilacie, a oni nawet komputera nie odpala? nie wiem jak to nazwac, ta bezradnosc kazdego z gfu ;] Napisze tak po waszemu (x1 serwery) nudno wam na x1 wypad na x5, nie dlugo otworza pewnie nowy serwerik , ja nwm po co wy sie wysilacie, skoro oni areny ,,popsuli,, 7 lat temu? i do dzis nie umieja ich naprawic, ale taki gucio napisze 5 groszy(ja dostaje bana), i gucio piszę o budynkach gildii, zwiazanych z? krotszym topieniem coz za zbieg okolicznosci, to swieto kostiumowe za czesto jest robione czy nie gucio ?

tez gram w ta gre pare latek.Kiedys byly jakies rekompensaty , gdy cos popsuli :) ale juz od dawien dawna to przestalo dzialac, bylo mozna to zauwazyc na laczeniu serwerow :) genialnie to zrobili , po latach blagania o laczeniu, zrobili laczenie, ale kosztem treningu,i nie ma to jak myslec o graczach no nie ? Pani night ladnie prosi , ktos ladnie odpowie, ale zeby gf tak odpowiadal na chociaz 50% postow graczy , to bylby cud ;] ale lepiej jak gracz sie lepiej wypowie , od kogos z gfu ;] tak samo jak Balans brytani, sami sobie zrobmy, bo GF zajety nie ma czasu, na najbardziej aktywna spolecznosc na swiecie ? w gladiutusie ?:)

nie zebym chcial sie klocic, ale jakie inne spolecznosci? np Angielska ? tak martwa ze nasz 35s jest bardziej zywy niz cala ich spolecznosc? a moze zamiast laczenia aren miedzynarodowych jak to wspomnial gucio, zrobcie laczenie narodowe serwerow ?:) ale to taki moj glupiutki pomysl ;] dziekuje za odpowiedz ,milego dnia ;]

Witam,jako ze nie znalazlem lepszego dzialu do napisania tego poscika piszę tutaj, kiedy jest planowane kolejne laczenie serwerow? czy kiedys wgl zostanie zrobione? bo stare srewery x5 juz troche martwe sa, i by sie laczenie przydalo na jutro , ale tylko pytam CZY JEST W PLANACH jakies laczenie ? na 2020 rok chociaz ?:) z gory dziekuje za odpowiedz.

kochana, napisalem ci dalczego Brytania jest tak trudna :D przy wgrywaniu brytani pisali ze BEDZIE TAM TRUDNO kasjanin to kpina a pozniej sie zaczyna ta trudnosc brytani, Balans zrobili sredni bardzo, i tylko na caliriusa ? wyzej nie robili, bo nikt im nie plakal wyzej( NIE DAL SCRENOW) my mamy sie meczyc screni robic im cos udowodnic, a oni i tak nic z tym nie ZROBIA, czekali az zaczniecie plakac, i teraz POWOLI ,POWOLI zrobia balans brytani, pewnie i tak po tym balansie brytani, bez paktow bd miala problem, takze :D rubinki musza sie zgadzac, a jak widze jak ktos z x1 serwera sie wtraca nie potrzebnie i pisze ze ja nie mam plakac bo jestem z serwera x5, to pszczólka maja sobie lata , RNG i przeciez nie jest nudno ;v to , ta losowoscia nie da rady pokonac bosika ? oj jak mi przykro , z cilariusem tez mam problem bez paktow ;v a postaci jakiejs slabej chyba nie mam :) i torko gralas na x5 ile czasu? do 40 lvla ? fakt to juz znasz piekno x5 serwera :P ps

TORKA ty masz serwer x2 a nie x1 co ty z speed serwera piszesz :D my nie mozemy :P

aki byl cel by zachęcić ludzi do pompowania gotowizny w gre , by mogli szybko zrównać się z osobami 150 lvl + z s1 s25 , ale popatrzmy ile z szybkich s takich osób jest ? 150 lvl można na palcach policzyć na dzien dzisiejszy, bo są to jak się nie myle 3 osoby licząc także mnie, a reszta ? grajki 120-140 które tylko kują kują i kują :)

ale skad wy macie takie info wgl? ze x5 to lepsi latwiej itp itd :D ja np nie mam 150 lvla bo nie gram 24/7 gram jak mam czas kiedy mi sie chce dlatego mam taki ,,niski,, lvl kochana torko :D a co do Kenta i wyzej sie mylisz, kiedy wprowadzali brytanie napisali: Sa nowe wyprawy, tylko TRUDNE wiec prosze bez placzu , pamietam slowa dexusa jak dzis ;] a co wy robicie kochani ? :D balans brytani nic nie pomogl,bo nikt tych mobkow zwyczajnie nie widzial nie dal screnow itp itd, dlatego placzecie , i bedziecie to robic dlugo, bo MISTRZOWIE tej gry zniczym sie nie spiesza wszystko jest trudne do zrobienia, a jak zrobia to ZLE :P ale tak wy dalej placzcie ze serwery x5 was leja co godzine, a to ja mam po 70 atakow dziennie nawet ;] a tobie GUCIO radze wyjsc z tego zalozenia ze ty jestes najlepszy i wydajesz najwiecej na gre(bo znasz kogos z gfu?), skoro takie bonusy do topienia chcesz, ja chce blok godzinnny na arenie jak wy ,moge wiecej sobie zyczyc :D liste mam dluga nie tak jak ty malo ambitnie , zwoje oh ,ah , zwoje beda , w b rytani i tak bd mial problem ;v PLACZ na x5 placz

ja o arenach ty o zwojach, i prowdz z takim dyskusję :D no x5 a x1 to niebo i pieklo jesli chodzi o zwoje hadesowe, nie moge zaprzeczyc ;] to nie zmienia faktu ze mnie nie interesuję co twojej osobie nie pasuje,mi nie pasuja areny, a tobie chyba ta gra? skoro maja robic tylko takie microeventy jakie TOBIE sie podobaja, co ty pan SWIATA jestes? nie kolego ;] ja jestem zdania zeby zaczeli naprawiac to co ZNISZCZYLI :areny czy bilans brytani (obojetnie co 1 zrobia), lochy by sie PRZYDALY ;] a na koncu te twoje zwoje, niech dadza wam wieksza szanse na zdobycie takowych ;] Przypomnie tylko gucio ze areny sa ,,tak fajne,, od 3 lat?4 ? nie maja wgl sensu,a wy tam o swiecie placzecie :D skoro tak chcesz zwoi, zapraszam na 35s, cos sie poradzi jak szybko nadgonisz lvl ^^

prosze wzory waszych aren itp itd :) :

https://zapodaj.net/d018ce1be0cdb.png.html

https://zapodaj.net/e35472ee82931.png.html

ps od tygodnia jakos gca posiadam,symulator takze przedni sie udal komus ;]

ja mam konto na 35s jakos 3 lata, a wy ile gucie i inne grajki z x1? 10 lat macie 1 konto, i kto tu mial czas na zbieranie skladnikow, koledzy :D na co wy placzecie, konto na x5 serwerze sie zaklada 2 minuty :DDDD a co ci zachwiany tlumaczyl ? twoja glupote chyba ?o co ty placzesz gosciu,ZE KONTA NA SPEED serwerze nie zalozyles? to zaloz i usun konto NA FORUM ! bo integiencji to ja tutaj nie widze wgl , skoro napisac nic nie wolno , bo ty wiesz wszystko GUCIO A CIAGLE PLACZESZ , dobra rada usun konto, ja tam sie z wami tylko drocze kochani :) gdybym ,,plakal,, to juz by mnie tutaj nie bylo MIETUSY JEDNE piszecie te same tematy co ja rok temu, ale to wy jestescie INTELIGENTNI :D RNG dobrze napisalem bez niego byloby nudno, gdybym gral ciagle na serwerze x1 na pewno bym sie zanudzil i usunal konto ;] POLECAM PLACZKI bo speed maja lepiej , TO WON TAM I SKONCZCIE PLAKAC.Plakac ze was speed serwer co GODZINE BIJE :D https://zapodaj.net/6a646beba59f3.png.html to juz wiemy kto ci takie PEWNE INFO DAJE :D :) i konczac moje wypocinki, to co mnie obchodzi ze serwerowi x1 co pol roku starczy swieto :D to tylko twoj swiatopoglad, ile jest speed serwerow ? a ile x1? :D

Śmieszne jest to te speed serwery płaczą o te areny :) Na normalnych każdy narzeka że są namolni bo co chwilę ataki a ci jeszcze płaczą że RNG jest. Sam blok i kryt robi ogromne RNG.

zacznijmy od tego ze na x1 serwerze blok trwa GODZINE , na x5 serwerze 12 min +- takze leja was te spped serwery CO GODZINE ;]! Czy to nie ty PLAKALAS w innym dziale ze sewieta kostiumowe robia pod speed serwery(i ze sa za czesto)? to skoncz plakac i idz na takowy serwer, co mnie obchodzi ze wy jestescie atakowani :D ja nawet was nie siegam mlokoski jedne ;]

Munchkin: (właśnie dlatego mam takie mocarne konto). napisze tylko hahahaha :D