Rozmowy i pomysły dotyczące gry

  • Ogólnie moja teoria jest taka:


    Jak zmienisz pakt ze zręki na zadanka bądź się skończy to:

    Przez pare dni dostajesz takich samych przeciwników lecz po paru dniach jak by system ,,załapał'' że nie masz paktu i dostajesz słabszych mobków & przeciwników na arenie/ct.

  • No to może u Ciebie jest to raz na 10-20 minut, może to też przez to że nie grasz na x5 i wykonujesz dużo mniej ataków na 10-20 minut, ale zobacz sobie na to


    https://imgur.com/QeJ9n7h


    3 na 3 ataki wygrał EGZEKUTOR i zobacz na różnicę w statystykach, tym samym ten sam koleś przegrał ostatnio z 98 levelem który ma ledwo 250 władania w podstawie i generalnie jest strasznym noobem.


    I tak sam osoba EGZEKUTOR wygrywa ledwo 10% walk na między serwerowej arenie, i przeważnie te co wygrywa są z przeciwnikami z którymi nie powinien wygrywać a te co przegrywa są z tymi z którymi nie powinien przegrywać. Po prostu ta gra spada na psy, nie powinno być żadnej losowości w ogóle, jesteś lepszy to jesteś lepszy i wygrywasz co to moja wina że ktoś jest słabszy ode mnie? Niech podciągnie konto to będzie wygrywać.

  • Ja nie mówię że wcale sie nie trafi bo u mnie też np

    http://prntscr.com/libpk6

    Ale mając pakt i eq to mniej wiecej tak wyglada

    http://prntscr.com/libq5s

    Raz mi 3 zadania 4/5 zresetował cienki przeciwnik ale to jest losowość ale nie co kilka walk tylko raz na 10-20 można z takim przegrać.

    to o co ty sie z nami graczami klocisz? skoro areny sa dobre, zamilcz chlopie idz po popcorn i czytaj komentarze ;] grajek wielki sie znalazl bo na ELEGANCKIM serwerze x1 da sie grac :D a areny macie co 2,5 min z centkiem ? my co minute , na trudnym hadesie co 15s, tak thorek ty wiesz lepiej ,wodzu gry o tron ,jak wyglaja walki na arenie, a masz ich pewnie z 15tysiecy? pomylilem sie tylko o 8 tysiecy :) 23 tysiace walk to ja chlopie mialem hmm zeby ci nie sklamac z 6 lat temu na x1 serwerze rowniez :) takze prosze o wypowiedzi twoje dalej ;]

  • jak wy macie co minute na x5, to jak my możemy mieć co 2,5min ??



    Na arenach jest za duże RNG bo jest kilka zmiennych, które wpływają na wynik. Wystarczy nie zwracać uwagi na wyniki bo i tak nic z tym nie zrobią. Poza tym bez RNG byłoby nudno 8)

  • Śmieszne jest to te speed serwery płaczą o te areny :) Na normalnych każdy narzeka że są namolni bo co chwilę ataki a ci jeszcze płaczą że RNG jest. Sam blok i kryt robi ogromne RNG.

  • Uderzył w samo sedno :( Szkoda mi kilku złotych, więc odliczam dni do każdego święta kostiumowego, w trakcie takiego gram 24h/dobę żeby zarobić jak najwięcej rubli. W gildii siedzę sam z 10 multi (dla niepoznaki na każdym nabiłem nieco wyższy poziom), którymi sobie ciągle dodatki przerzucam (właśnie dlatego mam takie mocarne konto).

    No może nie zgodzę się tylko z tym "stylem", przecież ja nie mam żadnego :/

    Powodzenia!

  • Śmieszne jest to te speed serwery płaczą o te areny :) Na normalnych każdy narzeka że są namolni bo co chwilę ataki a ci jeszcze płaczą że RNG jest. Sam blok i kryt robi ogromne RNG.

    zacznijmy od tego ze na x1 serwerze blok trwa GODZINE , na x5 serwerze 12 min +- takze leja was te spped serwery CO GODZINE ;]! Czy to nie ty PLAKALAS w innym dziale ze sewieta kostiumowe robia pod speed serwery(i ze sa za czesto)? to skoncz plakac i idz na takowy serwer, co mnie obchodzi ze wy jestescie atakowani :D ja nawet was nie siegam mlokoski jedne ;]


    Munchkin: (właśnie dlatego mam takie mocarne konto). napisze tylko hahahaha :D

  • sewieta kostiumowe robia pod speed serwery

    Oczywiście, że tak jest. Na normalnych serwerach trening, co 6 miesięcy jest w sam raz, co by nie marnować uszatych na drobne treningi. A speed serwerom nie opłacałoby się trzymać


    kasy i wtedy byłby płacz.



    Speed serwery powinny mieć skrócone microeventy bo w ten sposób uzyskują przewagę eq. Na normalnych serwerach ciężko pomnożyć surowce z podziemi podczas eventów, a speed serwery są ubrane od stóp do głów


  • nie kompromituj się, grasz latami na tym koncie wiec miałeś czas się obkuć... na zniżce -90% surowców gdzie najwięcej perełek wychodzi tak samo masz szanse wykuć 6 itemów jak my ze speed... lv wbijasz 5x dluzej wiec grając regularnie robisz w tym czasie tyle samo hadesu, tyle samo topisz i tyle samo możesz mieć skladników. trzeba tylko umieć grac, a nie płakać na forum jaki to pokrzywdzony. zachwiany kiedyś już to tłumaczył, ale gracze x1 są zbyt ograniczeni żeby zrozumieć. widocznie również 5x wolniej myślą

  • ja mam konto na 35s jakos 3 lata, a wy ile gucie i inne grajki z x1? 10 lat macie 1 konto, i kto tu mial czas na zbieranie skladnikow, koledzy :D na co wy placzecie, konto na x5 serwerze sie zaklada 2 minuty :DDDD a co ci zachwiany tlumaczyl ? twoja glupote chyba ?o co ty placzesz gosciu,ZE KONTA NA SPEED serwerze nie zalozyles? to zaloz i usun konto NA FORUM ! bo integiencji to ja tutaj nie widze wgl , skoro napisac nic nie wolno , bo ty wiesz wszystko GUCIO A CIAGLE PLACZESZ , dobra rada usun konto, ja tam sie z wami tylko drocze kochani :) gdybym ,,plakal,, to juz by mnie tutaj nie bylo MIETUSY JEDNE piszecie te same tematy co ja rok temu, ale to wy jestescie INTELIGENTNI :D RNG dobrze napisalem bez niego byloby nudno, gdybym gral ciagle na serwerze x1 na pewno bym sie zanudzil i usunal konto ;] POLECAM PLACZKI bo speed maja lepiej , TO WON TAM I SKONCZCIE PLAKAC.Plakac ze was speed serwer co GODZINE BIJE :D https://zapodaj.net/6a646beba59f3.png.html to juz wiemy kto ci takie PEWNE INFO DAJE :D :) i konczac moje wypocinki, to co mnie obchodzi ze serwerowi x1 co pol roku starczy swieto :D to tylko twoj swiatopoglad, ile jest speed serwerow ? a ile x1? :D