Rozmowy i pomysły dotyczące gry

• ciekawa mnie takie ataki od grajkow ktozi ojejku nie lubia mojej osoby > https://zapodaj.net/1c2d772f89cc9.png.html

malo mnie bola takie ataki grajkow, ale to jest bug, gdy ktos ma gca, moze sobie atakowac dowolna ilosc razy dana osobe na arenie provinciarum, gf cos o tym wie? czy mi napisza ze gosciu trudny hades robil i tyle razy mnie wylosowal ?:D malo ludzi na szczescie zna ten ,,bug,, ale gdyby kazdy poznal jak to sie robi, to moja skromna osoba z 50+ atakow dzinnie miala by ich z 100+ takze , co teraz, prosze o rekompensate , gdyz iz poniewaz gracze uzywaja ,,bugu,, do atakowania mojej osoby, co za tym idzie DAWAC ELIKSIRY I NAPOJE do uszlachetniania ;] nie moja wina ze ktos madry znalazl bug gry?

ps, nie, nie atakowalem ja jego marnej osoby, tylko on moja, takze nie mogl mi oddawac atako z raportow, POWODZENIA w nic nie robieniu ;]

• Co ty typie w ogóle piszesz xD

To nie jest bug tylko na arenie provincarium nie ma limitu na ataki bo gdyby były to lvle 150+ po pół godziny z kostiumem z trudnego hadesu nie miałyby kogo atakować, swoją drogą jestem ciekaw jak dobiłeś taki lvl jaki masz jak takich rzeczy nie wiesz.

Więc jak ktoś leci na bocie 24/7 akurat jak kolega ze screena to nawet 30 ataków na dzień jest w stanie ci załadować, ale powyżej 5 i tak nic nie tracisz więc nie wiem o co ta afera.

• Panowie i Panie, jak usuwacie posty, to napiszcie chociaż za co bo nie mam pojęcia o co wam chodzi;(

Wspomniałem o sprzedaży botów i złocie(zapomniałem o tym, że można zakupić również czerwone składniki i zwoje) i teraz nie wiem czy administracja zamiata sprawę pod dywan czy to zwykły zbieg okoliczności...

fahne2_pl.gif

• nie wiesz o co chodzi, to chodzi o 10 euro gucio :) ja ci moge wytlumaczyc dlaczego usuneli twoj tepy post, po 1 to jest zly dzial na takie informacje , po 2 wyzywales w nim moja osobe, jak chcesz mozemy na privku pogadac przy ,,kawce,, zobaczymy kto kogo bardziej zirytuje ty grajku ty :) po 3 takie sprawy sie zalatwia na ircu nie na forum , takze pozdrowienia ,,!,, pszoleczko a po 4 napisz o co tobie chodzi pszczolko , balans brytani czy krotsze topienie ? bo watpie ze boli cie fakt ze ktos kreci marne pieniadze z tej gry :) chodzi oczywiscie o twoj poscik pszczolko, moze to ty robisz ten miodek na tych sprawach ;xx

• Panowie i Panie, jak usuwacie posty, to napiszcie chociaż za co bo nie mam pojęcia o co wam chodzi;(

Wspomniałem o sprzedaży botów i złocie(zapomniałem o tym, że można zakupić również czerwone składniki i zwoje) i teraz nie wiem czy administracja zamiata sprawę pod dywan czy to zwykły zbieg okoliczności...

Za to że napisałeś o botach, mój też usunęli. Tutaj nie banują botów, zgłaszałem po kilkanaście razy kilku innych graczy i wysyłałem nawet niezbite dowody i olali sprawę. :P

• hipokryci, jawnie pozwalaja oszukiwac a na forum juz nie mozna napisac? myjemy raczki? po co w ogole ten support jest? rownie dobrze mozna go zlikwidowac jak rowniez caly smieszny regulamin, bo mozna WSZYSTKO.

Za to że napisałeś o botach, mój też usunęli. Tutaj nie banują botów, zgłaszałem po kilkanaście razy kilku innych graczy i wysyłałem nawet niezbite dowody i olali sprawę. :P

ciekawe jakie dowody im dales? znajac zycie wyplakales sie w tickecie, zadnego screna nie dales na dowod :) a 1 screnem komus bota nie udowodnisz,skoro mowisz o dowodach, rob screny sekwencji, tego gf by nie mogl podwarzyc ;]

• Jest możliwość aby ktoś z Administracji napisał do GF z prośbą aby dodali możliwość usunięcia wszystkich wiadomości na raz ze wszystkich stron???

Obecnie chcąc skasować wiadomości trzeba na każdej stronie osobno wybrać opcję " wszystkie wiadomości" oraz "skasuj"

Skoro jest opcja "wszystkie wiadomości" to czemu nie kasuje mi np wszystkich z 13 stron... tylko z tej na której jestem w danej chwili...;/

• Kolejny przykład bezużyteczności polskiej administracji, dałem im dowody na łamanie OWK, a im się nawet nie chciało zbanować gości. Lepiej skasować posty i zamieść sprawę pod dywan...

*snip*

*snip*

*snip*

//Edit by Nightmare: Nicki usunięte. Czytamy i przestrzegamy Zasad Forum, w przeciwnym wypadku kolejny post w podobnym stylu zostanie nagrodzony punktami karnymi. Pozdrawiam.

3. Pisanie na Forum
    W czasie pisania na forum, prosimy upewnić się czy piszesz w odpowiednim dziale. Tytuł powinien opisywać/nawiązywać do tematu poruszanego w poście.
    Przed stworzeniem bądź odpowiedzią w temacie prosimy pamiętać o:
    • nie raportowaniu exploitów bądź innych użytkowników bezpośrednio na Forum. W razie raportowania błędu, prosimy najpierw wysłać zgłoszenie do naszego Supportu Gry. (...)
    • zabronione jest publikowanie tematów i postów na temat phishingu, sprzedaży kont bądź złota, cheatów, rozpowszechniania wirusów bądź innych złośliwych programów.

fahne2_pl.gif