oyuna giriş yapamama sorunu

• normal bir şekilde oyun oynarken markete gitmem gerekti ve telefondan bağlandım daha önceden de yapıyordum bunu. neyse eve gelince pc ye geçtim ve giriş yaptığımda sürekli lobiye attı beni. en sonunda da böyle bir uyarı verdi.

""Sorry, you tried more passwords than normal users should. To protect accounts with weak passwords you are locked out for a while. If you are not a password guessing bot please come back in three hours (and maybe use the password recovery email instead of guessing). See you later!""

çevirisi

"Üzgünüz, normal kullanıcıların yapması gerekenden daha fazla şifre denediniz. Zayıf parolalarla hesapları korumak için bir süreliğine kilitli kalırsınız. Parola tahmin eden bir bot değilseniz, lütfen üç saat sonra tekrar gelin (ve belki de tahmin etmek yerine parola kurtarma e-postasını kullanın). Görüşürüz!"

çözümü nedir ? ne telefondan ne pc den ne de farklı tarayıcıdan girilmiyor

• Sorun saatlerdir bende de var, oyuna girebilen var mı?

Sorun çözüldü.

John Ronald Reuel Tolkien'in ölüm yılı: 1973 - 3791

Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf Kralları’na
    Yedisi taştan saraylarında Cüce Hükümdarlar’a
    Dokuz Yüzük Ölümlü İnsanlar’a, ölecekler ne yazık

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı’nda
    Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi’ne

Dünya ikiye bölünmüştür denir Tolkien'ın yapıtı söz konusu olduğunda;

Yüzüklerin Efendisi'ni okumuş olanlar ve okuyacak olanlar...

Edited once, last by Celeborn ().

• oyuna giriş sorunu yaşıyoruz bütün ittifak olarak il 44 serverin da aynı sorun diğer iller de mevcut mu acaba..

Merhaba arkadaşlar oyuna lobiden giriş sorunu yaşıyoruz il 44 olarak birçok arkadaşımla beraber sizler de aynı sorunu yaşıyormusunuz diğer iller de..