Poboljsavanje igre

• Postovani igraci BA.domene.

Prvo Vam zelim zazeljeti dobrodoslicu na forum :)

Ono sto bih htio od Vas su prijedlozi u kojem smjeru ce se kretati igrica. Mnogi su igraci trazili krace vrijeme taljenja + svrha cekica koje imamo. Kroz neko vrijeme smo to apsolvirali, te Vas sada molim u kojem smjeru cemo dalje ici sa igricom i sto bi trebali dalje traziti.

Naravno neke od stvari su nam svima znane a to je spajanje servera na ba domeni sto cemo se potruditi prvom prilikom i odraditi, takodjer kada budemo imali konkretan datum javiti cemo Vam.

Sada nas zanima sto jos zelite od inovacija, dodataka, poboljsanja vezanih za igricu da uputimo dalje.

Molim Vas pozovite i svoje timljanje da se ukljuce u raspravu te da malo i objasnite svoje prijedloge i argumentirate zasto bas taj prijedlog bi bio dobar :)

Dajte si oduska 8o

*In principio erat verbu,

et verbum erat apud deum,

et deus erat verbum.

*Mozda imam lose karte, ali dovoljan je stih ;))

*Nicija nije do zore sjala pa ni vasa gospodo draga :))

***KRAJ PRICE, SVAKO SLEDI SVOJU SMERNICU ! ! !

• umesto da ubijete ovu igru, polako ali sigurno kao i svaki drugi događaj i tako dalje. dođite na novi u ovoj igri tako da ona postane aktivnija. kao i druge boje? ili neki radom napad na ceh u kojem se nalazite? čini ovu igru zabavnijom za igru. Žao mi je zbog lošeg jezika za bosanski

• Pozdrav,

mnoge stvari treba promijeniti i uvesti.

Npr, paktovi, pola ih treba izbaciti, jer se i ne koriste. Trebalo bi ubaciti paktove koji daju npr:

1. Veći postotak za kovanje

2. Manje vreme za kovanje

3. Ulaganje manje resursa

4. Smanjiti protivnikovu šansu za napad i nešto slično tome.

Treba izbaciti RANDOM skroz, izgubiti od nekoga ko je za 50% slabiji od tebe je samo šamar u lice. Iskuješ se i maxiraš temelje, i opet izgubiš. Pa zašto onda igramo, je li tako? :)

Smanjiti resurse koje ulažemo prilikom kovanja, jako je teško pronaći npr tinkure, kamen sudbine i slične resurse. Povećati šansu za pronalazak istih prilikom klikanja ekspedicija.

Ubaciti kod Magusa npr šansu za farbanje predmeta u orange.

I ono što je najbitnije sve provincije treba spojiti u jednu, ne odvajati ništa. Čak internacionalno spajanje gladiatusa uopšte ne bi bilo loše, više izazova za igrače, više bi kupovali rubine, i više novca za njih. Zato ne razumem zašto neće da uvedu te neke promjene, pa to je njima u džep?

• Treba uvesti :

nove svitke

novu boju npr crnu ali da nema crnog dropa nego da se iz crvenog dobija crnih kao npr iz orange crveno (naravno boja da bude jaca od crvene)

treba uvesti nove standardne kostime npr. :

3% sansa za trazenje alata

5% sanse za nalazenje rubina

2% za nalazenje alata

i tako dalje

neki novi kostim za festivale takodjer s sansom za trazenje alata tipa zlatnog 1-2%

maknuti maximalnu granicu za treniranje

uvesti da se na marketu mogu prodavati rubini,paktovi,centurio i ostali inventar iz kovcega

spojit sve servere svih domena u jedan ukljucujuci s201i staviti x5 speed

napraviti neko natjecanje npr svjetski highscore i 14 dana sa svih servera ko bude prvi po casti nagrada 1000 rubina drugo 500 i tako dalje isto i za pljackanje

https://s201-de.gladiatus.game…6d78321c6a187a3ec9b34fb1d

• Sto se tice globalnog spajanja trebalo bi prvo sacekati da se lokalna spajanja odrade a onda mozemo traziti nesto vece :)

A mozete li mi malo pojasniti tipa ako se poveca red drop i resa i itema znaci od manjeg levela pa na visi level nebitno ali da sansa za drop je veca

onda cemo se mi svi sami relativno brzo obojati u crveno i placenike te cemo opet biti na istom i svi cemo ovisiti o randomu

+ sa ovim taljenjem se ubio jedan dio marketa jer vise nitko ne moze prodati tinkture ili nesto drugo kao rese za popravak jer sada svatko ima svega u izobilju

ali sto se tice ovih paktova svakako zanimljiv prijedlog, zabiljeziti cemo ga.

et deus erat verbum.

• Drop iskreno treba povećati makar za 10%. Market nikada nije bio nešto posebno živ. ne možemo uporedjivati market naš i njemački npr, kod nas nikada nije bio nešto posebno živ.

Magusa treba isto promjeniti, da farba u orange, ubaciti ga da se plaća rubinima npr.

Takodje, vrijeme za dobivanje nove ekspedicije treba smanjiti za 50%.

Ne bi bilo loše ubaciti da se Napitak Života može kupovati rubinima.

Eto. :)

Svako dobro želim

• Treba izbaciti RANDOM skroz, izgubiti od nekoga ko je za 50% slabiji od tebe je samo šamar u lice. Iskuješ se i maxiraš temelje, i opet izgubiš. Pa zašto onda igramo, je li tako? :)

Pozdrav :)

Defiinitvno je istina da formule kojima se racuna borba treba malo izmjeniti da ide još više u korist onome koji je jaci (kako bi i trebalo biti) , ali nije moguce izbaciti random jer se ova igra temelji na tome, da kako dizes skillove povecavas sansu za udarac, dupli udarac, izbjegavanje krita...(iz ovoga dolazi do randoma) oprema koju slazes također utjece na stetu, blok,krit...(te i iz ovoga dolazi do randoma) dakle kada nebi bilo randoma ova igra bi se doslovno promijenila u neku drugu igru

Dark-Assassin

s2

s8

• Po meni ako se poveca drop znaci da ce svi u skorije vrijeme imati istu opremu banaliziram lucius inferna zemlje necega nebitno

tocno se zna koja je oprema najjaca na kojem nivou i onda ce svi igraci koji igraju imati opremu i onda vise nece biti potrebno cekati ivente jer ako se drop poveca imati ces ressa za skovati i mimo iventa opremu :) sto opet ponavljam ce tek otezati igricu, relativno brzo ce svi igraci imati skilove na maksimumu i svu opremu crvenu jednaku

ovako je jos koliko toliko zanimljivo dok se trazi oprema i crveni resi

tako da mislim da ovo nece pridonijeti razvoju igrice, mozda samo kratkorocno :)

onda ako se smanjuje vrijeme ekspedicije onda ce se na brzim serverima jos vise pojacati igra jer i ovako imaju napade svakih minutu + dodatno smanje + veci drop oni ce odletiti u nebesa :)

Ovo sto se tice napitka zivota i mobilizacije to nebi bilo lose da se moze kupiti

et deus erat verbum.

• ja bi volio da ubacite neki team dungeon npr gdje se 2-5 igraca bori protiv nekih monstera zajedno

• ja bi volio da ubacite neki team dungeon npr gdje se 2-5 igraca bori protiv nekih monstera zajedno

imamo vec jednu ideju tipa da cijeli savez ima neki mikroivent ajmo ga tako nazvati jednom mjesecno ili tako nesto da ima mogucnost napada na neke protivnike(kao ovi iventu sto su sada) te da se dobiju odredjene pogodnosti par posto jeftiniji trening veca regeneracija i slicne stvari kao nagrade :)

et deus erat verbum.

• a mozete li napravit recimo da ne pucaju predmeti vise kad hoces nesto iskovat pogotvo red item mucis se mjesec dana skupljas resurse i onda pukne ;(

• nisam rekao da se poveca sansa za drop samo da se uvede nova boja tipa crne ali da nema crnog dropa, da ostane drop sansa za crveno , i da nema crnog dropa nego da sedobije resurse kao iz naradjastog crveni tako iz crvenog crni resi

npr ja sam na s201 prije godinu dana imao sve crveno ukljucujuci placenike i sve temelje na max

a imao sam jos alata zlatnih i resursa za jos 2x toliko da iskujem i to nije oprema bilo kakva bila nego sebastianus zemlje inferna i ostalo

isto tako da se makne granica za skilove

dodaju se novi kostimi kao sto sam naveo

tako nove stvari

• a mozete li napravit recimo da ne pucaju predmeti vise kad hoces nesto iskovat pogotvo red item mucis se mjesec dana skupljas resurse i onda pukne ;(

Koji je onda smisao djetelina ?

+ na taj nacin mozes skupiti rese za item lvl +40 od svog levela npr antonius zmaja ili nesto nebitno uz uvijet da ne puca i kujes si tako iteme za cirkus turmu i tamnice i lagano tako da tesko ostvarivo

mislim iz tog razloga postoji sansa za kovanjem :)

et deus erat verbum.

• Uvesti kaznu kao pre, kada te neko napadne ko je 10-15 lvla veći od tebe da ide opomena, pa ban. Uobrazilo se mnogo ljudi na ovaj način što nema više tih kazni.

Malo korigovati prisustvo u provinciarumu, ako si malo bolji od prosjeka vide te igrači koji su 10lvla veći od tebe, a to npr nije pošteno jer imaju 10x bolju opremu..

Ma ima ovdje dosta stvari koje bi trebalo popravljati :)

p.s. Par prijatelja je htjelo komentarisati ovdje, ali kažu da nemaju mogućnost komentarisanja, do čega bi moglo biti?

• p.s. Par prijatelja je htjelo komentarisati ovdje, ali kažu da nemaju mogućnost komentarisanja, do čega bi moglo biti?

moraju potvrditi registraciju acca na forumu te ce onda moci komentirati :) ako i dalje ne ide javite mi se na pp pa cemo rijesiti :)

provincium je tako zamisljem prema skilovima slaze igrace ako vi imate tri puta bolje skilove od svojih vrsnjaka iz drugih servera onda cete se moci boriti sa svojim vrsnjacima

Sto se pravila tice to cemo na sljedecem sastanku sa comom staviti kao prvu tocku dnevnog reda

ali po meni ovo nije veliki problem ako se nekom igracu da trositi bezveze napade na igrace daleko ispod svog levela onda neka slobodno napada a taj igrac koji je napadnut za koju k moze rijesiti svoj helt + ima besplatan guard a nitko mu golde ne moze uzet

et deus erat verbum.

• daj ne zamarajte se time glupostima oko napada i stavlat to kao prvu stavku XD

zanemarivo i meni ne smeta to ionako ne moze nista golda da uzme...

reci za nove svitke i novu boju! :P

• nije samo to oko pravila ima jos dosta nedostataka koje bi trebali nadopuniti :)

a na koji nacin nove svitke i novu boju mozete li to malo razraditi

et deus erat verbum.

• pa novu boju rekao sam jacu od crvene ali npr crnu

drop da ostane isti samo da se doda nova boja bez da ima dropa u toj boji

i da se iz crvenog dobija resurs tipa kao i crveno iz narandjastog znaci 1-4 resursa crna ...

bilo bi teze skovati a samim time i zanimljivije bi bilo

nove svitke nesto tipa lucius i antonius zajedno normalno da bude svitak lvl 160 ili tako nesto

i jos novih raznih svitaka jer npr na lvl 200 ne mozes imati jacu opremu od one sto imas a nema sanse da se pobjedi exp lvl 190 i 200 XD

• daj stavite uspjeh kovanja 100% pa nemam vise ni para ni zivaca za ovu glupost ode mi plata cjela na rubine dok ih pretvaram u red resurse preglupo je ovo 3 puta mi cipele samoce pucaju