Posts by Balkan_Devil

lvl 199 i lvl 153 otisli danas :) 10 godina ... ne smatram da sam gubio vrijeme ali da nastavim s obom smijurijom bilo bi ... eventi ovi sa alatima svicima rubinima unistili draz igre ... svi sve full svi sve red ... smjesno

pozdrav :)

Igrica je totalno propala :) balkan je "dao" svoje accove i ostavio se igranja ovoga ako se moze nazvati igrom XD ... sve u svemu amjesno je jer igraci koje znam da nemaju veze s igrom ... u igrama kojima se moze primjetit razlika bi bili botovi ovako su jedni od jacih ... jer pay for win i ostalo no nebitno ... igra je apsolutno dosadna i kad napucate na lvl 150 smorit ce vas obecajem ;) prestanite i ne trosite vrijeme na gluposti jer oni NECE nista promjenit i kad igra postane po njih neprofitabilna ugasit ce je ;)

Sve u svemu svima puno srece i da dodju novi svici za pol godine ce ih opet imat svi zbog ovih mutavih evenata koji i jesu unistili igru alati svici rubini eventi :)

Balti vidi skripte i programe mogu admini vidjrt ko koristi ;) ali extenziju ne mogu jer ju dodas u svoje alate i ne trebas ni login ni nista na nju a dobra je i za prodavanje itama ubrza prodaju bar 80% ... no ako nije X5 domena kao sto nor nas SGO igra normalan server ne moze tu skripta nista pomoci XD

Pozdrav

ganze server hat bekommen XD er denke ich brauch am lvl 200 kaufen gold oder gütter XD kommisch er muss für kleinere spieler das schreiben XD

Best arena pot ever?

http://prntscr.com/nwa2xf

PotgewinnerSa, 01.06.2019 - 14:57:07

Du hast den Arenachampion besiegt und erhältst den Jackpot.:

37.682.955

PotgewinnerSa, 01.06.2019 - 14:55:53

Du hast den Arenachampion besiegt und erhältst den Jackpot.:

37.684.308

mozda regina igra na x5 server

na x5 je drugacija stvar malo XD bar meni

ako igras kostim za expedicije dobijes bar 10 itama nerjetko to bude i 20 orange/red za taljenje sto ti zauzima bar 2 torbe

za prodaju ti bar treba 2 prazne jer tko ce prodat 300 itama s jednom stranicom?

ako su ti expo bossovi malo jaci kao ovi na gore treba ti najmanje 1 torba za hranu /ja koristim 2

znaci treba ti najmanje 5 torbi ja koristim torbi i 2 stranice skladista npr XD

regina prijedlog za tebe to svi veci igraci rade npr ...

napravis lvl 1 i napravis savez s velikim lvlom i prepustis tom accu lvl 1 dignes skladiste na lvl 2 ili 3 4 koliko ti vec treba ili napravis 2 ili 3 acc-a (znam igrace kojim imaju 10 accova) i onda u tom skladistu ostavis ono sto ne koristis svaki dan npr alate/bundeve i te stvari/ neke itame koje ne trebas a stoje ti u torbi

i kada trebas nesto od tamo vidis jedan admin online kazes mu nazad sam za 10 min i odes pokupis iz lagera i vratis se u savez :D

eto da ne placas torbe bzvz

ostane ti 2 prazne za prodaju 1 za hranu i 1 za sta zelis :)

So

expedition boss aus :

-Die Furt : Expedition boss ab lvl 170

http://prntscr.com/nt7aro

- Camulodonum : Expedition boss ab lvl 180

http://prntscr.com/nt7bdp

- Kambrien : Expedition boss ab lvl 190 (foto aus wladimira)

http://prntscr.com/nt7c3e

auch erste gegner bei Kambrien :

http://prntscr.com/nt7cbe

ohne gotter bonus habe ich 30% gewin gegen boss in Die Furt

so meine frage ist ob GF hat probiern diesere gegner mit alle kombination was man kann haben?

ich kann machen alle kombination gaias quintas lucius sebastianus ursus aulus egal

ich hab paar kombination probiern aber immer gleiche story ...

so ich will wissen ob gibts option spielen am lvl 198 ohne gotter bonus letzte 2 Expedition?

wir konnen haben maximal cca. 50k rustung und 1200-1300 schaden

dann kann nicht block haben und kristiche

wenn mache ich kristiche meine block ist klein

wenn ich block mache kristiche schaden und normale schaden ist klein

So ich denke auch itams sind zu klein

bei lvl 152 waffe mit 616 schaden

lvl 198 714 schaden

normal wir mussen haben waffen mit 900-1000 schaden und rustung 13k-20k rustung

und itams wie 100 block und 200 kritische und 200 block und 100 kristiche

weill meine maximum block ist 1086 und kristiche 905 das kann ich nicht beide haben mit diesere rolle was wir haben jetzt

fruhe wir haben problem mit waldfest dann nach paar monaten kommt update und dann leute kann cilarius gewonen

nach paar monate kent problem auch nach paar monaten update und leute kann gewonen

jetzt wir offen letzt 4 expedition und alle gegner ob erste oder boss ich zu schwer ...

wie lange wir warten bis neue update weiss nicht

aber muss kommen ...

GF muss arbeiten besser als korigiern letzt 4 expo gebit ... neue rolle und farbe ...

Villeicht was wie alcemist für gutter ... am auktion gütter machen

Auktion orange/rot itams wenn komm neue farbe in spiel

Zuviel arbeit ... zu schmelze nutzen hammer und 50% wenig zeit zum schmiden/schmelzen und korigiern erste waldfest dann kent wir warten auch zu lange

So muss noch 50% aktive spieler weg dann kommt neue rolle farbe und alles neue

Dann noch inaktive spieler und kommt korigiern expi boss ...

3. Schwerste expo boss hat 125k rustung

Du kannst maximal haben cca. 50k

Also GF ist das egal ... wenn spieler kommt noch inaktiv und wenig rubine kaufen dann kommt langsam oke wir machen das ...

Also das ist nicht problem bei Kicky ich denke er gib alles beste was er kann ... nur GF hat nicht mehr so gut geld aus gladi wie frühe und hat keine interesse und egal was wir refen zu letzt 4 expo gebit ... es kommt nicht ... neue rolle kommt nicht ... neue farbe ... kommt nicht ... und wenm was bekommen wir ... mussen wir warten 6 monate (bis deine interesse zum gladi ist dead)

LG

to tvoje bi bilo kao prekrivanje problem , evo ledam brazilci pisali na engleki server ako se ne varam da treba nove svitke uvest cak su i napravili skicu istih

njemacki server takodjer pise o tome + o tome kako su expedicije smjesno jake

kako treba nove paktove

tako da ovi eventi su sranje i jos novih bi bilo veca glupost ... sta ces ti opljackat na .ba domeni gledam neki dan s10-11-13 koji vec .... zadnjih 7 dana 1. igrac 100k drugi 3k casti? wtf ...

sve u jednu domenu 5x i do k****

sve novo i da vidis kako bi bilo i njima para jos par godina i onda ce ju ugasit i sve super

ovako samo s tim eventima pokusavaju ljudima prodavat maglu ... sta ce nekom event 200% regeneracija tamnica? XD

a ovi ostali samo olaksavaju igru do maximuma ...

okej je napravit svjetski hs! i udari znaci svi serveru top 10 po casti u 7 dana dobijaju rubine i alate ... tipa prvi 1000 alata i 6 alata drugi 500 i 3 zlatna alata 3-5 po 250 i 2 alata 5-10 100 i 1 alat

tako nesto za pljackanje u 7 dana i eto nas :)

samo prvo da poprave ovo za expedicije za veci lvl ili nove svitke da ubace pa da se igramo ...

Hans bas to totalno si upravu novi sufixi i ne mora toliko 3-4 sa vecinom kriticnom o blokom i stetom rustungom toe to samo 3-4 komada , i par prefixa lvl 150-180

pa da igramo ko ljudi ... a ne da ja na 200 moram pakovat jer ako me pocne napadat neko lvl 140 sa randomom ce me dobit bar jednu od pet !

a tamnice ne igram vec nezz bar 2 godine kada sam najjacu tamnicu na lvl 103 skinuo shvatio sam da je smjesno i nisam ni igrao XD

Kovanje ... sjecam se mog lvl 127 ... dolazi festival ja spremio sve ... znaci sve red i sve zlatne alate po 50 komada ... kujem za sebe sve i placenike idem sve u antonius zemlje al pukvano sve itame ...

amajlija cekas ju pun k*** 98% i 100% red ... naravno pade kovanje ... 2/40 je palo ...

tako da sto se tice kovanja istina je imas granicu kod koje ti je 100% , ako nije sacekas festival ili event ubacis onaj zlatni novcic za 1,2 i eto te , ako ne to sacekas evet iako je kujem i 100% crveno sada sa srebrnim ili bronza alatima .... jer to je to nemam nista novo predvidjeno za moj lvl ...

ja bi mozda za to uveo ako neko zeli npr da ti 16-18 lvla od tvog daje 100% dijamantna djetelina koja bi kostala 250 rubina , pa eto ko voli nek izvoli ... iako im je samo do para pa eto

ja zlatni alat npr nisam kupio nikad rubinima niti jedan alat ... iako zivim vani i nebi mi bio problem , cak ne sjecam se kada sam ih uplatio jer realno za cent nagrebem na eventima jer na 5x server 2 dana event ti imas 90 expo u 2 dana eventa 2 kostima tuces regeneraracija svakih manje od 2 min ty 1:30 i imas skoro 10h kostim a svakih 24 ga osvajat opet mozes ...

ne kupujem iz tog razloga , sto oni ne trose pare na reklamiranje(marketing) ne trose na poboljsanja u igri ... ne pridodaju paznju na igri i realno mozes dobiti ban za sitnicu ako si se zamjernio jednom adminu (znam par slucaja)

da oni to rade i da otvore uz rubine slobodne donacije u igru ko zeli da pomogne, ja kao i jos 50 igraca na 1 serveru kojeg igram bi prvi to izdonirali ... racunaj samo po 50 ljudi da mjesecno da 20 eura to je 1000 ... da ne pricam dalje kuda ide ta racunica

opet kazem puno toga u igri fali najvise sto nisu dobro namjestili za vece lvle jer su bili bazirani do lvla 160 poslje toga nisu napravili nista za to ... expedicije se ne mogu dobti blok i krticina zalosno , sve ugl smjesno

potpuno se slazem sa spajanjem svega u 1 server napravi jednu veliku domenu zatvori sve ove ... ili daj da se bira jezik il stavi sve na engleski ili njemacki i toe to nema tu puno filozofije ....

npr sjecam se za Kent sad nezz kako se zove ta ekspedicija ba domenama ugl 5ta britaniji ...

sef je bio nepobjediv i jedan igrac se je bunio , nikome nista zanemarivo , e onda je doslo 10 igraca do toga ... imaju sve an max sve red i ne moze (onda nema logike jer ti igra ne dozvoljava) jer kako da pobjedis ako imas sve najbolje .... e sada mjesecima nakon kada je vec dosta igraca odustalo samo zbog toga jer ne vide buducnost. evo ga update pa se moze nekako i pobjedit njega ...

ja sam igrao njemacki s21 isto tako ... prvi na hs ... drugog obrijao za duplo casti lvl 110 on 102 a i on mi RL najbolji drug ... prvi red itam koji sam dobio na lvl 110 recept ... opa prodao sve sa sebe placenika torbe sve golde bacio na aukciju na 1 itam ... stavio sifru u opis i kraj ...

npr to je to isto razlog kao i ovaj za kovanje ... totalno razumijem to ... daj ljudima opciju daj razonode daj vise vrsti svitaka a ne imamo sebastianus i toe to ... svima 140+ sve sebastianus i samo oruzija mjenjas ...

sto se tice red i orange itam mogu pasti od lvla 40 ... cak na ba serveru normalnom brzinom jednom decku izmog sasveza je bacias crveni mac u tamnici ... dodouse to su rijetkostti al u tamnici moze da padne ... na expediciji od 90 ako se ne varam a crveni od 108-110 ...

vidis ti na 109 imas razmisljanje koje mi se svidja ... ni ja ne zelim sto sam lvl 200 pa svima tesko a ja da imam sve ... ne zelim kako se oni namuce za itame na lvl 100 za itame na lvl 120 za itame lvl 150 tako da se i ja mucim za svoje al ne da skupljam resure za itame na lvl 150 iste kao i na lvl 200 malo je apsurdno ... to sam htio reci ...