Posts by Herakles

Veren var ise buyursun vallahi gözüm yok güzel kardeşim. Oyuna fazladan bir oyuncuyu adapte edebileceksem ne mutlu bana.

Bu oyuna oyuncu adapte etmek de ne bileyim yani :D İlerde kim başlattı beni bu oyuna diye beddua alabilirsin hazırlıklı ol : ) Hadi biz alıştık da millet 10 sene il birleşimi beklemez :D

Uzun bir süredir telefondan ittifak mesajı yazılmıyor. 1 harf bile yazsan gönder butonu kayboluyor. Yeni gelen güncellemeler neden birseyi düzeltmek yerine bozuyor ?

Bişey istemiyoruz. Oyun olduğu gibi kalsın yeter dedirtiyorsunuz artık insanlara :)

benim için oyun epey önce bitti zaten. beklentim sıfır, gittiği yere kadar gidiyorum yakındır bırakmam zaten s32'de rekabet diye bir şey de yok. Kolay giyip kasmak bayıyor insanı artık.

Renktaş sen 174e kadar iyi bile sabretmişsin :D

Ben gladiatus maceramde şuana kadar en fazla 112 ye kadar geldim. Artık hep aynı şeyleri yapmak sıkıyor insanı. Ayrıca oyunu iplemeyen bir şirketle nasıl motive olup oynayabilir ki insan ?

Dediğin gibi rekabet hiç yok. 3 ayda bir yeni il açılıp eskisi boşalıyor. Hep aynı terane. Artık 0dan başlamak bile zevk vermiyor bana. il 40da hesap açtım 3 lwle geldim kapattım sen düşün artık.

Arada bir girip sohbet muhabbet edip çıkmak en güzeli.

Bu oyunu ara vere vere uzun bir süreden beri oynuyorum. Yaklaşık 5 sene önce eski forumda bu tarz bir başlık açmıştım. Düzeltilmesi gereken sorunlardan, yenilenmesi gereken güncellemelerden, il birleşiminden vs vs bahsetmiştim. Baya da rağbet görmüştü. Ama şöyle bir bakıyorum da o zamandan bu zamana yeni il açılmaktan başka hiçbir şey değişmiyor. Son zamanlarda gelen tek yararlı yenilik hammadde deposu olmuş. Onu da nasıl yaptılar hayret ettim. Yanlışlıkla falan geldi heralde kendiliğinden :D

Neyse uzun lafın kısası, bu oyunu oynamak istiyorsanız çok fazla bir beklentiniz olmasın ;)

Hele nasıl da kendini paralıyor beni bannlatmak için :) Bann atarlarsa benim isteğim üzerine atacaklar. Sen kendini yırtmana gerek yok kardeş :)

Kesin olmamakla birlikte birinin bot olma ihtimalini anlaman için profösör olmana gerek yok. Yukarıda yazılanları biraz okursan beynini çalıştırmana bi nebze yardımcı olur.

Ayrıca o kadar olaydan sonra gelip buraya post atman da iyi cesaret :) Neyse artık sütten çıkma ak kaşık olan ittifağınla birlikte rahat rahat takılırsınız.:)

Yöneticiler nasıl bir bot incelemesi yapıyor gerçekten anlamış değilim. Aylardır botla mücadele eden, yöneticilerin bile yapmaya üşendiği birtakım denetlemeleri elinden geldiğince yapmaya çalışan bir hesabı haksız yere başkalarinın iftiralarıyla bannlıyorsunuz. O da yetmiyor sanki ev kredisine kefil olmuş gibi masum oyuncunun hakkını savunan bir hesabı da bannlıyorsunuz.

Hazır herkesi haksız yere bannlıyorken benim hesabı da bannlayın bari. Bu şartlar altında, bu yöneticilerle oyun oynamanın bir anlamı yok...

Yine çeneleri açılmış bunların :D Kardeş sizi bilen biliyor bizi de bilen biliyor. Sağa sola sataşmak yerine önce bi kendi ittifağınızda kaç kişi bot dan bann yemiş ona bakın. İl 32 de bot denilince akla hangi ittifağın geldiğini sağır sultan bile duydu artık. Sadece bot da değil gladiatus tarihinde görmediğim cezaları sizin ittifak sayesinde gördüm ben. Küfür, hesap satışı, hesap hırsızlığı vs daha ismini koyamadığım birsürü illegal olay... İttifak sayfanızda bizim göremediğimiz gizli bir yazı falan mı var acaba sicili temiz olan giremez vs gibi :D

Aylar önce forumda rezil olan bi doktor vardı onu da görüyorum şimdi, dolaylı yollardan küfürler yağdırıp sonra inkar edip bann yeme korkusundan itemleri bi yerlere saklama çabası gösterdiğinde foruma baya eğlence etmişti kendisini. Şimdi yine bir şekilde unutuldum sanıp geri dönmüş heralde nasıl yüz bulduysa :D

Bizim kimseden bir çekincemiz yok. Oyun, hesap,yakut vs umursadığımızda yok. Mesela bir HERA ablamız var. Bir bakmışsın 200 seviye olmuş ertesi gün hesabı silmiş. Biz bu oyunu muhabbet için oynuyoruz. Bizde ki dostluklar çok şükür çıkar ilişkisine bağlı değil. Belki de iki ittifağı bu denli ayıran olay da bu... O yüzden bu kadar zorunuza gidiyor bazı şeyler...

Ayrıca Nomerci nin hesabı açıldığında da yine her zamanki gibi suspus olacaksınız.

İyi forumlar ...

Haha düşünsene o kadar yakut harca üzerine ban ye. Bir de alacağın bileme kasadan patlasın, üzerine para olarak 20k gelsin, onu da yağmalasınlar. Her şey bunun için miydi? ^^:D Ne güldüm ya uzun zamandır :D

Harbiden knka sen söyleyince uyandım bende şimdi. Ödüller şimdi değil etkinlik bittiğinde kasaya düşüyordu unutmuşum. Çoktan envantere cekmiştir diyorum bende içimden :) Çöp oldu bileme .d

Şaka bir yana , başkalarının hakkını gasp etmeden kendi eliyle o kadar emek verip uykusuz kalıp 2. Olan Nomerci ye bir kırmızı bileme telafi olarak verilmesi gerek.