Gladiatus TR Takımına Sorun

• Rus serverında micro event telafi etkinliği yapılıyor. Biz de saatlerin alınmasından dolayı micro eventten mağdur olmuştuk. Sevgili gladiatus takımımızın bu konuda bir girişimi var mı acaba?

• Ticket açmanız yeterli. Yönetim sistemden inceleme yapıyor.

"Nothing's sad until it's over,

then everything is!"

• Bir kişinin bot olduğundan şüpheliyim bunu nasıl kanıtlı bir şekilde sunabilirim adam 7 24 aktif 1 saniye durmuyor . Sadece isim vermem yeterli mi

Destek sistemi üzerinden oyun takımına ticket açmanız gerekmektedir. (Destek Sistemine Kayıt ve Ticket Açma Kılavuzu. )

2021 bitsin artık

2022 bitsin artık

2023 bitsin artık

2024 bitsin artık

HEJ4QTmF_400x400.jpg

26.09.2018 - 22.01.2022

Şan ve şeref dolu 3 yıl 4 ay8)

• Gameforge'un bazı başka oyunlarında server değişimi için bizdeki yakut gibi oyunun kendi para birimiyle imkan sağlanıyor.Bizim çoğu ilimiz hayalet ile dönüşmüş ve çoğu insan il 32 gibi çevrimiçi oyuncu sayısı yüksek illere geçiş yapmak istiyor.Böyle bir sistem eklemeleri ya da en azından server birleşimleri yapmaları için bir çalışma olmayacak mı oyun yavaş yavaş ölüyor artık kasa yapamadıkları için biten serverlar var.Bu yönde bir çalışma olacak mı Claudius

• Oyunda sorunlar var yolculuk yaptım fakat keşif atamıyorum ve ittifak mesajları gitmiyor. Bugün etkinlik günü bu yapılır mı ?

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, yeraltına erken girip kostümü erken alabilmek için erkenden uyandım ama yeraltına girdiğimde hiçbir işlem yapamadım ve 30 dakikadır böyle, acaba mağduriyeti gidermek için ne yapabilirler bilmiyorum...

• Merhaba,

Sıkıntınızı oyun takımına belirttim. Şikayetinizi lütfen ticket sistemi üzerinden de oyun takımına bildiriniz.

2021 bitsin artık

2022 bitsin artık

2023 bitsin artık

2024 bitsin artık

HEJ4QTmF_400x400.jpg

26.09.2018 - 22.01.2022

Şan ve şeref dolu 3 yıl 4 ay8)

• x1 ve x2 iller için herhangi bir düzenleme düşünüyor musunuz hız arttırılması gibi yoksa çoktan bu illeri gözden çıkarttınız ne halleri varsa görsünler mi diyorsunuz?

Dünya'nın eskisi gibi olmayacağını biliyorduk.

birkaç kişi güldü, birkaç kişi ağladı, çoğu sessizdi.

hint kitabı bhagavad-gita'dan bir dizeyi hatırladım.

vishnu, prensi görevini yapması gerektiğine ikna etmeye çalışır.

ve onu etkilemek için,çok zırhlı şeklini alır ve der ki :

"ben şimdi ölüm oldum,alemlerin yokedicisi."

sanırım bunu hepimiz düşündük,öyle veya böyle..

• İyi forumlar arkadaşlar.

Buradan yönetici arkadaşlara sormak istiyorum. Halihazırda mayıs ayı etkinlik planlamasını paylaştınız. Acaba ekstra olarak bir yakut ''happy hour'' olur mu. Olursa güzel olur bence :)