Posts by JeaveN

Teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Aslında durup düşününce herkes haklı.

Çünkü şuanda forumda yazanların nerdeyse hepsi leveli yüksek bilinçli oyuncular.

Azelhan, Hera, Ntrance, Depremix vs vs hep kendi serverında bir noktaya gelen kişiler..

İnsanların sizin gibi sabit bir serverda oynamasını bekleyemezsiniz. Azelhan'a bu konuda katılıyorum. İsterlerse gidip yeni servera başlayabilir, bunda bir mahsur yok.

Çünkü insanlar oyun da olsa başarılı olmak ve tepeye oynamak istiyorlar. Bu insanlarda oynama isteği uyandırıyor.

Aslında yapmaları gereken her gün 3 saat 5 saat de olsa sabit ve sürekli oynamak. Bunu yapmadıkları için zamanla rakipleri onları geçiyor.

Onlarda yeni bir serverda tekrar başlayıp başarı elde etmeye çalışıyorlar. Kısır döngü gibi devam ediyorlar.

Gf tabi yeni iller açabilir, oynayacak insanlar için açmalıdır da..

Bu bizim içinde gerekli. Çünkü yeni iller açılıyor olması bir nevi oyunla ilgili gelişme yapılmaya devam edildiğini yada planlandığı gösterir.

Ama GF bu illeri açarken bazı şartları olması gerektiğini düşünüyorum.

Örneğin telefon modeliniz var neredeyse kullanan yok. Aynı modelinin aynısını üretmeye devam eder misiniz ?

Ama GF üretmeye devam ediyor. Herkes yeni bir ürün sanıp alıyor. 3-5 ay sonra telefonu yine kaldırıp atıyor.

GF il açmadan önce mevcut illerde olan kişi sayısının belli bir sayıya ulaşıyor olması gerektiği kanaatindeyim.

Online sayısı oynadığım server da 3 bilemedin 5 kişi

Keşke server açmak yerine il birleşimini yapsa da artık oynayan oyuncular da istekle oynasa bir değişiklik olsa.

Bende varım en önün yanında :evil:

Benden bundan bahsediyorum. O zaman neden hala oyunu gf para kazanacağı şekilde oynuyorlar ?

Çeviklik beceri kutsamaları kullanmak şart mı ? Değil.

şirketin metin2 ogame gibi oyunlarında oyuncuları dinlediğine hatta önerileri çok dikkate aldıklarına şahit oldum özellikle şirketten çok önemli yöneticiler oyunculara video bile çekiyor almanyadan oyunda ne istersiniz ne yapalım diye. en son metin2 üründen sorumlu müdür video çekmişti.

ama gameforge gladiatusu pek takmadığı için hiç umursamıyorlar ne oyuncuları ne isteklerimizi. burayada koymuşlar 3 5 yönetici alın idare edin demişler. bu oyundan medet ummayın boşuna

Genel olarak herkesin dediklerime katıldığını varsayıyorum ama kimsenin bu konuda birlik olmak istemediğini yada kendin den başka kimsenin destek olmayacağını düşünüyor neden ?

En azından içinde bulunduğumuz duruma tepki göstermiş oluruz. Belki bir nebze yönetime sesimizi duyurmuş oluruz.

Şu oyundaki kitleyle bunu başarmak zor diyebilirim ama denerseniz haberim olsun. Birlikten güç doğar. Hesapları tatil moduna alma vs. her şeye varım.

QPPYQy.png
    böyle yenilmekten çok çok sıkıldım.

Her gün her gün saçma rapor görmek nedir? Keşifte bile bazen yeniliyorum gerçekten olacak şey değil.

Ne yazıkki bende bu raporlardan o kadar çok var ki..

Hangi kombinin oyunun mantığına daha çok uyuyor aramakdan o kadar çok yoruldum ki en son oyunu bırakacağım..

Zaten o kadar saçma hale geldi ki önceden yenemediğin birini yenmek için kutsama açardın bir anlamı olurdu.

Şimdi kutsamayı kapatınca bir anlamı oluyor. Kutsama kapalı diye galibiyet alıyorsun.

Bu seferde keşif bölgelerini yenemiyoruz.

Aslında bu konuyla ilgili bir fikrim var bilmiyorum kimse katılır mı yada destekler mi ?

Oyunu yaklaşık 2007 kasımdan beri oynuyorum. Yukarıda da belirttiğim gibi kutsama açmak yenemediğin leveli yüksek kişileri yenmek için kullanılırdı.

Zaman geçtikçe kutsama açmak artık normal hatta istemeden de olsa zorunlu hale getirildi. ( Rakiplerin açması vs gibi )

Haliyle herkes kutsama açtığı için sadece rakiplere karşı değil keşif bölgelerine karşıda güç seviyemizi de yükseltmiş olduk.

Keşif bölgelerinin güç dengelemesini de oyuncuların kutsamalı halleri baz alınarak dengelemeleri yapılıyor.

Haliyle kutsama kullanmamız zorunlu hale getirilmiş oluyor. Ben diyorum ki tüm oyuncular olarak kutsama açmadan savaşalım.

En azından içinde bulunduğumuz duruma tepki göstermiş oluruz. Belki bir nebze yönetime sesimizi duyurmuş oluruz.

Valla düşmesi için hiç o kadar zaman harcamadım 5 olunca biraz bekleyip sandıktan topladık hep senelerdir :)

Nomerci   Herakles

Sağolun, baya sandık kasmıştım ben bi deniyim şansımı.

Öfkeli dağ ejderhasının son iki parçası sandıktan düşüyor.

(Hazine haritası ve ejderha kadavrası ) 7/5 yaptıktan sonra sandıkda şansınızı deneyebilirsiniz.

Etkinlik kostümlerini kazanmak için Ra/hırsız kaftanı gibi vs vs.. etkinliğin olduğu hergün etkinliğe en az bir kez vurmanız gerekiyor. 3 günde bir kostümün 1 parçasını düşürmüş olursunuz.