GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

• dostum bunun izinliğide yok artık loby sistemi hesap devrine izin vermiyor anlayacağın. Aynı mail üzerine başka oyunlarda oynuyorsan onlarda gideceği için bunu tamamen yasakladılar. DEVİR İŞLEMİ YASAK artık

• adam hesap devrinden süresiz banlanıyor banını açıyorlar hesap devri yasaktır yazıyorlar eeee banla o zaman ne bekliyorsun her iki hesabınıda banla kural neyi gerektiriyorsa yerine getir senin işin kuralları uygulamak değil mi ?

• Gördüğüm kadarıyla son zamanlarda herkes yönetici olmuş.

Arka planında ne olduğunu bilmediğiniz şeyler hakkında çok fazla yorum yapıyorsunuz.

Sadece sürekli forumda mevzusu döndüğü için yazıyorum.

Matt neden banlanmadiysa Gazapizm de o yüzden aktif hale geldi.

İhlal ve itirazlar dönemin kural ve işleyişine göre uygulanır.

Bilmem kaç ay önce devir olmuş hesapla bilmem kaç sene önce devir olmuş hesap arasında haklılık karşı tarafın baskinligina göre belirlenen bir durum değil.

Oyuncuların arasındaki düşman/kardeş ilişkisi ve tavırları bizi etkilemiyor.

Beni ve bizatihi sizi ilgilendiren bu dönemin kural ve işleyişidir.

Son zamanlarda forumda koşturduğunuz atların sebebi ifade özgürlüğüne olan saygımdır. Aynı hassasiyeti sizden bekler ve atınızı dizginlemenizi rica ederim.

9YBb7k.jpg

Ticket Sistemi | Oyun Kuralları |Bana Ulaşın

Yüksek bir mevkiye yerleşen alçak bir kişiden daha kötü bir şey olamaz. / Claudius Claudianus

try { legalGame(); } catch (Exception banned) { MessageBox.Show(banned.Message); }

• Şimdi Hesap devri süresiz ban sebebi değil mi evet süresiz ban sebebi. Oyunda iki hesap var bu şahıslar farklı kişiler ama bir hesap devri dönüyor aralarında sonra hesabı devir alan kişi eski hesabını ve devir aldığı hesabı multi kullanıcı olarak ayarlıyor.

• Sunulan delil niteliğinde ki belgeleri kabul etmiş olabilirsiniz buraya kadar sıkıntı yok saygı duyuyorum. Banlanmama sebebimi de söz konusu olayın 1 yılı geçen bir zamanaşımı olduğunu belirtmişsiniz beni sizlere ihbar eden kişilere buraya kadar yanlış gitmedim sanırım.

Pekala şimdi de demişsiniz ki ben neden ceza almadıysam bu şahıs da o yüzden ceza almadı demişsiniz.

Benim ceza almama sebebim 1 yılı aşmış olması değil mi?

Sizlere ikinci kez bildirmediğim halde, bu arkadaşın almadığı cezayı. Benim ceza almamama nasıl bağladınız bunu anlayamadım?

Bu arkadaşın bu hesabı devir aldığı tarihte devir işlemi yasaktı. Fakat benim aldığım (sunulan delillerde sizler kabul etmişsiniz ki ben kesinlikle etmedim/etmiyorum) devir aldığım tarihte ise devir işlemleri yasak değildi.

şimdi soruyorum müsadeniz ile;

Ban cezası kalkan bu arkadaş ile benim olayı mı nasıl bir tutuyorsunuz? Kabul ettiğiniz delillere göre ben bu hesabı para karşılığı almışım, 1 yılı geçtiği için de zamanaşımına uğramışım. :)

bu arkadaş bu hesabı ne zaman almış? Bakın ticket dahi açmadım sadece ismim geçtiği için sormak istedim.

Son olarak da yani nezaket ve saygı kuralları aşılmıyorsa kimse kimseye özgürlük sunmak gibi cümleler kurmamalı. Sonuçta emek verilen bir platform yakutta çekiyor bu insanlar. Hadlerini bilerek yorum yapmaları soru sormaları nezaket kuralları dahilinde eleştirmesi de bence gayet normal. (At koşturmak cümlenize ithafen yazdım) bunu da saygılar.

• BABAYARO surekli forumda aynı mevzunlar döndüğü için değindim. Senlik bir durum yok şuan için kaldı ki forumda yazılıp çizilen seyler dışında iki hesap içinde ek bir bilgi yada açıklama yapmadım.

DawooD forumda yada oyunda şunu yaparsan cezası bu kadardır diye bir açıklama var mı? Hesap deviri bugün yasak, yakalanması durumunda ne yapılacağı topluluk yöneticilerinin kararına bağlıdır.

Bunu söylediğim zaman hemen zihinlerinizde kıvılcımlar çakacaktır kural keyfe keder diye fakat öyle değil. Her senaryonun alt metni aynı olmuyor, hak ve denklik birbirinden çok farklı unsurlar.

9YBb7k.jpg

Ticket Sistemi | Oyun Kuralları |Bana Ulaşın

Yüksek bir mevkiye yerleşen alçak bir kişiden daha kötü bir şey olamaz. / Claudius Claudianus

try { legalGame(); } catch (Exception banned) { MessageBox.Show(banned.Message); }

• Konuyu daha fazla uzatmak değil amacım böyle algılansın istemiyorum kesinlikle, Saygısızlık da yapmak istemiyorum fakat daha bugün bile mesajlar aldım, Çocuğun hesabını banlattın çocuk güç bela zar zor hesabını açtırdı artık uğraşma vb. gibisinden. Bunun dışında da o hesabın henüz 2-3 ay önce ittifak mesaj gruplarında şu satılır bu satılır vb bir çok mesajları mevcut. Fakat delil kabul edilmeyeceği için atmadım. Zaten bunu yaparsam bunun adı AĞLAMAYA çıkacak. Ben öyle çocuk gibi dakika başı aklınca gerçek kabul ettiği belgeleri zırt pırt buraya atmam, Atarak kendimi de küçük düşürmem. ve asla Atmam da bu arkadaşın cezasını da uygun görmüş açmışsınız ne size ne de takım üyelerine tek bir serzenişte bulunmadım. Muhtemelen bu yazıları okuyordur bu arkadaş sessiz bir şekilde; Arkadaşım, hesabı almışsın neyin ne olduğunu ben iyi biliyorum. Fakat hesabının cezası kalktıktan sonra ne Claudius'a nede ilgili diğer takım üyelerine tek bir ticket dahi açmadım.. Bunu da lütfen böyle bil, ve bana hesabı satın aldığın kişilerden mesajlar göndertme. Senden rica ediyorum. İstediğin gibi de oyna benim için oyun zaten yaklaşık 5 ay kadar önce bitti. Maksat zaman geçsin..

BABAYARO surekli forumda aynı mevzunlar döndüğü için değindim. Senlik bir durum yok şuan için kaldı ki forumda yazılıp çizilen seyler dışında iki hesap içinde ek bir bilgi yada açıklama yapmadım.

DawooD forumda yada oyunda şunu yaparsan cezası bu kadardır diye bir açıklama var mı? Hesap deviri bugün yasak, yakalanması durumunda ne yapılacağı topluluk yöneticilerinin kararına bağlıdır.

Bunu söylediğim zaman hemen zihinlerinizde kıvılcımlar çakacaktır kural keyfe keder diye fakat öyle değil. Her senaryonun alt metni aynı olmuyor, hak ve denklik birbirinden çok farklı unsurlar.

• Olaylar olaylar. Eller yine alev alev bakiyorumda claudius adminimiz yöneticilik show yapiyor yine :whistling:

Aga senin çar boş duruyor açsana programı durmasın boşuna öyle az item kas öyle full seviye kasmak ile olmuyor bu oyun yoksa item basmayı mı bilmiyorsun

• aga beee daha yeni 90 günlük Bot kullanımından banı açılan şahsın dediği laflara bak sorsan Masumum der :D 90 gün yetmemiş belliki

• ahey ahey ahey tey tey tey bunudami görücektik brütüs ?(pardon ya kanallar karisti 8o

Sahi senin bileme ne oldu yaa silindi mi yoksa o hani almak için banlandığın bileme varya :D ama bir yağma atmışım varya hergün temiz 1m altın tek hesaptan :D