Poboljsavanje igre

  • A da li znaš kakvo će spajanje biti? U smislu, hoće li server 15 tj x5 brzina dobiti još koju probinciju, ili će se spajati one spore u sporu, i onih par u x2 brzinu? I to je po meni glupost, sjedini pola u x2, pola u x5 i eto ga...I na to treba sugerisati.

  • to cemo svakako preporuciti jer ce nas pitati za savjet kako ali svakako cemo i to na forumu objaviti ali u svakom slucaju sve cete na vrijeme znati jer jos uvijek nemamo nikakve konkretne informacije

    *In principio erat verbu,

    et verbum erat apud deum,

    et deus erat verbum.



    *Mozda imam lose karte, ali dovoljan je stih ;))


    *Nicija nije do zore sjala pa ni vasa gospodo draga :))


    ***KRAJ PRICE, SVAKO SLEDI SVOJU SMERNICU ! ! !

  • Hvala na odgovoru. Mada ja nisam tako optimistićna kao ti :P:P:P

    Quote

    Drink Coffee. Do stupid things even faster with more energy !

  • Jedan bizaran prijedlog,,


    a to je da GO operateri ne koriste skriptu!


    :D

    to samo sgo smije

    *In principio erat verbu,

    et verbum erat apud deum,

    et deus erat verbum.



    *Mozda imam lose karte, ali dovoljan je stih ;))


    *Nicija nije do zore sjala pa ni vasa gospodo draga :))


    ***KRAJ PRICE, SVAKO SLEDI SVOJU SMERNICU ! ! !

  • pozdrav :)


    Igrica je totalno propala :) balkan je "dao" svoje accove i ostavio se igranja ovoga ako se moze nazvati igrom XD ... sve u svemu amjesno je jer igraci koje znam da nemaju veze s igrom ... u igrama kojima se moze primjetit razlika bi bili botovi ovako su jedni od jacih ... jer pay for win i ostalo no nebitno ... igra je apsolutno dosadna i kad napucate na lvl 150 smorit ce vas obecajem ;) prestanite i ne trosite vrijeme na gluposti jer oni NECE nista promjenit i kad igra postane po njih neprofitabilna ugasit ce je ;)



    Sve u svemu svima puno srece i da dodju novi svici za pol godine ce ih opet imat svi zbog ovih mutavih evenata koji i jesu unistili igru alati svici rubini eventi :)



    Balti vidi skripte i programe mogu admini vidjrt ko koristi ;) ali extenziju ne mogu jer ju dodas u svoje alate i ne trebas ni login ni nista na nju a dobra je i za prodavanje itama ubrza prodaju bar 80% ... no ako nije X5 domena kao sto nor nas SGO igra normalan server ne moze tu skripta nista pomoci XD


    Pozdrav

  • Tako je, ovo treba prekinuti, nervira me što sam uložio svoje vreme u ovo. To treba dati ozbiljnijim ljudima da vode, kako bi se sve promjenilo, ovako...pucanje u prazno.

  • lvl 199 i lvl 153 otisli danas :) 10 godina ... ne smatram da sam gubio vrijeme ali da nastavim s obom smijurijom bilo bi ... eventi ovi sa alatima svicima rubinima unistili draz igre ... svi sve full svi sve red ... smjesno

  • hahaha,, ma normalno da sve vide i znaju kad ju svi od njih koriste, ali nas obične ganjaju zbog nje :D

    ne mozete vi dizati pare na sezoni i vamo sa skriptom :P

    ti mi auslenderi mozemo HAHAH

    *In principio erat verbu,

    et verbum erat apud deum,

    et deus erat verbum.



    *Mozda imam lose karte, ali dovoljan je stih ;))


    *Nicija nije do zore sjala pa ni vasa gospodo draga :))


    ***KRAJ PRICE, SVAKO SLEDI SVOJU SMERNICU ! ! !

  • Ja imam prijedlog da se smanji vrijeme hladenja u podzemlju na 5 min, ovako cijeli dan izgubim igrajuci ga

    ovo je zanimljivo :) i da se malo ubrza ulazak u podzemlje da koliko toliko normalni unij moze pratiti *5

    *In principio erat verbu,

    et verbum erat apud deum,

    et deus erat verbum.



    *Mozda imam lose karte, ali dovoljan je stih ;))


    *Nicija nije do zore sjala pa ni vasa gospodo draga :))


    ***KRAJ PRICE, SVAKO SLEDI SVOJU SMERNICU ! ! !

  • poslati cemo prijedlog :) na gfu je da odobri ili ne

    *In principio erat verbu,

    et verbum erat apud deum,

    et deus erat verbum.



    *Mozda imam lose karte, ali dovoljan je stih ;))


    *Nicija nije do zore sjala pa ni vasa gospodo draga :))


    ***KRAJ PRICE, SVAKO SLEDI SVOJU SMERNICU ! ! !

  • Ja imam prijedlog da se smanji vrijeme hladenja u podzemlju na 5 min, ovako cijeli dan izgubim igrajuci ga

    ovo je zanimljivo :) i da se malo ubrza ulazak u podzemlje da koliko toliko normalni unij moze pratiti *5

    Vidiš, baš je zanimljivo :) Htjeli bi češće u podzemlje, ali ne bi igrali server x5. Znači prednosti s x5 bi htjeli, ali mane ne bi :D

  • vidi koja je mana *5 sve isto samo sto je brze :) ne vidim ja neke mane ali ako ide ubrzavanje na normani unij onda ide i na *5 tako da preuzimamo onda sve ali jos vise pomaze na *5 jer na *5 ce ici jos brze i jos vece bjezanje sa levelima i resursima

    *In principio erat verbu,

    et verbum erat apud deum,

    et deus erat verbum.



    *Mozda imam lose karte, ali dovoljan je stih ;))


    *Nicija nije do zore sjala pa ni vasa gospodo draga :))


    ***KRAJ PRICE, SVAKO SLEDI SVOJU SMERNICU ! ! !