Posts by Zek

Herny tim ohlasuje a ohlasuje a GF nas ignoruje a ignoruje. Co myslite ze sa da robit v takej situacii. Ako bolo napisane dobre vedia aka je situacia a spajania sa dockame ak sa im to bude hodit.

Vytahovat tu prvoaprilovy vtip je trapne a detinske. Ten ban ma ale zaujal viac. Az som si to pozrel ale na tvojom ucte s18 lvl 100 nevidim ani jeden ban. Mas tam len 2 upozornenia odomna za urazky a vulgarizmy...

16 * 1,25 = 20

dovod je jednoduchy, je na to mala uroven.

A este raz na fore vytvoris dva krat temu s tym istym obsahom a mas ban.

Apriiil :)

samozrejme ze sa jedna o prvoaprilovy vtip. Dufam ze som nesekol velmi do ziveho :) berte to sportovo. Pochybujem ze si budete pamatat ale nieco podobne spravil jeden admin na fore na prvy april asi 8-9 rokov dozadu a ja som si na to spomenul.

Raz to spojenie pride, len nikto nevie kedy.

Dámy a páni, Vážení hráči

je to tu. Konecne sme sa dockali. Prave som cital oficialnu informaciu ze spajanie serverov je uz pripravene.

Dolezite informacie strucne:

Prebehne to 10.4.2019 o 10:00

Servery sa budu spájat podla rychlosti. Nase servery sa spoja takto-

servery 4,9,11,12,13,15 - server bude mat cislo 15

servery 14,16,18 - server bude mat cislo 18

servery 17,19,20,21,22 - server bude mat cislo 22

Pocas spajania serverov pochopitelne bude hra nedostupna, odhadovany cas je cca 3-4 hodiny. GF za tuto neprijemnost spojenu zo spajanim serverov bude hracov kompenzovat. Kazdy herny ucet k dnu 10.4. starsi ako 30 dni a s poslednym prihlasenim nie viac ako 7 dni dostane 20 rubinov a 11.4. bude cely kalendarny den prebiehat specialny event- ziadne opotrebovanie, cas tavenia a kovania skrateny o 60%, sanca najst zvitky zvysena, sanca najst rubiny zvysena, sanca ukovat predmet zvysena,.......

Emilio to tu urcite prelozi a da do noviniek, ale pocitam ze ma skolu tak az niekedy vecer. A v oznamenych novinkach sa neda diskutovat tak som rychlopreklad vytvoril este ja pred pracou.

Len opravim cislo 6 a 7. To pravidlo o pät utokoch uz davno neplati. Co sa tyka poctu utokov za kalendarny den niesu uz nijako obmedzovane, kazdy suboj ktory ti system dovoli je v sulade s pravidlami.

Kazdopadne, boli by sme radi keby ste to brali s mierou, ani vam by sa nepacilo ak by na vas za den utocil jeden hrac 30-40 krat. Netreba kazit hru vyrazne slabsim hracom.

Este by som asi mal spomenut ze obranca po piatom utoku utocnika v kalendarnom dni uz nestraca ziadne zlato, zivot ani nemina opotrebenie svojich veci. Uz to len kazi statistiky.

ajeto, si si mohol vsimnut ze 2 prispevky nad tym tvojim je to napisane. Cryobunny oficialny zamestnanec GF v Nemecku, otvor jeho profil a najdi moznost poslat email.

Vsetko bolo na starom fore. Bolo to povedane niekolko krat ze kazdym prejdenim podsvetia sa trocha stazi a tak sa vyvija a je pre hracov stale vyzva. Ved to je aj jednym z cielov aby hraci na vysokych urovniach vzdy mali co hrat. Skus trocha hradat na inych forach a isto to najdes.

Necudujem sa tomu. Podsvetie je interaktivne, vzdy ked ho prejdes tak nabuduce bude o trochu tazsie.

On napisal ze by sam robil tu sutaz vo svojom profile. Takze kludne sa mozes realizovat, nieje na tom nic co by porusovalo nejake pravidla.

Po zodpovedani otazky vlakno nezatvarame, ostava otvorene do buducna a hraci vytvaraju nove prispevky s novymi otazkami. Keby kazdy dakoval a nasledne fraze typu pohode alebo neni zac tvorilo by to polovicu vlakna. Potom by ste sa zase stazovali na neprehladnost a ze si nerobime svoju pracu. Nikdy sa neda vyhoviet vsetkym.

Pamatam si ze to tak fungovalo aj na starom fore cca pred 8 rokmi, takze nic nove sa nevymyslelo. Vtedy sa casto opakovalo ze dakovacie prispevky patria do sprav.

Iniciativa je velmi vitana. Kludne vytvorte par vlakien s tematikou a postupne tam moze kazdy pridat svoje poznatky. Napr spominane bosovia v zalaroch a ako ich najlepsie porazit a podobne.

Odhliadnuc od toho ze dost zachadzame do banu ktory si dostal, predsa len diskutujme.

Mozme zacat tym ze si polozil otazku velmi ucelovo zle. Pytas sa na prelievanie zlata medzi dvoma uctami. Je to pravda je to dovolene pokial tie ucty nemaju rovnaku IP.

Otazka ktoru by si mal ty z vlastneho previnenia polozit znie je dovolene presuvat predmety a zlato zo svojich 10 multiuctov na jeden jediny? Odpoved necham na usudok kazdeho.

Ubezpecujem ta, ze hraci dobre vedia co povolene je a co povolene nieje, co odvodzujem od minimalneho mnozstva priestupkov. V hre je tolko povolenych veci, ze je uplne smiesne porusovat tych par co ostalo zakazanych.

Taktiez ta vopred upozornujem ze riesenie vlastnych banov na fore je zakazane. Ak sa to tu zvrtne z polozenej otazky na riesenie tvojho banu tak temu hned zmazem a dostanes warn na fore.

ajeto : tvoj ucet na s18 nema ban ani nemal. Takze chyba bude na tvojej strane.

Pri registracii uctu musis potvrdit VOP v ktorych sa pise ze nemas ziadny narok na odskodne/kompenzaciu.

V emaily si najdes odpoved na tiket, komunikuj tam. Sem uz nedavaj ziadny prispevok o rozpravke ze mas ban.

stale sa budes drzat svojich bludov a pisal odveci... Naplnou prace timu je dohlad nad dodrziavanim pravidiel a s tym spojene potrestanie porusenie pravidiel a pomahanie a vysvetlovanie hracom. NIE robenie veci za nich. Tak isto ako nehram herny ucet za hracov pretoze su zakaznici, tak isto ani nenapisem za teba co by si chcel aby si precital coma. Ak uz toto nepochopis tak uz neviem, napisal som to tak jasne ako sa len da.

ajeto : Co sa tyka ostatnych hracov tak ano, pred par dnami sme pisali coma ze hraci sa pytaju na spojenie serverov ci nevie aspon priblizne kedy to bude. Co sa tyka teba tak nie netlmocil, neposlal si mi text ktory mu mam preposlat, nikto to za teba nespravi. A nie, rozhodne toto nieje mojou naplnou prace. Mozem pomoct, ale nie robit vsetko za teba.

ajeto : Nech sa paci, napis sem anglicky text ktory chces poslat coma a posleme mu ho. Ak chces napis mu sam. To su moznosti. Ved predsa najlepsie je robit nic a pri tom inym vraviet ze robia este menej ako ty :)

Herny tim je zlozeny z dobrovolnikov a nemame z toho ziaden financny zisk. Ako fakt pises nezmysly.

Ineed$ : Herny tim nezodpoveda za Coma, ten je na rozdiel od nas priamy zamestnanec gameforge.