Posts by MFB

2018-08-20 14:12 Tarihinde ve saatinde onaylandı. Lakin onaylanan her öneri için Ürün Müdürü direkt uygulansın diye bir talimat vermez, sadece planları arasına alır ve takvime / güncelleme programlarına / + ve - lere baktıktan sonra bunu ileri bir tarihte uygun görürse güncellemelere sıkıştırılması için geliştirici ekibe aktarır. Geliştirici ekibin elinde hangi güncelleme listesi varsa ona göre güncelleme yapılır.

Ve emin olun bu güncelleme henüz gelmediyse siz oyuncuların bildiği gibi şirketinde bildiği şeyler vardır. Güncellemeler gelmeden önce toplantılar yapıldığını daha önce söylemiştim. Toplantıdan çıkan kararlarda çok önemlidir. Her bir güncellemenin oyun için + ve - kısmı düşünülür, oyuna entegresinin kolay olup olmadığı düşünülür, ekstra bir bug / hata çıkarabilme ihtimali düşünülür. Oyuna entegre edilirse sorunsuz çalışıp çalışmayacağı, oyunun başka işlevini bozup bozmayacağı düşünülür, tartışılır. Bu saydıklarımın daha fazlası elbette vardır, ben sadece bunları dile getiriyorum.

Nerdeyse 1 yıla yaklaşacak onaylanalı, bu 1 yıllık sürede daha kayda değer bir güncelleme de göremedik yazık ki. ( Güncellemelerde sıra var demiştiniz. )

3 günde 40 sayfa sandık birikti ve mobilden oynuyorum sorarım size bu 40 sayfayı 3 saatte boşaltıyım mı yoksa oyun mu oynayım ? Snape

Su an en gerekli meselelerden biri bu sandik mevzusu

Oyunun herşeyden önce en büyük eksikliği bu zaten, herkes pc basında değil telefondan oynayan tonla kişi var acilen bi çözüm gelmesi lazım..

Her sandığın altına bir sat butonu gelmesi gerekmiyor mu artık, şirketin gündemine gelmedi mi daha Snape

Her sandığın altına bir sat butonu gelmesi gerekmiyor mu artık, şirketin gündemine gelmedi mi daha Snape

Snape cevap vermediniz ?

Şirket düşünüyo mu bu sat butonu mevzusunu ?

Snape birleşim sadece x1 leri mi kapsayacak yoksa x5lerde kendi arasında birleşecek mi ?

2. Bir sorum da illerin hızını belirleyen benim demişsiniz, birleşimden sonra 1 il haline gelecek x1ler, o 1 ili x5 e getirmek de sizin elinizde o halde. Haksız mıyım ?

Snape geçenlerde sormuştum lakin bir cevap gelmedi, birleşimden sonra x1lere yönelik extr bir çalışma var mı ? Hız artırımı vs.

Şuanlık yok.

Anlaşılan oyuncular ne derse desin ne isterse istesin, ne yaparsa yapsın kimsenin umrunda değil, ben açtığım yeni ile bakarım diyor şirket. Artık işin şirkette bittiğine inanmıyorum. Sizin gerekli baskıyı yapmadığınızı düşünüyorum. Snape

Çünkü başka bir açıklaması olamaz. 10 11 yıllık oyuncu gelip ricada bulundu. Daha ne diyelim sözün bittiği yerdeyiz...

Modum, birleşim gibi çok güzel bir haber aldık lakin x1lere bir çare lütfen hız konusunda Nemesis  :(