Oyundaki Eksiklikler & Öneriler

• Doğrudur.

EDzjpB.png

Fahri CoMa

Emekli T.Mod-Mod-S.Mod-Admin-Takım Lideri Eğitmeni

2 çocuk bir ejderha babası

• hesap tatile alındığında tatil süresi bittiğinde yada tatil iptal edildiğinde 35 gün bekleme süresi olması anlamsız. (hadi tatil erken iptal edildiğinde ceza olarak diyelim 35 gün bekleme süresi veriliyor,ama tatil bittiğinde de 35 gün süre bekleniyor,kişi tatile aldıysa tatil ya kendi çıkartana kadar bitmesin,yada bittikten sonra 35 gün gibi anlamsız bir bekleme süresi olmasın)

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• örneğin : Provinciarum arena ve sirkinde ;

rakibim 126 seviye ben 120 seviye her 10 karşılaşmada 1 yenebiliyorum o da şansa.

126 seviye luci yalnızlık, anton dünya, luci karanlıkları takarken ben seviyeden dolayı takamıyorum ve haliyle 126 seviye rakibimle rekabet falan yapma gibi bir durum olmuyor.

Aynı seviyelerin gelmesi daha makul olur provinciarumda. Zaten x1-x1 kapışmıyor.

Kendi ilimizde olsa dert değil 126 seviye ile kapışmak ,sonuçta o da ham arıyor boş ilde bende ama x5 te satan bulurken boş ilde bulamamak gibi dertte var açıkça.

1 yıl geçti oyunu oynamıyordum halen aynı bir gelişme olmamış bu konuda ama gerçekten çok soğutuyor rakibin sırf seviyeden dolayı bastığı + itemleri varken nasıl kazanabiliriz ?

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• Buna %100 katılıyorum,buna benzer birsey yazmayı düsnüyordum zaten,oyunu iyi oynadıgımız icin icin egitimler seviyemiz göre iyi oldugu icin oyun bizi cezalandırıyor adeta,95 lwl hesabımda province gelen rakibin en düsügü 103 lwl böyle bir sacmalık olabilir mi,oyunda en önce düzeltilmesi gereken en önemli madde bence bu.

• Benim Ricam Sandıktaki item satmak Kolaylaştırma Kolay kostumu giyince okadar çok doluyorki sandık dün 4,5 saat eşya satmayla uğraştım Şuan keşif ve zindan bile yapmak istemiyorum eşya gelecek diye :)Zaten Bize ayrılan sandık sayısıda az Çok can sıkıcı bir olay bu :(

• Benim Ricam Sandıktaki item satmak Kolaylaştırma Kolay kostumu giyince okadar çok doluyorki sandık dün 4,5 saat eşya satmayla uğraştım Şuan keşif ve zindan bile yapmak istemiyorum eşya gelecek diye :)Zaten Bize ayrılan sandık sayısıda az Çok can sıkıcı bir olay bu :(

Acilen sandıktaki sayfalara sat butonu gelmesi lazım bu kadar zor olmamalı bir eklenti getirmek..

Acilen sandıktaki sayfalara sat butonu gelmesi lazım bu kadar zor olmamalı bir eklenti getirmek..

kısa bir süre önce bunun yapılacağı söylendi (demirhanede tüm slotların kullanıma açılmasından sonra sırada bekleyen güncelleştirmelerin olduğuda söylendi) umarım yakın zamanda gelir bu sandık boşaltma olayı,saatlerce çantaya çekip satmakla uğraşmak browser oyunu için çok sıkıcı.

kısa bir süre önce bunun yapılacağı söylendi (demirhanede tüm slotların kullanıma açılmasından sonra sırada bekleyen güncelleştirmelerin olduğuda söylendi) umarım yakın zamanda gelir bu sandık boşaltma olayı,saatlerce çantaya çekip satmakla uğraşmak browser oyunu için çok sıkıcı.

Ben x1 server oyuncusu olarak bundan şikayetçiysem, x5 oyuncularını düşünemiyorum, çok fazla uğraştırıyor sandıkları boşaltmak gerçekten.

Sonraki güncellemenin bu olduğunu bir yerde görmemiştim, umarım dediğiniz gibi derhal bir adım atılır..

• @MFB sırada bekleyen güncelleştimelerin olduğu yazıldı (bunların içerisinde sandık var mı bilmiyorum tabi) söylenen şey sandık sat olayının geleceğiydi.sıradaki güncellemenin içerisinde buda vardır ve hemen gelir umarım.

• hesap tatile alındığında tatil süresi bittiğinde yada tatil iptal edildiğinde 35 gün bekleme süresi olması anlamsız. (hadi tatil erken iptal edildiğinde ceza olarak diyelim 35 gün bekleme süresi veriliyor,ama tatil bittiğinde de 35 gün süre bekleniyor,kişi tatile aldıysa tatil ya kendi çıkartana kadar bitmesin,yada bittikten sonra 35 gün gibi anlamsız bir bekleme süresi olmasın)

Eski forumda önermiştim rahat 1.5-2 yıl olmuştur, tık yok daha ...

Sunucu birleştirme de gelmeyince, 3.5 aydır karakteri zamanı gelince tatil moduna alıp duruyorum, böyle basit ve anlamsız bir eksikliği görmekten bıktım.

Varsa Glasiatus oyun geliştiricilerin elleri armut toplamaya devam etsin ...

• Her gün etkinlik gelsin ve 1 gün bile etkinlik olmadan geçmesin. X/

+ Yeni 4 tane yaratık geliyor ve yumurta falan veriyordu. O tür etkinliğin sürekli gelmesi oyunu daha canlı tutar.

Benim önerim budur.:whistling:

• Kusura bakmayın ama artık oyunu canlı tutacak hiçbir şey kalmadı..

Yıllarca oyundaki eksikliklere çözüm bekledik, il birleşimi bekledik ancak hep geçiştirildi, olmadı, yapılmadı.. Yüzlerce, binlerce kişi oyunu bıraktı.

Bu saatten sonra yeni il açıp 200-300 kişinin başlayıp 3-5 kişinin devam ettiği bir oyun olmaktan öteye geçemez maalesef..

ampiyonGalatasaray

1922870237

🏆⭐⭐⭐⭐🏆

a034.gif

• Kusura bakmayın ama artık oyunu canlı tutacak hiçbir şey kalmadı..

Yıllarca oyundaki eksikliklere çözüm bekledik, il birleşimi bekledik ancak hep geçiştirildi, olmadı, yapılmadı.. Yüzlerce, binlerce kişi oyunu bıraktı.

Bu saatten sonra yeni il açıp 200-300 kişinin başlayıp 3-5 kişinin devam ettiği bir oyun olmaktan öteye geçemez maalesef..

ağzına sağlık.bırak yeni il açılışında 200 kişi olmasını,tüm illeri toplasan 150 kişi yoktur herhalde (hesaptan bahsetmiyorum oyunu aktif oynayan sayı) buna rağmen inatla her 4 ayda bir yeni il açmaya ve var olan oyuncuları 5-10ar şekilde illere dağıtmaya devam ediyorlar.Şirketin istikrarlı olduğu tek şeyde bu zaten,sektirmeden 4 ayda bir il açmak :) varsın eski illerdeki oyuncular bomboş illerde oynamaya devam etsin (il birleşimi olsa da sonuç çok değişmeyecek kısa sürede gene aynı,şartların herkes için eşit olduğu bir ortam sunmalı en başında...)

@SLauGHTeR alışsan iyi edersin.4 ayda bir yeni il geliyor.yıl sonuna doğru bir il daha gelecektir yani :)

Edited 2 times, last by Hyperion ().

• Yeni server açılması üzücü :|

İl 37 de oynadığım halde üzüldüm yani. Bizim serveri öldürmeye yönelik. Diğer serverlar zaten ölüX/

İl birleşimi mi yapmamalarının en büyük nedeni ne merak ettim?:cursing:

• Bırak yeni il açılışında 200 kişi olmasını,tüm illeri toplasan 150 kişi yoktur herhalde (hesaptan bahsetmiyorum oyunu aktif oynayan sayı)

Merak edip sadece İl 1'e baktım.

Aktif Oynayan Sayısı 203

Premium Hesap Sayısı : 158 :)