Posts by Levike2007

Középső DP ruhával mentem alvilágozni, már vagy 80 rubint elnyomtam hogy hátha most jön seba vagy tiberius tekercs, de nem...... semmit nem kapok csak szarokat. Annyi lehetett volna a GF-ben hogy legalább most beadja a jó tekiket.

Sziasztok, szerintem mi megkaptuk a speedesek eddigi piros cuccait :)

Szombat reggel fel vettem a DP ruhát és kaptam 4 piros kohózható cuccot, meg 1 piros lucius föld mellkasit. Pont ilyet akartam kovácsolni..... :)

Eddig kábé 40 alvilágot csináltam és eddig a legtöbb vesztes csata tükörkép ellen 7 vagy 8 volt, de jellemzően 1-3ból megvan. Csak van 1 titka ! :)

Hogy lehet az hogy 24 óra alatt 6szor támad az arénában Hollo a 26-os szerverről?????

Nem csak 5-ször lehet 1 nap alatt???

19:06:38 Hollo (26) [HON] 7.381 Részletek

18:48:29 Herry (15) [GALL] 622 Részletek

18:41:39 Csb149 [SICULUM] Részletek

18:36:26 SilverShark (5) [TRIAD] 897 Részletek

18:29:26 SAKK-MATT*lady* (15) 622 Részletek

18:03:48 Hollo (26) [HON] 7.381 Részletek

17:27:21 Kovi (26) [G.D] 7.230 Részletek

16:22:36 Hollo (26) [HON] 13.925 Részletek

15:40:15 Hollo (26) [HON] 14.262 Részletek

14:53:08 HH_Sphinx (23) [HH] Részletek

14:48:20 Hollo (26) [HON] 14.049 Részletek

14:05:33 Hollo (26) [HON]

Áthelyeztem
    Thalvith

Sziasztok! Ha az egyesületi épület fejlesztést úgy oldjuk meg hogy mindenki nekem átadja az aranyat az egyesületi piacon, nem pedig az egyesületi bankba adja be hanem én egyedül adom be a bankba az úgy szabályos? Nem von maga után tiltást?

Áthelyeztem.

Shaiyla

2018 10 17, történelmi nap a 2-es szerver életében!!!!

Volt 1 játékos, Levike2007, aki PIROS (P.I.R.O.S.) mellkasi páncélt kapott!!!!!!!

2009 óta játszik ez a játékos a gladiatussal napi szinten meglehetősen aktívan és meglett a jutalma!!!!

Ez az első piros cucc lassan 10 év alatt amit kapott, és nem valami szemét (kaja palack stb...)

Már a kohóban van, ott olvad!!!! -:)

Én is kaptam 1 piros talpraesettség italát most az előbb a sárkánytól!!!!!!

Most járok a 2. DP ruhás időszakom végén, eddig nem hogy pirosat de még narancs cuccot sem kaptam semmit!!!! Pedig rengeteget nyomom!!!!

S2

Mivel a játékos kérdez csapat válaszol fórumon nem kaptam rá választ ezért megkérdezném itt is :

A GO-k tudnak befolyással lenni arra hogy 1 játékos mennyi piros vagy narancs cuccot kapjon?

Figyelmeztetve.

Shaiyla

mod.megjegyzés:

A témában még feltett, a téma céljának megfelelő kérdések természetesen még megválaszolásra fognak kerülni.

Várj türelemmel kérlek.

Mi akik a "lassú" szervereken játszunk, úgy érezzük magunkat mikor a napi 3 kapott piros tárgyat látjuk, mintha másik játékban játszanánk!!!!! Nem is lenne szabad megengedni hogy a speed szerverekről tudjanak minket támadni!!!!

Ja, és hogy a témánál legyek: ma kaptam 1 piros méregmirigyet meg 1 ametisztet a kohóból!

Én az S2-őn még nem kaptam piros tárgyat egyetlenegyet sem. Nem értem hogy ez miért van így. Mi vagyunk a legrégebbi szerver és a heti vagy 2 heti 1 narancsnak is örülök..... Nem tudom hogy az a szó hogy igazságtalanság megállja e a helyét? -:)

Mod.megjegyzés: Kérlek a témát használd a rendeltetésének megfelelően! Ide az általatok talált piros holmikat várta a témanyitó, ezért ne vigyétek át kibeszélőbe.