Posts by Levike2007

Felvettem a dp3-at és csak a saját szerveren enged csatázni. Más szerverre nem enged csatázni senki ellen. Már próbáltam vagy 30-szor.

Újraindítottam meg mindent amit lehet.

Ezt írja :

Nem lehet harcolni. Próbáld meg később vagy válassz másik ellenfelet.

Légyszi oldjátok meg.

Felvettem a dp3-at és csak a saját szerveren enged csatázni. Más szerverre nem enged csatázni senki ellen. Már próbáltam vagy 30-szor.

Újraindítottam meg mindent amit lehet.

Ezt írja :

Nem lehet harcolni. Próbáld meg később vagy válassz másik ellenfelet.

Légyszi oldjátok meg.

Nándikám, szintet léptél!!!!!

Már fenyegeted is a játékostársaidat.... No ez nem szép dolog.

De már a 2-es szerón mindenki tudja hogy milyen alak vagy....

Nem véletlen hogy nem vagy egyesületben. :)

€dit by Shaiyla:
    Figyelmeztetve

Jó reggelt!

Valami nem jól működik a kovácsműhelyben!

31 db piros alapanyagot és 21 db kék alapanyagot tettem be.

Erre bead 73% kék esélyt és 27% piros esélyt.

Raktam bele üllőt ezüstöt.

Ezért így lett:

58% kék

15% lila

27% piros

Ez matematikailag nem jön ki!!!!

Vélemény?

Esküszöm nem értem miért kapok figyelmeztetést azért hogyha kérdezek valamit és nem kapok rá választ!!!!!!

Megkérdeztétek a főnökeiteket vagy nem ???

Erre vagy igennel vagy nemmel lehet válaszolni.

Többet nem lépek be a fórumra mert nincs értelme.

€dit by Shaiyla:
    Figyelmeztetve

Szia Potroha!

Megkérdeznéd a főnöködet arról hogy volt e valamilyen változtatás a kapható droppok tekintetében?

Köszönöm.

Következő kérdésem.Ilyen provokátorokat mint a DarthNandious miért nem tiltotok ki örökre a fórumról?

Nem dolgoztok?

Kedves Potroha,

nem tudod véletlenül hogy az elmúlt időszakban miért nem kapok piros cuccot a dp ruhás ciklusaim során???

Eddig mindig kaptam 2-3 db-ot.

Ma reggel véget ért 1 DP ruhás ciklusom, rengeteget játszottam, TOP 1 vagyok a heti listán és tippeljetek hány darab piros cuccot kaptam????? Igen.... 0-át!!!

Ismételten kérem hogy kérdezzétek már meg a főnökeiteket hogy miért változtattak a droppokon. Ha elfogadható választ kapok többet nem kérdezem meg.

Kedves Potroha,

nem tudod véletlenül hogy az elmúlt időszakban miért nem kapok piros cuccot a dp ruhás ciklusaim során???

Eddig mindig kaptam 2-3 db-ot.

Ma reggel véget ért 1 DP ruhás ciklusom, rengeteget játszottam, TOP 1 vagyok a heti listán és tippeljetek hány darab piros cuccot kaptam????? Igen.... 0-át!!!

Ismételten kérem hogy kérdezzétek már meg a főnökeiteket hogy miért változtattak a droppokon. Ha elfogadható választ kapok többet nem kérdezem meg.

Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy tudtok e arról valamit hogy miért csökkent nagyon durván a narancs és a piros droppok aránya?

Akkor most tudtok róla valamit vagy nem????

Miért nem válaszoltok????

Nem az a dolgotok????