Játékos kérdez, Csapat válaszol

  • Hetvegen rajtam volt a dp1 ruha es 3-4 narancs cuccot is dobott az expedicio,illetve megszamlalhatatlan lilat.Tobb mint 2x megtelt a koho,sot olyan targyat is kaptam ami hasznalhato is volt fo karakteremre.

    A kerdesem az lenne hogy jott valami frissites amitol jobb lett a dropp?


    piros targyat meg nem varok(mint masok 80-as szinten),hisz alig leptem at a 100-as szintet.

  • Hetvegen rajtam volt a dp1 ruha es 3-4 narancs cuccot is dobott az expedicio,illetve megszamlalhatatlan lilat.Tobb mint 2x megtelt a koho,sot olyan targyat is kaptam ami hasznalhato is volt fo karakteremre.

    A kerdesem az lenne hogy jott valami frissites amitol jobb lett a dropp?


    piros targyat meg nem varok(mint masok 80-as szinten),hisz alig leptem at a 100-as szintet.

    Vicces vagy! :D


    [mod='Shaiyla']Figylmeztetve[/mod]

  • Hetvegen rajtam volt a dp1 ruha es 3-4 narancs cuccot is dobott az expedicio,illetve megszamlalhatatlan lilat.Tobb mint 2x megtelt a koho,sot olyan targyat is kaptam ami hasznalhato is volt fo karakteremre.

    A kerdesem az lenne hogy jott valami frissites amitol jobb lett a dropp?


    piros targyat meg nem varok(mint masok 80-as szinten),hisz alig leptem at a 100-as szintet.

    Vicces vagy! :D

    Nekem csobogsz pici patak?


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • xdd 100-as szinten még így örülni a lilának.... adok én át neked ha kell...jön egy dp alatt 10 kohóra való :-D de ha akarod adok piros receptet is az is van bőven :D:D:D


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Szia Potroha!

    Megkérdeznéd a főnöködet arról hogy volt e valamilyen változtatás a kapható droppok tekintetében?

    Köszönöm.


    Következő kérdésem.Ilyen provokátorokat mint a DarthNandious miért nem tiltotok ki örökre a fórumról?

  • Szia Levike2007,


    több, mint 9 éve foglalkozom a Gameforgenál ügyfélszolgálattal, kérlek hidd el, hogy bizonytalanságom esetén megerősítést kérek a megfelelő személyektől, mielőtt felelősségteljes választ adok egy kérdésre. :)


    Köszönöm!

  • De akkor még ezt nem kérdezted meg??????

    Hát akkor épp itt az ideje, hiszen csak azt írtad hogy nincs róla tudomásod hogy lett volna változtatás. Ez pedig azt jelenti hogy nem vagy benne biztos.

  • Levike légyszíves ne tedd fel újra és újra ugyanazt a kérdést. Potroha elmondta már többször hogy amint lesz új információ azonnal megosztja veletek.

  • Nem tenném föl többet a kérdést...... De hát nem kapok választ !

    Miért nem kérdezitek meg az illetékeseket hogy volt e valami változtatás a droppok terén?


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Esküszöm nem értem miért kapok figyelmeztetést azért hogyha kérdezek valamit és nem kapok rá választ!!!!!!

    Megkérdeztétek a főnökeiteket vagy nem ???

    Erre vagy igennel vagy nemmel lehet válaszolni.


    Többet nem lépek be a fórumra mert nincs értelme.


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Kedves Levike2007!


    Egyáltalán nem értem a felháborodásodat, hiszen ugyan azt a kérdést feltetted nekünk legalább 4x. 2 alkalommal választ is kaptál rá, de neked ez nem volt elegendő. Sajnos, ha nem értelmezed a válaszainkat hiába írjuk le százszor akkor sem fogod befejezni a kérdés újra és újra feltételét.


    Sajnálom, de itt nincs szó anomáliáról vagy változtatásról. Sajnos akkor sem fogunk tudni más választ adni erre, ha ez a válasz nem elfogadható Számodra, és ismét megkérdezed ugyanezt.


    Szia Levike2007,


    több, mint 9 éve foglalkozom a Gameforgenál ügyfélszolgálattal, kérlek hidd el, hogy bizonytalanságom esetén megerősítést kérek a megfelelő személyektől, mielőtt felelősségteljes választ adok egy kérdésre. :)


    Köszönöm!

    Potroha ezeket a válaszokat írta meg neked a kérdésedre. Ebből világosan kiderül az, hogy tényszerű választ kaptál, tehát kérdezhetünk mi akárkit a Gameforge-nál ugyan ezt az információt tudnánk csak továbbítani a számodra.


    Sajnos ilyen esetben belekell törődnöd, hogy ez így működik, és hogy nem történt változtatás, talán csak a játékban való előrehaladás miatt változtak az elvárások a droppal kapcsolatosan.


    Levike légyszíves ne tedd fel újra és újra ugyanazt a kérdést. Potroha elmondta már többször hogy amint lesz új információ azonnal megosztja veletek.

    Itt pedig Shaiyla megkért rá, hogy ne tedd fel még többször ugyanazt a kérdést, ezt követően te mégis töretlenül így tettél, ezért kaptad a figyelmeztetéseket.


    Végezetül pedig egy írásodra reagálva még:

    Következő kérdésem.Ilyen provokátorokat mint a DarthNandious miért nem tiltotok ki örökre a fórumról?

    Jelenleg úgy látom, hogy itt a provokátor te vagy, azzal, hogy szándékosan nem veszed figyelembe a neked írt válaszokat és ugyan azt megkérdezve próbálod a szituációt úgy beállítani, mintha mi egyáltalán nem foglalkoztunk volna a kérdéseddel és így lázítani a többi fórumozót.


    Arra kérünk, ha kérdésed van azt csak egyszer tedd fel és várj türelmesen a válaszra. Néha előfordulhat, hogy ez több napot is igénybe vehet. Egyrészről mert mi is emberek vagyunk és nem vagyunk itt folyamatosan. Másrészről lehetnek olyan dolgok, ami után nekünk is utána kell járjunk és ez több idővel jár. Ha nem teljesen világos a válaszunk vagy úgy érzed ellett felejtve a kérdésed bátran megkereshetsz minket privát üzenetben is, hogy további információt szerezz, avagy emlékeztess minket hogy nem kaptál választ a kérdésedre. Hozzátenném, hogy mindenkinek igyekszünk válaszolni, amit csak tudunk.

  • Nem tudom hol jelezzem,igy itt kerdeznem/mondanam hogy forumra valo bejelentkezes nem mukodik rendesen.Bejelentkezem,majd ha rakattintok az ertesitesekre akkor kidob es ujra kell jelentkeznem.Ez 2 napja van.Masodik bejelentkezes utan mukodik rendesen.

    Masoknal is elofordulhat vagy csak nalam van hiba?

  • Szia DarthNandious!


    Megpróbáltam reprodukálni az általad leírt problémát, de nálam megfelelően működik a fórum már az első bejelentkezést követően is.


    Célszerűnek tartom egy gyorsítótár és cookie-k törlését, ez megoldhatja a problémádat.

    Amennyiben nem segítene úgy próbálj meg bejelentkezni egy másik böngészővel, hogy megtudjuk okozhatja-e a böngésző a hiba jelenséget.

  • Miért rejtitek el az írásomat?

    Lehet hogy nem a legjobb szavakat használtam de az igazság van leírva.


    Online
    grandpeti
    Student

    • Disabled

    Nah letelt a 7 napos tiltás! :D


    Levike feltesz normálisan 1 kérdést és ezért tiltjátok.......

    Hát nagyon élvezitek a tiltogatósdit!

    Élvezitek hogy van egy kis hatalom a kezetekbe.

    A válaszaitok mindig ugyan azok talán meg nincs róla info..stb..

    Jó hogy az ember újjra kérdez.

    Ezért van a fórum ha nem tudnátok,hogy kérdezzünk!

    A dropp az ****** ***** és egyre *****.

    Csata motor kész röhej nem tudom miért nem lehet valamit kezdeni vele!

    Kovácsolás,alvilág,stb....

    Nem írom le megint ezt a sok ****** amit mindig leírunk és semmi nem történik!

    Meg lehet nem is tudjátok miről beszélünk.

    Vagy igen?

    Ahogy már többször is bebizonyítottátok nem értetek a játékhoz!

    Írta valaki hogy 9 éve GF ügyintéző.

    Lehet az Ikariam nevű játéknál volt.

    Ha nem akkor javíts ki!

    S27-es hibára semmi válasz. :D

    A felettetek lévőket se nagyon érdekli hogy mi van a szervereken!

    Gondolom már unalmas nektek ez a sok levél!

    Hát nekünk is unalmas látni hogy milyen irányba halad a játék és hogy ez senkit se érdekel rajtunk kívül!

    Már én sem tartom értelmét hogy ide belépjek ugy hogy nyugodtan jöhet megint a tiltás! :D


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Sziasztok!


    Régebben minden karakternek (szervertől függetlenül) meg lehetett nézni a statisztikáját (aréna, CT), a Lobby bevezetésével ez a lehetőség teljesen megszűnt ?

    (csak a saját szervereimen látom)

  • Szia Poharus,


    a Lobbyba bejelentkezés után az ablak jobb oldalán megjelenik egy menü hivatkozásokkal, itt látszódik nálam egy olyan is, hogy "Toplisták". Erre kattintva elérem ugyanazt a felületet, mint amire én korábbról emlékszem a játék főoldaláról.


    Nem erre gondoltál?

  • Jó reggelt!



    Valami nem jól működik a kovácsműhelyben!

    31 db piros alapanyagot és 21 db kék alapanyagot tettem be.

    Erre bead 73% kék esélyt és 27% piros esélyt.

    Raktam bele üllőt ezüstöt.

    Ezért így lett:

    58% kék

    15% lila

    27% piros



    Ez matematikailag nem jön ki!!!!

    Vélemény?