Posts by Bogysko

Z dovodu mnozstva problemov s novym prihlasenim som si dovolil napisat kratku ziadost, ktoru mozu hraci neovladajuci anglictinu, resp. nemcinu vyuzit pri komunikacii s GF, pricom XY a ZZ su udaje, ktore je potrebne zmenit.
    Dole pod ciarou mate preklad.

Dear GF support

I have problem with new login sevices.

My character with nick XY lvl ... on server ZZ.sk is unavailable for me.

After login via email address system runs another character.

Please can you help me to login on my original character?

Kind Regards

XY

---------------------------------------------------------------------------------------------

Draha GF podpora

Mam problem s novy prihlasovacim servisom

Moja postava XY s levelom .... na serveri ZZ.sk je pre mna nedostupna.

Po nalogovani cez email system spusta inu postavu

Prosim mozte mi pomoct s prihlasenim na moju povodnu postavu?

S pozdravom

XY

akoze kolega zek ma vyssiu mieru trpezlivosti ako ja, tak ti to napisem rovno - moj svet nestoji a nepada na tebe a niesi ani stred vesmiru, pokial nieco chces, tak slusne poziadaj, a nehodnot pracu, ktorej nerozumies a nemas o nej ani paru ako si sam priznal v predoslom prispevku.

v skratke ti to vysvetlim:

kotrolujem a spolupodielam sa na dodrziavani pravidiel, komunikujem v ramci timu o internych veciach

riesim reporty od hracov a odpovedam im na ich poziadavky - nato aby som mal povinnost odpovedat musia byt vlozene spravnou cestou --tiket na support a zacne sa to riesit

GF informuje hracov o veciach, ktore povazuje za spravne prostrednictvom fora

-----------------------------------

to ze organizujeme nejake sutaze, ze sme ochotni sa o veciach bavit na fore, a ze sme dokonca ochotni prelozit poziadavky hracov do anglictiny je nasa dobra vola!!!, nie povinnost

toto co robis ty, je z mojho pohladu pokus o zviditelnenie sa, nakolko to riesis verejne a nepripustis iny nazor ako svoj

sorry ale pisem bez diakritiky

AJ - vyuzi korektnu cestu ak chces riesit problem - TIKET cez support a prosim nenavazaj sa do timu, konkretne do kolegu, MY totizto niesme povinny odpovedat na fore, takze tolko k tomu.

pravdepodobne ti usla sprava na fore zaciatkom roka, ze GF ma v plane spajanie serverov tohto roku , resp. bol to plan na tento rok, avsak nic kontretnejsie a blizsie zatial neviem, samozrejme ak budeme mat nejake aktualne info, tak to hned napiseme na forum.

no neviem, ci nemam , nemozem ti sem davat screeny, ale podstata , co som chcel povedat je ta, ze ked ma niekto seka, pride cas, kedy mu to vratim

osobne sa cudujem , ze nemas na fore ban, alebo aspon warn.

BANy sa na fore neriesia, ak mas problem s danym GO (osobne by som postupoval rovnako ako zek) tak mas pravo posunut tiket vyssie (na sk Emilio, boco) a v pripade nespokojnosti aj na CoMa (v anglickom jazyku)

ak mozem , tak jeden postreh, ak mas pozehnanie apolona, tak sa mi casto stava, ze ak seknem protivnika v podsveti, tak vdaka kostymu nepridem o bod, a uz sa mi stalo, ze som na konci pri luciferovi mal este 9 bodov , mozno Vam to pomoze

casper , pri zrychlenom serveri (17,19) vies byt v top 10 do polroka ked sa regnes aj teraz ,samozrejme pokial to vies hrat, pokial nie, tak nebudes v top 10 nikdy