Posts by Bogysko

akoze kolega zek ma vyssiu mieru trpezlivosti ako ja, tak ti to napisem rovno - moj svet nestoji a nepada na tebe a niesi ani stred vesmiru, pokial nieco chces, tak slusne poziadaj, a nehodnot pracu, ktorej nerozumies a nemas o nej ani paru ako si sam priznal v predoslom prispevku.

v skratke ti to vysvetlim:

kotrolujem a spolupodielam sa na dodrziavani pravidiel, komunikujem v ramci timu o internych veciach

riesim reporty od hracov a odpovedam im na ich poziadavky - nato aby som mal povinnost odpovedat musia byt vlozene spravnou cestou --tiket na support a zacne sa to riesit

GF informuje hracov o veciach, ktore povazuje za spravne prostrednictvom fora

-----------------------------------

to ze organizujeme nejake sutaze, ze sme ochotni sa o veciach bavit na fore, a ze sme dokonca ochotni prelozit poziadavky hracov do anglictiny je nasa dobra vola!!!, nie povinnost

toto co robis ty, je z mojho pohladu pokus o zviditelnenie sa, nakolko to riesis verejne a nepripustis iny nazor ako svoj

sorry ale pisem bez diakritiky

AJ - vyuzi korektnu cestu ak chces riesit problem - TIKET cez support a prosim nenavazaj sa do timu, konkretne do kolegu, MY totizto niesme povinny odpovedat na fore, takze tolko k tomu.

pravdepodobne ti usla sprava na fore zaciatkom roka, ze GF ma v plane spajanie serverov tohto roku , resp. bol to plan na tento rok, avsak nic kontretnejsie a blizsie zatial neviem, samozrejme ak budeme mat nejake aktualne info, tak to hned napiseme na forum.

no neviem, ci nemam , nemozem ti sem davat screeny, ale podstata , co som chcel povedat je ta, ze ked ma niekto seka, pride cas, kedy mu to vratim

osobne sa cudujem , ze nemas na fore ban, alebo aspon warn.

BANy sa na fore neriesia, ak mas problem s danym GO (osobne by som postupoval rovnako ako zek) tak mas pravo posunut tiket vyssie (na sk Emilio, boco) a v pripade nespokojnosti aj na CoMa (v anglickom jazyku)

ak mozem , tak jeden postreh, ak mas pozehnanie apolona, tak sa mi casto stava, ze ak seknem protivnika v podsveti, tak vdaka kostymu nepridem o bod, a uz sa mi stalo, ze som na konci pri luciferovi mal este 9 bodov , mozno Vam to pomoze

casper , pri zrychlenom serveri (17,19) vies byt v top 10 do polroka ked sa regnes aj teraz ,samozrejme pokial to vies hrat, pokial nie, tak nebudes v top 10 nikdy