server 12 je mrtvy

 • Zdravím,

  na s12 to už je dosť nudné.

  V top 50 hráčoch je level 124 a aj level 2...

  bolo by možné spojiť s12 s nejakým iným serverom?


  vďaka

  Banger

 • pravdepodobne ti usla sprava na fore zaciatkom roka, ze GF ma v plane spajanie serverov tohto roku , resp. bol to plan na tento rok, avsak nic kontretnejsie a blizsie zatial neviem, samozrejme ak budeme mat nejake aktualne info, tak to hned napiseme na forum.

 • Všechny servery jsou mrtvé =D Nejjednodušší je spojit všechny servery do jednoho. Nevidím důvod, proč by nováčky mělo odradit, že je server zaběhnutý. Vždyť jsou rozdělené arény, takže tohle nemůže hrozit. Na každém serveru se najde nejaký extrémně vyhnaný účet. Sám takový vlastním a nikdy jsem nijak neomezoval nováčky, ale naopak jim radil pokud se slušně zeptali =)

 • Neviem ako je to u vás, ale na sk sú mŕtve jedine tie 5x nepodarky, ktoré pokazili celú hru. Bohužiaľ ani tento fakt nebráni niektorým jednotlivcom aby kazili hru hráčom, ktorí hrajú normálny gladiatus.

 • Na mňa útočia zbabelo stále dookola traja hráči zo speed serverov. 3 nie je veľa, ale otravní sú ako včelí roj. Môže sa v ňom nachádzať aj niekoľko tisíc včiel, čo zodpovedá počtu útokov.


  To je klasika zbúchať výstroj z 2 prípon a potom útočiť na o 8 úrovní slabších hráčov. Také hranie nemá žiadny zmysel, mali by zrušiť účty.