Posts by scipio

    úlohy a výhry znevýhodnia tých čo hrajú pomalšie provincie a voči nám na speede naopak druhý variant ak si grafik tak sa možno zúčastníš len ty :D Pagi nemá zlý nápad aj inak tie úlohy čo boli naposledy boli fajn ale zas je pravda, že je to robota len pre teba naviac...popýtam sa aj ja a popremýšľame ešte

    """Ak hrac zo zrychleneho serveru da za den 100 expedicii a hrac z pomalsieho serveru da za den 20 expedicii,tak ktory ma vacsiu sancu na ziskanie oranzovych a cervenych veci ?"""



    jedno aky speed hráš na to aby si dosiahol napríklad úroveň 110 potrebuješ rovnako vela XP ako hráč na 5/10/100x speed servery, t.j. v momente kedy klikneš a dosiahneš úroveň napr. 110 máš absolvovaných rovnako veľa súbojov a výprav a žalárov s jediným rozdielom, že ti to trvalo dlhšie (takže tvoje tvrdenie je nesprávne obaja hráči 1x/10x speed majú štatisticky rovnakú šancu na získenie orange predmetu v pomere na počet výprav - )


    >>> máš rovnakú šancu na predmety, tréningy atď.. na rovnakej úrovni voči akémukoľvek hráčovi, ktorý hrá iný speed :) jediný rozdiel je čas


    akurát áno výhoda je ak je event na nástroje a za 1-2 dni urobíš viac výprav so šancou na nástroj

    Nemíňaj červené pokiaľ nemáš 100% šancu na červený item, červené si odlož na vyššie úrovne alebo predaj a trénuj...

    antonius navod má o 1 zranenie menej ale pri zbraniach má vyššie zranenie lebo zranenie ovplyvňuje aj úroveň zbrane samotnej


    ak kuješ na hlavnú postavu kľudne aj gaius a staty vyladíš Luciusmi s nejakou príponou