Súťaž - oznam

  • Ave gladiatori/gladiatorki,

    chcem vam oznamit, ze som sa rozhodol zorganizovat sutaz. GameForge poskytlo kupony ako odmenu, k tomu pridam nejake svoje takze by sa malo ujst viacerym. Sutaz bude trvat cely nasledujuci tyzden, od prveho do siedmeho oktobra. Pomaly dokoncujem otazky. Sutaz bude formou otazok o Rimskej republike/risi, kazdy den sa vas v jednej opytam na 2-3 veci. Kazda spravna odpoved bude ohodnotena bodom, kto na konci sutaze bude mat bodov najviac vyhrava.

    Jedinou podmienkou pre ucast v sutazi je mat ucet na fore. Otazky budem pisat v slovenskom jazyku, sutaze sa moze zucastnit kazdy kto tomu porozumie bez pouzitia slovniku ci prekladaca a taktiez aby vedel odpovedat aby som to ja pochopil bez prekladania.

    Vyhradzujem si pravo menit podmienky sutaze a pravo na diskvalifikaciu, ak by si to niekto zasluzil.

    Dufam ze sa zabavime.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Toto je celkove poradie kazdeho zucastneneho:


    1.miesto: Scipio, JaSom , Rami (21 bodov)

    2.miesto: tonik11 (20 bodov)

    3.miesto: XANAX (19 bodov)

    Obliteratecz, Varjag (17 bodov)

    Mano (13 bodov)

    Jakub (11 bodov)

    falko120 (8 bodov)

    LadislavLacio (6 bodov)

    NIMBUS-2000, Majuska ( 3 body)

    Yunior, Dur, Gross (2 body)

    Wustenfuchs (1 bod)


    Vlakno nechavam otvorene pre pripadnu diskusiu alebo ak by niekoho zaujimali spravne odpovede. Momentalne sa riesia kupony od GF. Ked pridu, tak na zaklade toho kolko ich pride budeme kontaktovat vyhercov.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Ave,

    nazbierali sa mi kupony, rad by som ich rozdal formou sutaze. Ale nenapada ma aku formu zvolit. Otazky uz boli a to som sa dost nadrel vymysliet ich :) a vymysiel novu temu na otazky tiez neviem. Napadlo ma sutazit v niecom priamo na hernych uctoch kedze uz ked som administrator viem vela veci pozriet. Ale tiez ma nenapada co konkretne.

    Preto sa obraciam na vas. Ma niekto akykolvek napad?

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Nie zly napad.

    Aby to bolo co najviac fer rozmyslal som napr. pocet uloh, kto ich za tyzden spravi najviac. Alebo zalare, kto ich spravi za tyzden najviac. Overit sa to da v statistikach...

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Je to dosť ťažké niečo vymyslieť. Najviac výhier, či splnených úloh, to sú všetko veci, ktoré zaberajú veľa času. A ak má nejaký 15 ročný chlapec stráviť celý týždeň za počítačom len aby vyhral kupóny...


    Nekritizujem to, aby sme sa chápali. U nás celkom dobre fungovala tipovačka keď boli majstrovstvá sveta v hokeji. Nezabralo to veľa času a hráčov to bavilo. Vždy pred zápasom hráči napísali kto vyhrá... a kto tipol správne dostal bod.

  • Súhlasím. Nie moc šťastné riešenie. Kedysi (ešte na starej verzií fóra), tu bola jedna súťaž. Po fóre boli v rôznych témach a postoch porozhadzované veľkonočné vajíčka a kto ich najrýchlejšie našiel, vyhral. Možno by sa dalo niečo také spraviť s tekvičkami (keďže sa blíži halloween). Jediným problémom je, že na novej verzií je postov celkom málo :P

  • úlohy a výhry znevýhodnia tých čo hrajú pomalšie provincie a voči nám na speede naopak druhý variant ak si grafik tak sa možno zúčastníš len ty :D Pagi nemá zlý nápad aj inak tie úlohy čo boli naposledy boli fajn ale zas je pravda, že je to robota len pre teba naviac...popýtam sa aj ja a popremýšľame ešte

  • úlohy a výhry znevýhodnia tých čo hrajú pomalšie provincie a voči nám na speede

    tak by se založily nové účty na jednom serveru, hrálo by se jen bez rubínů, nesměl bys jít do žádné gildy a vyhrál by ten, co by byl prostě na konci určeného časového období nejlepší v plnění nějakých zadání ( dokončená bludiště, splněné úkoly, výhry v aréně atd...) :) Po skončení soutěže by se účty smazaly nebo by si je hráči nechali, kdyby se jim je chtělo dál hrát. Tuším, že něco takového probíhalo před 5ti lety na cz serverech.




    Zek kupóny pak lze využít na jakémkoliv účtu, je to tak ?

    Moje maličkost








    Never underestimate the power of stupid people in large groups

  • Zatial sa mi najviac pozdavaju tie splnene ulohy. Mate pravdu ze na speed serveroch su hraci vo vyhode ale to by sa dalo vyriesit lahko. Proste pocet celkovych splnených uloh vydelit rychlostou servera. Ziadne nove ucty, kazdy kto by sa do sutaze prihlasil by hral svoj, ale iba jeden samozrejme.


    Graficka sutaz- zucastnili by sa ledva 3 ludia. Poskryvane veci na fore- na starom fore by to bolo super uplne som na to zabudol pritom si to tusim pamatam, ale teraz zial forum ma par vlakien. Tipovacka tiez dobry napad, ale treba to trocha domysliet napr. aky sport, liga/majstrovstva ci olympiada...


    Napady mate dobre, stale cakame na konkretne navrhy. Opytajte sa v spolkoch, snad niekto pride na nieco co bude vyhovovat viacerym.


    Kupony je mozne pouzit v akejkolvek hre GF, akykolvek server ci ucet, niesu na nic viazane.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Ešte pridám taký postreh... ak zameriaš úlohy na aktivitu, bude aspoň isté, že ich výherca dobre využije. Síce hráči, ktorí nemajú čas na hru nemajú šancu vyhrať, ale lepšie ako keby zostali nevyužité.

  • Mate pravdu ze na speed serveroch su hraci vo vyhode ale to by sa dalo vyriesit lahko. Proste pocet celkovych splnených uloh vydelit rychlostou servera.

    Proto jsem navrhoval nové účty, všechny na stejném serveru, bez rubínů, bez centuria, bez gildy - aby měli všichni opravdu stejné podmínky. Pak už by to bylo jen o tom, kolik má kdo času.

    Moje maličkost








    Never underestimate the power of stupid people in large groups

  • Uz nikto nejake napady na sutaz? Nieco vybrat musime aby som mohol zacat pripravovat.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Ano toto sa mi celkom pozdava. Sam mam nieco podobne v plane.

    Ako si to predstavujes? Navod na nieco konkretne ako porazenie konkretnych vladcov zalarov, kovanie, ci tak nieco? Napis co napadlo teba, kludne aj mne do spravy ak nechces tu, ak o tom chces sam napisat navod.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Napíšem tu. Je aj v mojom vlastnom záujme, aby sa tu napísalo zopár príručiek, ktoré by uľahčili novým hráčom začiatky v hre. Nemám presnú predstavu, ale myslím, že hocijaká kvalitná príručka si zaslúži odmenu.


    Zo skúseností viem, že hráči sa neustále pýtajú na tieto veci:


    • TOP 1: Od akej úrovne môžem vidieť/použiť predmet zo skladiska, trhu, aukčnej budovy...
    • Rozdiel Veľký mág a opravovňa
    • Získavanie karnevalových kostýmov a bonusy z tekvičiek, zajacov, atď
    • Hráči nerozumejú ako sa vyrábajú veci, ako fungujú návody a podobne
    • Ktoré návody si nechať a ktoré predať
    • ...

    Nie je to nejaká konkrétna oblasť, ale skôr taká zmes otázok.

    Na čo by som si však trúfol je kompletný návod ako byť čo najlepší v aréne a turme až do úrovne 110. Hráči robia pri kutí chyby a tak isto aj pri skladaní výstroje. Na druhú viem že sú tu hráči ako Easy čo sú o niekoľko levelov znalosti hry ďalej než ja. Ale začiatočníkom by to snáď pomohlo.