šanca nájsť predmet

• Dneska jsem si dělal seznam co jsem tavil a co se povedlo z podsvětí

Sebastian - 24 ks - vytaveno 6 svitků, doba tavení 35 minut

gratiovo - 9 ks - vytaveno 3 svitky, doba tavení cca 55 minut

aulovo - 4ks - 0 vytaveno doba tavení 3-5 hodin

Stejné množství předmětů stihnete vytavit i na normálním serveru. Stačí se připravit ;)

Edited once, last by DonJon ().

• Nesmysl. Za jeden den na normálním serveru nevytavíš 37 kusů věcí ani kdybys měl k dispozici 2 tavírny. A beru to podle rukavic, které se taví nejkratší dobu. S dobrym načasováním otočíš tavírnu max 3x tzn 18ks věcí.

*LEONES*

• A teraz si to všetko daj deleno 5 a zistíš, že na normálnom serveri by si vytavil jeden jediný návod :D

• KDyž hráči začnou tavit o necelé 3 hodiny dříve ne začne event tak to stihnou , maximálně by nestihli posledních 9 ks + - ale aulovo a sebastianky co uvádí by se dalo stihnout . Koukal sem na dobu trvání . Když by poctivě točili tavírnu tak se to dá a budu se hádat

• maximálně by nestihli posledních 9 ks +

9 je celkem dost ;) takže začneš ve 21:00 den před eventem, nastavíš budík, v jednu nakouříš další tavení, nastavíš budík, v pět nakouříš další tavení... A přeju hezkej den v práci... :D popřípadě nádhernou neděli. :D

Já se s tebou hádat nechci, oba víme, jak to na normálnim serveru je. A taky oba víme, proč jsme šli na 5x speed :)

btw: co říkáte na otevření nového 2x speedu na cz serverech :DD Doporučuju mrknout do 7mi denní síně s35 :D Zjistěte mi nick té dámy, která si ho vybrečela na int foru, ať vím ke komu 5x denně na návštěvu. :)

*LEONES*

• Vidím že tady si budu muset vždy připravit důkazy. Snad Vám to pomůže. Já jsem už ve fázi, kdy umím používat všechny výhody ve hře.

obyč 45 minut x 5 = 3:47 na normal serveru

15hodin 8minut na vytavení 24 sebastianek

( 6 míst v tavírně 4x)

20% čas 36 minut x 5 = 3:02 na normal serveru

12hodin na vytavení 24 sebastianek

( 6 míst v tavírně 4x)

20% čas + 15% kladivko 31 minut x 5 = 2:35 na normal serveru

10hodin 20minut na vytavení 24 sebastianek

( 6 míst v tavírně 4x)

amulety jsem dal tavit před eventem -6 ks

gratiovky přes noc -6 ks cca 55 minut - na normalním serveru 5hodin

24 kusu sebastianek vyjde na 12 hodin. Když někdo začne v 8 ráno tavit. Stihl by to do 21hodin. Navíc je u všech stejný čas tavení...

Takže já jsem napočítal 36 kousků s rezervou 3hodiny.

• maximálně by nestihli posledních 9 ks +

9 je celkem dost ;) takže začneš ve 21:00 den před eventem, nastavíš budík, v jednu nakouříš další tavení, nastavíš budík, v pět nakouříš další tavení... A přeju hezkej den v práci... :D popřípadě nádhernou neděli. :D

Já se s tebou hádat nechci, oba víme, jak to na normálnim serveru je. A taky oba víme, proč jsme šli na 5x speed :)

btw: co říkáte na otevření nového 2x speedu na cz serverech :DD Doporučuju mrknout do 7mi denní síně s35 :D Zjistěte mi nick té dámy, která si ho vybrečela na int foru, ať vím ke komu 5x denně na návštěvu. :)

9 není dost , oni mají x let už náskok , než udělají 10 lvl stihnout tento event někteří i 4x mají/měli spousta času , kdyby to tak dělali každý event už dávno musí mít ty svitky a neříkej mi že to není pravda . MY jsme to za celý rok nahnali za 2 eventy pač je to hold x5 server , ale trpěli jsme pač jsme museli čekat, tito takzvaní chudáci už měli minimálně x let a pokud to nedělali poctivě to už není náš problém ale . Nádherná neděle ? ano i uterý když je třeba pokud chtějí hold svitky, já sem měl 15 budíku takže vím jak zlé to je :-)

ohledně x2 server rád že GF zase zapnuli nový server, tohle tato hra potřebuje přeci . Pevně věřím v jejich strategii.

• Nemáš pravdu.

Tvoje príspevky boli vymazané preto, lebo si písal mimo tému.

A druhá vec - normálne servery nemajú "x let" náskok. Podsvetie bolo prvýkrát uvedené 21.4.2016, čo znamená, že dovtedy hráči hrali bez kostýmov a bez podsvetia.

Pokiaľ viem, speed server 21 s rýchlosťou x5 bol založený u nás 2.11.2018. Teda rozdiel je 925 dní. Áno, o 2 roky dlhšie si mohli užiť hráči z normálnych serverov podsvetie. To je však rozdiel, ktorý hráč na speed x5 prekoná za 925/5=185 dní.

Takže už ste len stále vo výhode, ktorá sa bude len zväčšovať.

• LoLeC Taky může třeba tavit víc lidí, že ? :/ A máš recht, jsem si neuvědomil to s tím pomalejším levlováním.

na druhou stranu - včera jsme vytavili v gildě svitek, kterej nikdo jinej neměl, a během eventu jsme ještě stihli nakovat cca 50 rukavic a vytavit dalších 12 svitků. Což se ti na normálu prostě nepodaří. :)

Ale ano, je divné, že na takhle starých serverech je pro některé problém mít ty svitky dávno naučené, pořádně se připravit na event, vzít partu kámošů z gildy a tavit jak o život.

budíky už nastavuju jen na kostýmovku, abych ji náhodou neproch... neprospal :D

*LEONES*

• lenže ak ich nemaš tak nemaš čo vyrobit a samozrejme ani čo tavit teraz som cez tento event skušal či niečo nepadne a išiel som podla toho ako tu bolo pisane stredne podsvetie a bossa tretej lokality minul som okolo 70ks rubinov a nič použitelne nepadlo tak kde nič nepada tak sa neda nič vyrabat

to bolo pisane niekde v diskusii-

ak je 10% šanca na navod

terba ist podsvetie 1 ci 2 a sekat asi 100 sutrov

ale v dvójke padaju lepsie navody ako sebastianus a podobne

• Mám pocit, že teď kradu něčí slova... Pokud opravdu hledáte svitky takto, tak se nedivím, že žádné svitky nemáte.

A místo větičky ,, Můžete mi někdo poradit ? " akorát nadáváte na speedservery, děláte ze sebe chudáky a hledáte chyby všude kolem sebe.

*LEONES*

• ja som na nijake serveri nenadaval len som pisal ako to je a hladal som ako na to našiel som niečo tak som to skusil a nič - tak aku vlastne na tie navody mam zvolit taktiku môžeš mi poradit dik za odpoved

lenže ak nepadaju ani predmety tak nemaš ani čo nechat na tavenie

• Post by LoLeC ().

This post was deleted by Zek: uplne zbytocné ().
  • ak je 10% šanca na navod

terba ist podsvetie 1 ci 2 a sekat asi 100 sutrov

ale v dvójke padaju lepsie navody ako sebastianus a podobne

Rozdíl mezi prvním a druhým podsvětím je v levlu předmětu. ve druhém podsvětí dostáváš vyšší levly předmětů.

Šanci na svitek máš v obou stejnou. ALE v podsvětí můžeš dostat i normální svitky, jako je třeba vraždy, talethovo. Proto tohle není moc efektivní a zbytečně vyhazuješ rubíny.

Musíš si najít předměty v podsvětí a ty si šetřit na event...

V 11hodin jsem tady dal vysvětlení k tomu tavení. zatím tady není vidět. mezitím už tady je dalších 8 zpráv, takže to bude aktualní až se to sem přidá... :D a určitě si to někdo přečte.

/EDIT Zek

prestan do svojich prispevkov davat linky a nebudes musiet cakat na schvalenie

• Post by MARKO ().

This post was deleted by Zek: zluceny prispevok ().
  • Keď budeš v podsvetí (je úplne jedno aké) sleduj si úlohy v Pantheóne. Z týchto úloh padajú predmety s príponami z podsvetia. Ak dáš na seba šupinové brnenie skalného hneva a posilnenie Tajné znalosti starovekých, bude to celkom rýchle a nájdeš zaujímavé veci.

Sem tam býva akcia, kedy sa znižuje čakanie na novú úlohu a vtedy môžeš klikať a obnovovať úlohy zadarmo každú sekundu. Predmety si odlož a cez akciu daj taviť.

Veľa šťastia.

• úkoly v pantheonu dávají předměty

podsvětní obleky dávají 100% drop

Když jsme u eventu na kratší dobu čekání na úkoly. To je myslím výhoda pro normální servery Kde tohle můžete využít celý den.

• Post by Edwin ().

This post was deleted by Zek: mimo temy ().
  • Post by LoLeC ().

This post was deleted by Zek: mimo temy ().
  • Ja som túto tému založil aby som sa spýtal na niečo uplne iné, a vy sa tu hadate ako siepky o zrno, chodte si na discord urobit miestnost a vynadajte si tam, poprosim admina aby tuto konverzaciu uzaavrel/pretriedil/usmernil lebo toto malo slúžiť ako zdroj informácii, a nie prostriedok k osočovaniu speed serverov..