müzayede için sayfayı yenilediğim anda 404 ERROR VERDİ

• il41 de müzayede esnasında sayfayı yenilerken 404 error hatası almaya başladım sadece il 41 e giremiyorum internetimde bir sıkıntı yok diğer illere giriş sağlayabiliyorum bu şekle bürünüyor tarayıcım

• herkeste var dostum sana özgü değil :) über hızlı ve sağlam altyapılı sunucumuz tatile çıktı

Ayşen tatile çıksın mı peki?

Russel ben 3 gün önce başladım hiç karşılaşmamıştım teşekkür ederim. Peki müzayedede bazı itemlere teklif vermiştim bu itemleri alabilecek miyim

İtemleri biz basar veririz sorun değil de yeraltında kostüm hakkını 2dir kullanamayanlar var onların zararını kim karşılayacak acaba? Geçen etkinliği de erken bitirdiler yanlış bilgilendirip hala mağduriyet giderilmedi falan filan sıkıcı olmaya başladı iyice.

• birader acayip sinirliyim şuanda

1. sorun bu oyun çökmesi yaw para kazanmak için herşeyi yapıyorsunuz fakat bizimle hiç ilgilenmiyorusunuz nasıl yöneticilersiniz anlamadım yok bizim yetkimiz yok, yok biz o işlere bakmıyoruz. birader kim bakıyorsa sen ileticeksin ve bu işin olması için zorlayacaksın. biz burada size para öderken mağdur oluyoruz. yaptığınız işi doğru düzgün yapın.

2. sorun 2 gün önce yeraltı zindanı zor kostümünü giydim ve prvince arane ve sirkten saldırı yapamaz oldum 40m zarardayım ticket attım iletidide iletildi nereye iletiyorsunuz bunu neyle iletiyorsunuz lan güverncinle gönderseniz şimdiye hallolmuştu.

sövmemek için zor tutuyorum kendimi bu oyun çöküşü yine kostüme denk geldi gitti yine kasmaya çalıştığım para.

bu durumlar dışında çokça durum var fakat bu durum çözülmeyecekse direk almanya ile iletişime geçeceğim. bakalım onlar ne diyecek bize

• yok birader bu serveri açtığınızdan beri sıkıntıları bitmedi. lan 2 ay oldu server açılalı nerdeyse hiç mi gelişme olmaz bu nasıl yönetimdir. valla en son sövecem ban yiyecem brakıcam oyunu artık sınırıma geldim